 |
pokochałeś mnie za charakter, za wieczny uśmiech na twarzy, za niebieskie oczy, które idealnie łączyły się z Twoimi - a teraz nie potrafię odnaleźć siebie w sobie .. !! // n_e
|
|
 |
Miałam wybór - pójść z nim, łamiąc tym samym Tobie serce, lub zostać przy nim i łamiąc serce sobie. Jedno jest pewne, cokolwiek bym nie wybrała, któreś z nas by cierpiało.
|
|
 |
Przyznam - nie kocham go, ale ma w sobie coś takiego, co pociąga mnie tak, że sama nie potrafię tego zrozumieć. / J.
|
|
 |
Nie wiem dlaczego tu jesteś, co Cię przy mnie trzyma, dlaczego nie odejdziesz, nie zrezygnujesz ze mnie. Nie jestem warta tego żebyś mnie tak kochał, nie jestem warta Ciebie.
|
|
 |
Dopiero ten uśmiech utwierdził mnie w przekonaniu, że jeszcze dla siebie istniejemy.
|
|
 |
pięć poduszek pod głową, trzy kołdry na ciele, 39 stopni C gorączki - przydałoby się Twoje 36.6 obok mnie !!! // n_e
|
|
 |
Są związki bez miłości i miłość bez związku. // nikaa100891
|
|
 |
|
to człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia.
|
|
 |
|
jeśli sami nie damy sobie szansy to kto ma ją nam dać?
|
|
 |
Zapomnę. Choćbym miała jęczeć z bólu, zapomnę.
|
|
 |
- kocham cię . - że co proszę ? - prima aprilis . - kiepski żart . ;//
|
|
|
|