głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kikii

The way we love is so unique And when we touch I'm shivering And no one has to get it Just you and me Cause we're just living Between the sheets  MGK  Bad Things''

twojaprzytulankax3 dodano: 2 dni temu

The way we love, is so unique And when we touch, I'm shivering And no one has to get it Just you and me Cause we're just living Between the sheets || MGK ,,Bad Things''

I want you forever Even when we're not together  MGK  Bad Things''

twojaprzytulankax3 dodano: 2 dni temu

I want you forever Even when we're not together || MGK ,,Bad Things''

Jest tak dobrze jak jeszcze nigdy nie było. Pozostać jak najdłużej poza zasięgiem pierdolenia.

jakwisienkanatorcie dodano: 5 dni temu

Jest tak dobrze, jak jeszcze nigdy nie było. Pozostać jak najdłużej poza zasięgiem pierdolenia.

Wolę wszystko niż przeciętność.  Tej na szczęście nikt mi nie zarzuca.

jakwisienkanatorcie dodano: 5 dni temu

Wolę wszystko niż przeciętność. Tej na szczęście, nikt mi nie zarzuca. ;)

 Może kiedyś opowiem Ci to wszystko. Usiądziemy w przytulnej kawiarni przy kawie a ja już bez żadnych emocji ale z sentymentem powiem jak było naprawdę. Opowiem Ci jak radziłam sobie z każdym dniem i każdym wieczorem. Jak przetrwałam każdą noc i jakim sposobem nie zrobiłam sobie żadnej krzywdy. Opowiem Ci jak tamowałam łzy płynące z moich oczu i jak rozładowywałam emocje których było mnóstwo. Zdradzę Ci jakim sposobem przetrwałam ból odejścia i jak dokonałam tego że normalnie funkcjonuję. Tak... Kiedyś postaram się streścić Ci te kilka lat tęsknoty które tak mocno mnie wyniszczyły.

jakwisienkanatorcie dodano: 5 dni temu

"Może kiedyś opowiem Ci to wszystko. Usiądziemy w przytulnej kawiarni, przy kawie, a ja już bez żadnych emocji, ale z sentymentem powiem, jak było naprawdę. Opowiem Ci, jak radziłam sobie z każdym dniem i każdym wieczorem. Jak przetrwałam każdą noc i jakim sposobem nie zrobiłam sobie żadnej krzywdy. Opowiem Ci, jak tamowałam łzy płynące z moich oczu i jak rozładowywałam emocje, których było mnóstwo. Zdradzę Ci, jakim sposobem przetrwałam ból odejścia i jak dokonałam tego, że normalnie funkcjonuję. Tak... Kiedyś postaram się streścić Ci te kilka lat tęsknoty, które tak mocno mnie wyniszczyły."

 Jeśli któregoś dnia złapiesz się na tym  że próbujesz zawzięcie komuś udowodnić swoją wartość  to znaczy że niestety zaczynasz w nią wątpić. Nie próbuj więc nikomu nic udowadniać  po prostu bądź świadom  jak wartościową osobą jesteś.

jakwisienkanatorcie dodano: 5 dni temu

"Jeśli któregoś dnia złapiesz się na tym, że próbujesz zawzięcie komuś udowodnić swoją wartość, to znaczy, że niestety zaczynasz w nią wątpić. Nie próbuj więc nikomu nic udowadniać, po prostu bądź świadom, jak wartościową osobą jesteś."

Jeśli nie spełniam Twoich oczekiwań  nie obrażaj się. Przecież to są Twoje oczekiwania  a nie moje obietnice.

jakwisienkanatorcie dodano: 5 dni temu

Jeśli nie spełniam Twoich oczekiwań - nie obrażaj się. Przecież to są Twoje oczekiwania, a nie moje obietnice.

Niedługo kupię dużo książek i będę je czytać.   Wieczorami pójdę sobie do kina   a nocami będę słuchał deszczu spadającego na miasto.   I tak będzie aż do wiosny.   I aż do wiosny nie będę do nikogo mówił o miłości.

jakwisienkanatorcie dodano: 5 dni temu

Niedługo kupię dużo książek i będę je czytać. Wieczorami pójdę sobie do kina, a nocami będę słuchał deszczu spadającego na miasto. I tak będzie aż do wiosny. I aż do wiosny nie będę do nikogo mówił o miłości.

Śniłeś mi się dzisiaj. Już dawno tego nie robiłeś. Bardzo dawno. I dziś przyszedłeś do mnie żeby się pożegnać. Stałeś w drzwiach a odchodząc chwyciłeś mnie za dłoń. Tylko nie pociągnąłeś mnie za nią nie zabrałeś ze sobą uścisnąłeś a ja przecież tak dobrze pamiętam co ten uścisk zawsze znaczył. Przyszedłeś się pożegnać już tak na zawsze wiesz? Jestem pewna że nie bez powodu. Myślę że lada chwila lada dzień tak oficjalnie rozpoczniesz nowy etap życia. W Twoich ramionach spocznie nowe życie za które będziesz odpowiedzialny do końca swych dni. Pewnie będzie miało Twoje oczy i uśmiech. Żałuję że to nie nasze wspólne dzieło. Wiem że tego nie przeczytasz jednak mam nadzieję że choć wiesz że pożegnanie z Tobą to najgorsze co w życiu przeżyłam to ściskam ostatni raz Twoją dłoń i pozwalam Ci odejść życząc Ci szczęścia tak wielkiego jak moja miłość do Ciebie.  he.is.my.hope

namalowanaksiezniczka dodano: 6 dni temu

Śniłeś mi się dzisiaj. Już dawno tego nie robiłeś. Bardzo dawno. I dziś przyszedłeś do mnie żeby się pożegnać. Stałeś w drzwiach, a odchodząc chwyciłeś mnie za dłoń. Tylko nie pociągnąłeś mnie za nią, nie zabrałeś ze sobą, uścisnąłeś, a ja przecież tak dobrze pamiętam, co ten uścisk zawsze znaczył. Przyszedłeś się pożegnać już tak na zawsze, wiesz? Jestem pewna, że nie bez powodu. Myślę, że lada chwila, lada dzień tak oficjalnie rozpoczniesz nowy etap życia. W Twoich ramionach spocznie nowe życie, za które będziesz odpowiedzialny do końca swych dni. Pewnie będzie miało Twoje oczy i uśmiech. Żałuję, że to nie nasze wspólne dzieło. Wiem, że tego nie przeczytasz, jednak mam nadzieję, że choć wiesz, że pożegnanie z Tobą to najgorsze co w życiu przeżyłam to ściskam ostatni raz Twoją dłoń i pozwalam Ci odejść, życząc Ci szczęścia tak wielkiego jak moja miłość do Ciebie. / he.is.my.hope

 Kobiety od przystojnych mężczyzn wolą zdecydowanych.

jakwisienkanatorcie dodano: 1 tydzień temu

"Kobiety od przystojnych mężczyzn wolą zdecydowanych."

To era w której mężczyzna nie powie  że przeprasza że tęskni że popełnił błąd. To era w której mężczyzna wzdycha  wzrusza ramionami i mówi trudno .

jakwisienkanatorcie dodano: 1 tydzień temu

To era, w której mężczyzna nie powie, że przeprasza, że tęskni, że popełnił błąd. To era, w której mężczyzna wzdycha, wzrusza ramionami i mówi "trudno".

 To roz­cza­rowa­nie kiedy myślisz  że jesteś ko­muś pot­rzeb­ny  a tak naprawdę ten ktoś tyl­ko wy­pełnia swój wol­ny czas spotka­niem z Tobą tak z nudów.

jakwisienkanatorcie dodano: 1 tydzień temu

"To roz­cza­rowa­nie, kiedy myślisz, że jesteś ko­muś pot­rzeb­ny, a tak naprawdę ten ktoś tyl­ko wy­pełnia swój wol­ny czas spotka­niem z Tobą, tak z nudów."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV