głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika klauka7

Był najlepszy w robieniu nadziei  w rozkładaniu mojego serca na milion kawałeczków.

mrs_porazka dodano: 20 października 2012

Był najlepszy w robieniu nadziei, w rozkładaniu mojego serca na milion kawałeczków.

Cześć brat  wiem  że nagrywam Ci się na sekretarkę  z nadzieją że odbierzesz ale to niemożliwe. Kilka dni temu minęły cztery lata jak odszedłeś  a ja nadal potrzebuję Cię jak tamtej nocy. A nawet bardziej. Zakochałam się wiesz? Myślałam  że będzie to miłość najlepsza jaka była. Pamiętasz jaka byłam zawsze. A teraz? Teraz po prostu sama nie daję rady. Zostawił mnie  ma nową. I ja też poznałam kogoś  ale On już mnie znać nie chce. Zraniłam go tym  ze po prostu nie ufam nikomu. Pomóż mi. Proszę. Zwariuje tu bez Ciebie. Brat do cholery. !

mrs_porazka dodano: 16 października 2012

Cześć brat, wiem, że nagrywam Ci się na sekretarkę, z nadzieją że odbierzesz ale to niemożliwe. Kilka dni temu minęły cztery lata jak odszedłeś, a ja nadal potrzebuję Cię jak tamtej nocy. A nawet bardziej. Zakochałam się wiesz? Myślałam, że będzie to miłość najlepsza jaka była. Pamiętasz jaka byłam zawsze. A teraz? Teraz po prostu sama nie daję rady. Zostawił mnie, ma nową. I ja też poznałam kogoś, ale On już mnie znać nie chce. Zraniłam go tym, ze po prostu nie ufam nikomu. Pomóż mi. Proszę. Zwariuje tu bez Ciebie. Brat do cholery. !

czasami zastanawiam się  co Bóg jarał stwarzając faceta.

chokoreeto dodano: 15 października 2012

czasami zastanawiam się, co Bóg jarał stwarzając faceta.

Najlepszy czas na to by zakończyć rozdział życia. Kolejny rozdział.

mrs_porazka dodano: 15 października 2012

Najlepszy czas na to by zakończyć rozdział życia. Kolejny rozdział.

Kochasz ją kurwa i ją chcesz  ale to mi na szyi robisz malinki  zdecyduj się  dobra? Bo mam kurwa dość.

mrs_porazka dodano: 14 października 2012

Kochasz ją kurwa i ją chcesz, ale to mi na szyi robisz malinki, zdecyduj się, dobra? Bo mam kurwa dość.

Dlaczego zamiast okresu nie mogę dostać sms typu   nie jesteś w ciązy  wszystko okej  ?!

chokoreeto dodano: 14 października 2012

Dlaczego zamiast okresu nie mogę dostać sms typu " nie jesteś w ciązy, wszystko okej" ?!

Nie chcę już nic  nie chcę nic od Ciebie. Już mi wcale nie zależy  ani trochę.

mrs_porazka dodano: 14 października 2012

Nie chcę już nic, nie chcę nic od Ciebie. Już mi wcale nie zależy, ani trochę.

I nie mogę uwierzyć  że zjebał mi się światopogląd.

mrs_porazka dodano: 14 października 2012

I nie mogę uwierzyć, że zjebał mi się światopogląd.

Podobno nawet we śnie wypowiadałam dzisiaj Twoje imię.

mrs_porazka dodano: 14 października 2012

Podobno nawet we śnie wypowiadałam dzisiaj Twoje imię.

To niebywałe jak Twoi kumple mnie polubili  jak żartowali  że się mnie boją kiedy ogarniałam ich kiedy pijani krzyczeli  a sąsiadka straszyła nas policją. To niebywałe  że wszyscy zauważyli  że jestem smutna  że nadal coś do Ciebie czuję i upewniali mnie  że ty także. Nie zapomnę nawet tego jak siedziałam na parapecie i paliłam papierosa  a Twój kumpel zaczął mnie trzymać i mówić  że mam nie skakać. To takie dziwne  bo lubię z  Tobą imprezować  ale zawsze kończy się tak samo.

mrs_porazka dodano: 14 października 2012

To niebywałe jak Twoi kumple mnie polubili, jak żartowali, że się mnie boją kiedy ogarniałam ich kiedy pijani krzyczeli, a sąsiadka straszyła nas policją. To niebywałe, że wszyscy zauważyli, że jestem smutna, że nadal coś do Ciebie czuję i upewniali mnie, że ty także. Nie zapomnę nawet tego jak siedziałam na parapecie i paliłam papierosa, a Twój kumpel zaczął mnie trzymać i mówić, że mam nie skakać. To takie dziwne, bo lubię z Tobą imprezować, ale zawsze kończy się tak samo.

Zależy mi na Tobie i ufam Ci  ale zrozum mnie  nie chcę popełnić znów błędu  przejechałam się na ludziach i przykro mi  że cierpisz na tym właśnie Ty. Może faktycznie powinnam się odciąć od Ciebie  zniknąć. Może tak zrobię. Zapomnisz o mnie?

mrs_porazka dodano: 13 października 2012

Zależy mi na Tobie i ufam Ci, ale zrozum mnie, nie chcę popełnić znów błędu, przejechałam się na ludziach i przykro mi, że cierpisz na tym właśnie Ty. Może faktycznie powinnam się odciąć od Ciebie, zniknąć. Może tak zrobię. Zapomnisz o mnie?

JA PIERDOLE KURWA MAĆ  NIE WIERZĘ  ŻE ZJEBAŁO SIĘ COŚ TAK PIĘKNEGO.

mrs_porazka dodano: 13 października 2012

JA PIERDOLE KURWA MAĆ, NIE WIERZĘ, ŻE ZJEBAŁO SIĘ COŚ TAK PIĘKNEGO.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć