głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kochacchciala

Ogon Kici . :  Saga Zmierzch .  d teksty ee_maccabraa dodał komentarz: Ogon Kici . :) Saga Zmierzch . ;d do wpisu 3 lipca 2011
roztrzaskany telefon leżał na asfalcie  a na wyświetlaczu widniał odczytany esemes od niego   to koniec mała  poznałem kogoś.   cukierkowataa

ee_maccabraa dodano: 3 lipca 2011

roztrzaskany telefon leżał na asfalcie, a na wyświetlaczu widniał odczytany esemes od niego - to koniec mała, poznałem kogoś. //cukierkowataa
Autor cytatu: cukierkowataa

I powiedz mi prosze po co ja się staram? Po to żeby płakać   cierpieć i czuć ten cholerny ucisk w sercu? Tonie samowite jak bawisz sie moimi uczuciami .

nofound dodano: 3 lipca 2011

I powiedz mi prosze po co ja się staram? Po to żeby płakać , cierpieć i czuć ten cholerny ucisk w sercu? Tonie samowite jak bawisz sie moimi uczuciami .

  Zawsze chciałam to zrobić!   powiedziała po chwili podchodząc do jego szafy. Wyjęła dużą koszule w kratę i ubrała ją na siebie. Puściła oczko do chłopaka rozwalonego na łóżku a on tylko zasyczał uśmiechając się jak głupek . Rzuciła się do niego na łózko i kładąc się na nim pocałowała. Uwielbiała być przy nim   w porównaniu do jego postury była drobna nawet ze swoim wzrostem 174cm.

nofound dodano: 3 lipca 2011

- Zawsze chciałam to zrobić! - powiedziała po chwili podchodząc do jego szafy. Wyjęła dużą koszule w kratę i ubrała ją na siebie. Puściła oczko do chłopaka rozwalonego na łóżku a on tylko zasyczał uśmiechając się jak głupek . Rzuciła się do niego na łózko i kładąc się na nim pocałowała. Uwielbiała być przy nim , w porównaniu do jego postury była drobna nawet ze swoim wzrostem 174cm.

poprosiłeś mnie byśmy poszli na cmentarz.zaprowadziłeś mnie na grób jakiegoś chłopaka.po dacie widziałam że zginął młodo.usiadłeś na ławce i zacząłeś płakać.Ty ten twardy facet który nie potrafi ukazywać uczuć zaczął płakać.usiadłam obok Ciebie 'kim był?' spytałam.pokazałeś mi bliznę na brzuchu po ranie kłótej znałam ją dobrze ale nigdy o tym nie mówiłeś.'to mój przyjeciel.On miał sześć takich za mnie rozumiesz?' powiedział.nie rozumiałam ledwie mówił nigdy nie widziałam by coś tak przeżywał.'byłem bardziej pijany nie miałem siły by się bronić.obronił mnie zasłonił własnym ciałem.teraz rozumiesz?zgarnął moje kłucia.ja powinienem tu leżeć' wydukał.patrzyłam na Niego z przerażonymi oczami.mocno Go przytuliłam nie mówiąc nic.doszło do mnie że mogło Go tu nigdy przy mnie nie być a jednocześnie nie mogłam wyjść z podziwu odwagi Jego przyjaciela który obronił Go własnym ciałem.wtedy zrozumiałam co to prawdziwa przyjaźń.

zielonyludzik dodano: 3 lipca 2011

poprosiłeś mnie byśmy poszli na cmentarz.zaprowadziłeś mnie na grób jakiegoś chłopaka.po dacie widziałam,że zginął młodo.usiadłeś na ławce i zacząłeś płakać.Ty-ten twardy facet,który nie potrafi ukazywać uczuć,zaczął płakać.usiadłam obok Ciebie,'kim był?'-spytałam.pokazałeś mi bliznę na brzuchu po ranie kłótej-znałam ją dobrze,ale nigdy o tym nie mówiłeś.'to mój przyjeciel.On miał sześć takich,za mnie,rozumiesz?'-powiedział.nie rozumiałam,ledwie mówił-nigdy nie widziałam by coś tak przeżywał.'byłem bardziej pijany,nie miałem siły by się bronić.obronił mnie,zasłonił własnym ciałem.teraz rozumiesz?zgarnął moje kłucia.ja powinienem tu leżeć'-wydukał.patrzyłam na Niego z przerażonymi oczami.mocno Go przytuliłam,nie mówiąc nic.doszło do mnie,że mogło Go tu nigdy przy mnie nie być,a jednocześnie nie mogłam wyjść z podziwu odwagi Jego przyjaciela,który obronił Go własnym ciałem.wtedy zrozumiałam co to prawdziwa przyjaźń.

było już późno.zgasiła światło i usiadła na łóżku.nie chciało jej się spać.włączyła swoją ulubioną smutną piosenkę w telefonie.włożyła słuchawki do uszu.łzy płynęły krętymi drogami po jej policzkach.czekała na jakikolwiek znak z jego strony.była jak manekin.jej twarz nie okazywała żadnych uczuć.tylko łzy zdradzały stan jej ducha.nie wiedziała co będzie robić jutro pojutrze.myślała tylko o jednym.o wydarzeniu ubiegłego wieczoru.myślała i nie mogła przestać.coś w niej pękło.zniknęła radość  uśmiech z jej twarzy.uciekły daleko i pewnie już nigdy nie wrócą.

zielonyludzik dodano: 3 lipca 2011

było już późno.zgasiła światło i usiadła na łóżku.nie chciało jej się spać.włączyła swoją ulubioną smutną piosenkę w telefonie.włożyła słuchawki do uszu.łzy płynęły krętymi drogami po jej policzkach.czekała na jakikolwiek znak z jego strony.była jak manekin.jej twarz nie okazywała żadnych uczuć.tylko łzy zdradzały stan jej ducha.nie wiedziała co będzie robić jutro,pojutrze.myślała tylko o jednym.o wydarzeniu ubiegłego wieczoru.myślała i nie mogła przestać.coś w niej pękło.zniknęła radość, uśmiech z jej twarzy.uciekły daleko i pewnie już nigdy nie wrócą.

Znasz to uczucie  sztuką jest być sobą  a nie przed sobą starać się uciec.

zielonyludzik dodano: 3 lipca 2011

Znasz to uczucie, sztuką jest być sobą, a nie przed sobą starać się uciec.

najgorzej jest przejść obojętnie obok kogoś z kim kiedyś chodziłaś za rękę  przytulałaś się  gadałaś godzinami  mówiłaś mu wszystko i oddałaś całą siebie..   rzeczywistość boli..    trustworthy :  .

iloveyou17 dodano: 3 lipca 2011

najgorzej jest przejść obojętnie obok kogoś z kim kiedyś chodziłaś za rękę, przytulałaś się, gadałaś godzinami, mówiłaś mu wszystko i oddałaś całą siebie.. - rzeczywistość boli.. || trustworthy :* .

srać na to .  d teksty ee_maccabraa dodał komentarz: srać na to . ;d do wpisu 3 lipca 2011
   teksty ee_maccabraa dodał komentarz: ;* do wpisu 3 lipca 2011
wybaczcie za niepodpisane wpisy . brałam je z grono.net .

ee_maccabraa dodano: 3 lipca 2011

wybaczcie za niepodpisane wpisy . brałam je z grono.net . ; )

to też brałam z grono.net . teksty ee_maccabraa dodał komentarz: to też brałam z grono.net . do wpisu 3 lipca 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć