głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kkokoo

to prawda. zmieniłam się  ale przynajmniej nie zeszmaciłam.  chervelle

mamba.x3 dodano: 15 października 2011

to prawda. zmieniłam się, ale przynajmniej nie zeszmaciłam. /chervelle

Każdy z Nas ma własny mikrokosmos

ms.cherry dodano: 15 października 2011

Każdy z Nas ma własny mikrokosmos

Nie powiem Ci jak mi Ciebie brak ...Bo nie ma takich słów.

mieszanka_wybuchowa dodano: 15 października 2011

Nie powiem Ci jak mi Ciebie brak ...Bo nie ma takich słów.

Do sprawdzianu trzeba dwojga: jeden pisze  drugi ściąga

mamba.x3 dodano: 15 października 2011

Do sprawdzianu trzeba dwojga: jeden pisze, drugi ściąga

Ideą naszej Ery jest żyć na Plus i mówić Heyah do Samych Swoich :P

mamba.x3 dodano: 15 października 2011

Ideą naszej Ery jest żyć na Plus i mówić Heyah do Samych Swoich :P

Mamusia mówiła że papierosy i alkohol uzależniają  ale o tobie nic nie wspominała.

mamba.x3 dodano: 15 października 2011

Mamusia mówiła że papierosy i alkohol uzależniają, ale o tobie nic nie wspominała.

wierzyć w coś to oddawać się temu całkowicie  na zawsze.

moniiako dodano: 15 października 2011

wierzyć w coś to oddawać się temu całkowicie, na zawsze.

twoje oczy opowiadają historie twojego bólu.

moniiako dodano: 15 października 2011

twoje oczy opowiadają historie twojego bólu.

nie chcę obietnic na zawsze. nie chcę zapewnień  że przyszłej jesieni też będziesz obok. po prostu mnie poznaj  a potem zadecyduj  czy przypadkiem nie jestem zbyt wygadana  zbyt nieznośna  kapryśna  czy nie za często zmienia mi się humor  i ogólnie czy to to  czego szukałeś. potem podpisz deklarację  że chcesz przez najbliższe miesiące co wieczór ogrzewać moje przemarznięte policzki swoim oddechem.

moniiako dodano: 15 października 2011

nie chcę obietnic na zawsze. nie chcę zapewnień, że przyszłej jesieni też będziesz obok. po prostu mnie poznaj, a potem zadecyduj, czy przypadkiem nie jestem zbyt wygadana, zbyt nieznośna, kapryśna, czy nie za często zmienia mi się humor, i ogólnie czy to to, czego szukałeś. potem podpisz deklarację, że chcesz przez najbliższe miesiące co wieczór ogrzewać moje przemarznięte policzki swoim oddechem.

tęsknię za facetem  którym był kiedyś. brakuje mi tego  jak siedzieliśmy w środku zimy na Jego balkonie w koszulkach na krótki rękaw powtarzając ciągle pod nosem 'a tam  ciepło'  jak piliśmy malinową herbatę z zakładem kto będzie głośniej siorpał. chciałbym  żeby znów tu był  poprawiał mi kolorowy szalik  lepił śnieżkę i rzucał nią w nauczyciela od wfu. tęsknię za ciepłym oddechem  którym otulał moją twarz i za słowami  które swego czasu były podstawowym składnikiem mojego pożywienia. tęsknię  nie dlatego  że nie mogę Go mieć   zwyczajnie się zmienił  w człowieka przy którym nie potrafię istnieć.

moniiako dodano: 15 października 2011

tęsknię za facetem, którym był kiedyś. brakuje mi tego, jak siedzieliśmy w środku zimy na Jego balkonie w koszulkach na krótki rękaw powtarzając ciągle pod nosem 'a tam, ciepło', jak piliśmy malinową herbatę z zakładem kto będzie głośniej siorpał. chciałbym, żeby znów tu był, poprawiał mi kolorowy szalik, lepił śnieżkę i rzucał nią w nauczyciela od wfu. tęsknię za ciepłym oddechem, którym otulał moją twarz i za słowami, które swego czasu były podstawowym składnikiem mojego pożywienia. tęsknię, nie dlatego, że nie mogę Go mieć - zwyczajnie się zmienił, w człowieka przy którym nie potrafię istnieć.

będziemy już tylko my i lejąca się do naszych gardeł wódka.

moniiako dodano: 14 października 2011

będziemy już tylko my i lejąca się do naszych gardeł wódka.

gdyby oczy nie płakały  a usta się wciąż śmiały. gdyby powracały piękne chwile i trwały.

moniiako dodano: 14 października 2011

gdyby oczy nie płakały, a usta się wciąż śmiały. gdyby powracały piękne chwile i trwały.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć