głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kochaaajacaxd

Obiecaj mi  że rzucisz mnie w słoneczny dzień.         że będę mogła pójść wtedy na plażę         popatrzeć na tyłki chłopaków.         Nie chcę siedzieć w domu i płakać razem z chmurami.    Możesz mi to  Obiecać?

buummxdd dodano: 8 lipca 2010

Obiecaj mi, że rzucisz mnie w słoneczny dzień. że będę mogła pójść wtedy na plażę popatrzeć na tyłki chłopaków. Nie chcę siedzieć w domu i płakać razem z chmurami. Możesz mi to Obiecać?

wiesz jak to jest gdy   patrzysz na niego i wiesz jak bardzo go kochasz   ile dla niego poświęciłaś   ile przez niego wycierpiałaś   a on ma cię łagodnie mówiąc w dupie ?

buummxdd dodano: 8 lipca 2010

wiesz jak to jest gdy , patrzysz na niego i wiesz jak bardzo go kochasz , ile dla niego poświęciłaś , ile przez niego wycierpiałaś , a on ma cię łagodnie mówiąc w dupie ?

znowu próbuję sobie wmówić  że mam go gdzieś.    a jeśli rzeczywiście mam  go w sercu. tylko że teoretycznie..    praktycznie by sie tam nie zmieścił.

buummxdd dodano: 8 lipca 2010

znowu próbuję sobie wmówić, że mam go gdzieś. a jeśli rzeczywiście mam, go w sercu. tylko że teoretycznie.. praktycznie by sie tam nie zmieścił.

znowu próbuję sobie wmówić  że mam go gdzieś.    a jeśli rzeczywiście mam  go w sercu. tylko że teoretycznie..    praktycznie by sie tam nie zmieścił.

buummxdd dodano: 8 lipca 2010

znowu próbuję sobie wmówić, że mam go gdzieś. a jeśli rzeczywiście mam, go w sercu. tylko że teoretycznie.. praktycznie by sie tam nie zmieścił.

dzień po dniu próbowała sie podnieść  pozbierać..    nie ułatwaiły jej tego kłotnie  w których wciąż była winna.    chciała choć raz poczuć  że kocha ją ze wszystkimi zaletami i wadami.    że kocha pomimo wszystko.

buummxdd dodano: 8 lipca 2010

dzień po dniu próbowała sie podnieść, pozbierać.. nie ułatwaiły jej tego kłotnie, w których wciąż była winna. chciała choć raz poczuć, że kocha ją ze wszystkimi zaletami i wadami. że kocha pomimo wszystko.

pamietasz jak złościłeś sie jak musiałeś na mnie czekac pół godziny przed domem marznąc...albo jak juz przychodziłam a Ty udawales ze sie fochasz...i musiałam stawac na palcach żeby dac Ci buziaka i przeprosic  a pozniej szlismy za raczke w 'nasze miejsce' i patrzac prosto w oczy mowiles ze kochasz...to wszystko to tez nieporozumienie?

buummxdd dodano: 8 lipca 2010

pamietasz jak złościłeś sie jak musiałeś na mnie czekac pół godziny przed domem marznąc...albo jak juz przychodziłam a Ty udawales ze sie fochasz...i musiałam stawac na palcach,żeby dac Ci buziaka i przeprosic, a pozniej szlismy za raczke w 'nasze miejsce' i patrzac prosto w oczy mowiles ze kochasz...to wszystko to tez nieporozumienie?

W telefonie pełna skrzynka wiadomości    na internecie pełna lista gościu    a  ja kocham ciebie    inni ludzie płoną z zazdrości .

buummxdd dodano: 8 lipca 2010

W telefonie pełna skrzynka wiadomości na internecie pełna lista gościu a ,ja kocham ciebie inni ludzie płoną z zazdrości .

Co jest najgorsze?  Gdy sama siedzę na parapecie  spoglądam na zachód Słońca.         I .. przypominam sobie  kiedy to Ty byłeś dla mnie Słońcem.         Czasami wyobrażam sobie  że nadal jesteś przy mnie.         Ale nawet w marzeniach zostaje sama ..

buummxdd dodano: 8 lipca 2010

Co jest najgorsze? Gdy sama siedzę na parapecie, spoglądam na zachód Słońca. I .. przypominam sobie, kiedy to Ty byłeś dla mnie Słońcem. Czasami wyobrażam sobie, że nadal jesteś przy mnie. Ale nawet w marzeniach zostaje sama ..

Miłość to partia kart   w której wszyscy oszukują   mężczyźni  by wygrać   kobiety  by nie przegrać.

buummxdd dodano: 8 lipca 2010

Miłość to partia kart, w której wszyscy oszukują- mężczyźni, by wygrać, kobiety, by nie przegrać.

Dobrze śpię. Nie czekam już  zapatrzona w głuchy telefon. Nie szykuję dwóch herbat. Zaczynam wychodzić z czterech ścian. Jest coraz lepiej. Tylko Twoje cholerne zdjęcie wciąż trzymam pod poduszką… Kiedyś nadejdzie i ten etap.  buummxdd

buummxdd dodano: 8 lipca 2010

Dobrze śpię. Nie czekam już, zapatrzona w głuchy telefon. Nie szykuję dwóch herbat. Zaczynam wychodzić z czterech ścian. Jest coraz lepiej. Tylko Twoje cholerne zdjęcie wciąż trzymam pod poduszką… Kiedyś nadejdzie i ten etap. |buummxdd

myślisz  że wspomnienie rozbite na tysiące kawałków przestaje być wspomnieniem ? a może ma się wtedy zamiast jednego  tysiąc wspomnień ? jeśli tak  to myślisz  że teraz każde z tego tysiąca wspomnień będzie bolało z osobna ?

buummxdd dodano: 8 lipca 2010

myślisz, że wspomnienie rozbite na tysiące kawałków przestaje być wspomnieniem ? a może ma się wtedy zamiast jednego, tysiąc wspomnień ? jeśli tak, to myślisz, że teraz każde z tego tysiąca wspomnień będzie bolało z osobna ?

kropka .

buummxdd dodano: 7 lipca 2010

kropka .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć