głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kikii

 Olusia nowe czeka jeśli tylko staremu pozwolimy odejś by A ... !

honeyolcia dodano: 3 dni temu

"Olusia nowe czeka jeśli tylko staremu pozwolimy odejś" by A ... !

Przekonałeś mnie. Zawsze walcząca do końca do utraty tchu. Miałeś rację. To nie mogłoby się już udać. Dziękuję Ci za to.

honeyolcia dodano: 5 dni temu

Przekonałeś mnie. Zawsze walcząca do końca, do utraty tchu. Miałeś rację. To nie mogłoby się już udać. Dziękuję Ci za to."

 W każdej sekundzie życia nie mogę poradzić sobie z oddechem. Stał się ciężki nie do uniesienia bez nadziei bez życia. To prawie tak jak ja.

honeyolcia dodano: 1 tydzień temu

"W każdej sekundzie życia nie mogę poradzić sobie z oddechem. Stał się ciężki, nie do uniesienia, bez nadziei, bez życia. To prawie tak jak ja."

 Mogłeś w każdej chwili wrócić kupić bukiet kwiatów i powiedzieć przepraszam. Mogłeś pomóc zbudować mi wszystko na nowo. Mogłeś stworzyć ze mną rodzinę o której zawsze marzyłam.Mogłeś... ale nie chciałeś.

honeyolcia dodano: 1 tydzień temu

"Mogłeś w każdej chwili wrócić, kupić bukiet kwiatów i powiedzieć przepraszam. Mogłeś pomóc zbudować mi wszystko na nowo. Mogłeś stworzyć ze mną rodzinę o której zawsze marzyłam.Mogłeś... ale nie chciałeś."

 Powiedziałeś że nie chciałeś zadać mi takiego dużego ciosu od razu. Myślałeś że zadając mmiejsze po trochu będzie mniej bolało?

honeyolcia dodano: 1 tydzień temu

"Powiedziałeś, że nie chciałeś zadać mi takiego dużego ciosu od razu. Myślałeś, że zadając mmiejsze po trochu będzie mniej bolało?"

Myślałaś że jak przyznasz się do błędu i wykażesz inicjatywę to będzie dobrze? Nigdy nie będzie dobrze dopóty dopóki nie zrozumiesz że kto pierwszy mówi kocham przegrywa.

honeyolcia dodano: 2 tygodnie temu

Myślałaś, że jak przyznasz się do błędu i wykażesz inicjatywę to będzie dobrze? Nigdy nie będzie dobrze dopóty dopóki nie zrozumiesz, że kto pierwszy mówi kocham przegrywa.

Zamknij się i mnie posłuchaj! Nigdy ale to nigdy więcej nie wpuszczaj nikogo do swojego serca!

honeyolcia dodano: 2 tygodnie temu

Zamknij się i mnie posłuchaj! Nigdy, ale to nigdy więcej nie wpuszczaj nikogo do swojego serca!

Całe życie trzymałam wszystkich przy sobie na siłę. Jak puszczałam wszystko się kończyło. Nikt nie chciał mnie naprawdę.

honeyolcia dodano: 2 tygodnie temu

Całe życie trzymałam wszystkich przy sobie na siłę. Jak puszczałam wszystko się kończyło. Nikt nie chciał mnie naprawdę.

Dzisiaj kiedy patrzę w przeszłość zdaję sobie sprawę że kiedyś był ktoś kto kochał mnie naprawdę....

honeyolcia dodano: 28 października 2017

Dzisiaj, kiedy patrzę w przeszłość, zdaję sobie sprawę że kiedyś był ktoś kto kochał mnie naprawdę....

Głupia ja. Myślałam że ktoś mógł mnie pokochać. Tak namiętnie tak do końca życia. To nie bajka malutka  podpowiada świadomość. Wmówiłaś sobie szczęście i zakończenie z bajki. A wiesz? Coś Ci powiem  dzisiaj to Twoje szczęście przychodzi trzaska drzwiami i mówi że ma Cię dość. Głowa do góry  następnym razem będzie podobnie.

honeyolcia dodano: 28 października 2017

Głupia ja. Myślałam, że ktoś mógł mnie pokochać. Tak namiętnie, tak do końca życia. To nie bajka malutka - podpowiada świadomość. Wmówiłaś sobie szczęście i zakończenie z bajki. A wiesz? Coś Ci powiem - dzisiaj to Twoje szczęście przychodzi, trzaska drzwiami i mówi, że ma Cię dość. Głowa do góry - następnym razem będzie podobnie.

Chcę wrócić na front Choć nasz największy wróg  to ja Płacę za błąd

julsonka dodano: 16 października 2017

Chcę wrócić na front Choć nasz największy wróg - to ja Płacę za błąd

Iść bez ciebie znaczy Iść w bezdroża

julsonka dodano: 16 października 2017

Iść bez ciebie znaczy Iść w bezdroża

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV