głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kissmemylover

przestań mówić  przejdź do czynów  mowdomniedalej

mowdomniedalej dodano: 26 luty 2012

przestań mówić, przejdź do czynów [mowdomniedalej]

nawet nie wiecie jak cholernie miło mi  czytając te wszystkie komentarze pod wpisami  wiadomości prywatne  czy tam wiadomości na gadu od Was  doceniające to co tu bazgrolę  ten niby talent  i te kilka doświadczeń życiowych  kilka uczuć tutaj przekształconych jedynie w słowa. to Wszystkim tym  którzy są tutaj i dają szansę na istnienie Endoftime  uświadamiając mi każdego dnia  że bycie tutaj ma jednak jakiś sens  dziękuję ♥ wasz Endoftimek.

endoftime dodano: 26 luty 2012

nawet nie wiecie jak cholernie miło mi, czytając te wszystkie komentarze pod wpisami, wiadomości prywatne, czy tam wiadomości na gadu od Was, doceniające to co tu bazgrolę, ten niby talent, i te kilka doświadczeń życiowych, kilka uczuć tutaj przekształconych jedynie w słowa. to Wszystkim tym, którzy są tutaj i dają szansę na istnienie Endoftime, uświadamiając mi każdego dnia, że bycie tutaj ma jednak jakiś sens, dziękuję ♥ wasz Endoftimek.

nie nie nie  ja tez nie chce! haha  P teksty stawiamnachillout dodał komentarz: nie nie nie, ja tez nie chce! haha ;P do wpisu 26 luty 2012
Za pomoc mi dostałaś po dupie..?    D teksty dajmisiebiee dodał komentarz: Za pomoc mi dostałaś po dupie..?;> ;D do wpisu 26 luty 2012
JEST PLUSIK♥

kashiya dodano: 26 luty 2012

JEST PLUSIK♥

Zgubiłam się gdzieś między wspomnieniami a marzeniami naszej nierealnej  wspólnej przyszłości.. Nas już nie ma.. Czas zacząć wszystko od nowa. Zamknąć stary i rozpocząc nowy rozdział.. Tylko do cholery.. Ile razy można ?!    pozorna

pozorna dodano: 26 luty 2012

Zgubiłam się gdzieś między wspomnieniami a marzeniami naszej nierealnej, wspólnej przyszłości.. Nas już nie ma.. Czas zacząć wszystko od nowa. Zamknąć stary i rozpocząc nowy rozdział.. Tylko do cholery.. Ile razy można ?! || pozorna

Dziękuuuuuuję  dziękuję dziękuję. Szczególnie tej Pani niżej co odważyła się napisać tu cokolwiek !. Nie żałuję niczego ! A zwłaszcza tego  że poznałam tak cudownego człowieka jak Ty  pełnego radości mającego w głowie kisiel. Zaraziłaś mnie swoim optymizmem i masą innych pozytywnych cech za co wielkie dzięki misiu ! ♥ Najwspanialsze życzenia i ten sms. Uśmiech od ucha do ucha i walące serce.   Kiedyś przez Ciebie dostanę zawału   a potem łzy w oczach i jeszcze większy uśmiech. Ten wpis jest też do Was   Bardzo dziękuję za życzenia  za te wspaniałe chwile tu z Wami. Wiecie co jest najgorsze.. ŻE JESTEM TAKA STARA !   o . Dobra dobra już się przestaję nad sobą użalać xd. Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję. Wszystkim i każdemu z osobna. ♥ Wielkie serducho w Waszą stronę ! Trzymajcie się cieplutko i mam nadzieję  że będziecie ze mną pomimo tego  że na karku mam już osiemnastkę. Podpisano : Kasia .

ciamciaramciaa dodano: 26 luty 2012

Dziękuuuuuuję, dziękuję dziękuję. Szczególnie tej Pani niżej co odważyła się napisać tu cokolwiek !. Nie żałuję niczego ! A zwłaszcza tego, że poznałam tak cudownego człowieka jak Ty, pełnego radości mającego w głowie kisiel. Zaraziłaś mnie swoim optymizmem i masą innych pozytywnych cech za co wielkie dzięki misiu ! ♥ Najwspanialsze życzenia i ten sms. Uśmiech od ucha do ucha i walące serce. [ Kiedyś przez Ciebie dostanę zawału ] a potem łzy w oczach i jeszcze większy uśmiech. Ten wpis jest też do Was - Bardzo dziękuję za życzenia, za te wspaniałe chwile tu z Wami. Wiecie co jest najgorsze.. ŻE JESTEM TAKA STARA ! ; o . Dobra dobra już się przestaję nad sobą użalać xd. Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję. Wszystkim i każdemu z osobna. ♥ Wielkie serducho w Waszą stronę ! Trzymajcie się cieplutko i mam nadzieję, że będziecie ze mną pomimo tego, że na karku mam już osiemnastkę. Podpisano : Kasia .

Po prostu bądź sobą a na pewno wszystko się uda    Powodzenia ! :  teksty pozorna dodał komentarz: Po prostu bądź sobą,a na pewno wszystko się uda ;) Powodzenia ! :) do wpisu 26 luty 2012
nutella vs chłopak   nutella zawsze jest  pociesza  zaspokaja głód  nie rani  nie zostawia po sobie łez. 5:0 dla nutelli.

kashiya dodano: 26 luty 2012

nutella vs chłopak - nutella zawsze jest, pociesza, zaspokaja głód, nie rani, nie zostawia po sobie łez. 5:0 dla nutelli.

jesteś osobą   której zawsze dałabym wszystko !   dzyndzel

dzyndzelek dodano: 26 luty 2012

jesteś osobą , której zawsze dałabym wszystko ! [ dzyndzel ]

Robisz się taka mądra   a nie potrafisz jednak naprawdę kochać .   dzyndzel

dzyndzelek dodano: 26 luty 2012

Robisz się taka mądra , a nie potrafisz jednak naprawdę kochać . [ dzyndzel ]

czasami chciałabym dotknąć nieba  odbić od dna  od teraźniejszości tych realiów kolejnego dnia i odejść  bez zbędnych tłumaczeń czy wmawianych na każdym kroku  zasad jebanego życia. tam gdzie zmierzam  ten całokształt byłby tak nieważny. to miejsce kreślące nieustanny ból  to tam wszystko streszcza się w kilku uczuciach  tych dających jedynie szczęście  i tak wyjątkowym a zarazem podsumowującym wszystko to co chciałabym powiedzieć  słowie 'dziękuję' kierowanym ku ziemi  ku ludziom  którzy tam wierzyli w każdy mój ruch  dając mi siłę na następny  których pomimo wszystko  kocham.   Endoftime.

endoftime dodano: 26 luty 2012

czasami chciałabym dotknąć nieba, odbić od dna, od teraźniejszości tych realiów kolejnego dnia i odejść, bez zbędnych tłumaczeń czy wmawianych na każdym kroku, zasad jebanego życia. tam gdzie zmierzam, ten całokształt byłby tak nieważny. to miejsce kreślące nieustanny ból, to tam wszystko streszcza się w kilku uczuciach, tych dających jedynie szczęście, i tak wyjątkowym,a zarazem podsumowującym wszystko to co chciałabym powiedzieć, słowie 'dziękuję' kierowanym ku ziemi, ku ludziom, którzy tam wierzyli w każdy mój ruch, dając mi siłę na następny, których pomimo wszystko, kocham. / Endoftime.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć