głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika klaudkowa

Niech czas stanie na minutę gdy jest okej..

jachcenajamaice dodano: 13 kwietnia 2014

Niech czas stanie na minutę gdy jest okej..

Pamiętaj  za nic w świecie nie oddawaj osoby  na której widok mocniej bije serce.

jachcenajamaice dodano: 13 kwietnia 2014

Pamiętaj, za nic w świecie nie oddawaj osoby, na której widok mocniej bije serce.

Wsiadam do pociągu  gdziekolwiek mnie zabierze  żałuję tylko  że Ty mnie nie odbierzesz.

monrooe dodano: 13 kwietnia 2014

Wsiadam do pociągu, gdziekolwiek mnie zabierze, żałuję tylko, że Ty mnie nie odbierzesz.

Na końcu podróży nikt na mnie nie czeka.

monrooe dodano: 13 kwietnia 2014

Na końcu podróży nikt na mnie nie czeka.

 ...  zaczynam się bać. Gdy się budzę  jedyne co na mnie czeka to ciąg dalszy poprzedniego dnia. Obezwładnia mnie myśl o tym  co jeszcze przede mną.

parodiaa dodano: 12 kwietnia 2014

(...) zaczynam się bać. Gdy się budzę, jedyne co na mnie czeka to ciąg dalszy poprzedniego dnia. Obezwładnia mnie myśl o tym, co jeszcze przede mną.

 Chciałabym  by ktoś mnie czasem odwiedził  porozmawiał  przekonał  że pomimo absurdu codzienności najważniejszy jest fakt istnienia.

parodiaa dodano: 12 kwietnia 2014

"Chciałabym, by ktoś mnie czasem odwiedził, porozmawiał, przekonał, że pomimo absurdu codzienności najważniejszy jest fakt istnienia."

W sumie mnie to nie dziwi  bo ludzie to ścierwo  trzymaj sztamę z normalnymi  a całą resztę pierdol!

monrooe dodano: 12 kwietnia 2014

W sumie mnie to nie dziwi, bo ludzie to ścierwo, trzymaj sztamę z normalnymi, a całą resztę pierdol!

Posłuchaj  głupku  zdradzę ci sekret  o którym większość facetów nie ma pojęcia  dobrze? Gotowy? Kobiety kochają słowa.

niekoffana dodano: 12 kwietnia 2014

Posłuchaj, głupku, zdradzę ci sekret, o którym większość facetów nie ma pojęcia, dobrze? Gotowy? Kobiety kochają słowa.

Nie mów Bogu  że masz wielki problem   powiedz swojemu problemowi  że masz Wielkiego Boga.

niekoffana dodano: 12 kwietnia 2014

Nie mów Bogu, że masz wielki problem, powiedz swojemu problemowi, że masz Wielkiego Boga.

Uwielbiała to jak się troszczył.

jachcenajamaice dodano: 11 kwietnia 2014

Uwielbiała to jak się troszczył.

Jeśli ktoś był przez długi czas zakochany w wyjątkowo destrukcyjny sposób  będzie nadal posługiwał się logiką  o której dobrze wie  że jest fałszywa  będzie dokonywał posunięć  co do których ma świadomość  że przyniosą mu wyłącznie rozczarowanie.

monrooe dodano: 11 kwietnia 2014

Jeśli ktoś był przez długi czas zakochany w wyjątkowo destrukcyjny sposób, będzie nadal posługiwał się logiką, o której dobrze wie, że jest fałszywa, będzie dokonywał posunięć, co do których ma świadomość, że przyniosą mu wyłącznie rozczarowanie.

Może wejdziesz do łóżka? Porozmawiamy.

niekoffana dodano: 11 kwietnia 2014

Może wejdziesz do łóżka? Porozmawiamy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć