głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kinia1513

słyszę te wszystkie piękne słowa i boję się  że chyba tylko po jedno są wypowiadane   i.need.you

i.need.you dodano: 12 marca 2014

słyszę te wszystkie piękne słowa i boję się, że chyba tylko po jedno są wypowiadane / i.need.you

Jakoś zbyt sentymentalnie u mnie dzisiaj. Wciąż pamiętam jak obiecałeś  że będziesz na zawsze. Na zawsze trwało w Twoim przypadku krócej niż przypuszczałam. Mimo wszystko to również moja wina  i może nie ma we mnie tej dawnej miłości a jest jedynie smutek.  Dlatego cięzko mi  wejść w to drugi raz   przepraszam.   i.need.you

i.need.you dodano: 12 marca 2014

Jakoś zbyt sentymentalnie u mnie dzisiaj. Wciąż pamiętam jak obiecałeś, że będziesz na zawsze. Na zawsze trwało w Twoim przypadku krócej niż przypuszczałam. Mimo wszystko to również moja wina i może nie ma we mnie tej dawnej miłości a jest jedynie smutek. Dlatego cięzko mi wejść w to drugi raz, przepraszam. / i.need.you

W miłości nie chodzi o to  żeby być ze sobą wtedy kiedy jest dobrze  ale wtedy  kiedy wszystko się wali  a mimo wszystko jedno może polegać na drugim

easyescape dodano: 12 marca 2014

W miłości nie chodzi o to, żeby być ze sobą wtedy kiedy jest dobrze, ale wtedy, kiedy wszystko się wali, a mimo wszystko jedno może polegać na drugim

Doceń go. Nie jest idealny  ale w końcu kto jest? Potrafi Cię wkurzyć i doprowadzić do łez. Nienawidzisz kiedy wieczorami zostajesz sama  bo on akurat miał ochotę na piwo z kumplami. Czasami nie rozumiesz jego humorków i toku myślenia  czasami się kłócicie  a potem nie odzywacie przez kilka dni. Rzucasz słuchawką i mówisz  że masz dosyć  ale uwierz  że to on daję Ci to szczęście. Może nie jest chłopakiem jak z filmu  ale to Ciebie kocha  do Ciebie wraca  Ciebie przytula i układa do snu  więc przestań sądzić  że znajdzie się lepszy. Po co Ci inny  skoro masz jego?

easyescape dodano: 12 marca 2014

Doceń go. Nie jest idealny, ale w końcu kto jest? Potrafi Cię wkurzyć i doprowadzić do łez. Nienawidzisz kiedy wieczorami zostajesz sama, bo on akurat miał ochotę na piwo z kumplami. Czasami nie rozumiesz jego humorków i toku myślenia, czasami się kłócicie, a potem nie odzywacie przez kilka dni. Rzucasz słuchawką i mówisz, że masz dosyć, ale uwierz, że to on daję Ci to szczęście. Może nie jest chłopakiem jak z filmu, ale to Ciebie kocha, do Ciebie wraca, Ciebie przytula i układa do snu, więc przestań sądzić, że znajdzie się lepszy. Po co Ci inny, skoro masz jego?

moje szczęście w Twoich rękach.   jamal

easyescape dodano: 12 marca 2014

moje szczęście w Twoich rękach. / jamal

Widziałam Cię dzisiaj  a może tylko chciałam widzieć? Szeptałeś  że przepraszasz  choć może po prostu chciałam to słyszeć.

samciia dodano: 12 marca 2014

Widziałam Cię dzisiaj, a może tylko chciałam widzieć? Szeptałeś, że przepraszasz, choć może po prostu chciałam to słyszeć.

 zawsze powinno się mieć kogoś  kto nie będzie przeszłością. kogoś  kto będzie TU I TERAZ. kogoś  o kogo nie musisz się martwić  czy będzie w przyszłości.

easyescape dodano: 12 marca 2014

"zawsze powinno się mieć kogoś, kto nie będzie przeszłością. kogoś, kto będzie TU I TERAZ. kogoś, o kogo nie musisz się martwić, czy będzie w przyszłości."

Niby normalnie a w nocy spać nie daje.

lilkalani dodano: 12 marca 2014

Niby normalnie a w nocy spać nie daje.

miłość nic nie kosztuje ale można za nią dużo zapłacić.

easyescape dodano: 12 marca 2014

miłość nic nie kosztuje ale można za nią dużo zapłacić.

Nigdy nie przywiązuj się do kogoś za bardzo  ponieważ przywiązania prowadzą do oczekiwań  a oczekiwania do rozczarowań.

mimowszystkorazem dodano: 12 marca 2014

Nigdy nie przywiązuj się do kogoś za bardzo, ponieważ przywiązania prowadzą do oczekiwań, a oczekiwania do rozczarowań.

i to uczucie gdy uswiadamiasz sobie że spotykasz sie z nim tylko dlatego że tak robisz zawsze

mimowszystkorazem dodano: 12 marca 2014

i to uczucie gdy uswiadamiasz sobie że spotykasz sie z nim tylko dlatego że tak robisz zawsze

Co boli najbardziej? To  że byłam nawet wtedy  gdy raniłeś najmocniej..

mimowszystkorazem dodano: 12 marca 2014

Co boli najbardziej? To, że byłam nawet wtedy, gdy raniłeś najmocniej..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć