głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kiika

Nie wykorzystać swojej szansy musi być smutno. Polska Wersja

zuzaalala dodano: wczoraj o 22:54

Nie wykorzystać swojej szansy musi być smutno.-Polska Wersja

Mówisz że jesteś ofiarą losu męcząc innych.

zuzaalala dodano: wczoraj o 22:53

Mówisz, że jesteś ofiarą losu męcząc innych.

Wiesz co masz za duże ego.

zuzaalala dodano: wczoraj o 22:53

Wiesz co, masz za duże ego.

“Dla niej przyjaciele to byli ludzie którzy pytają jak minął Ci dzień którzy podają Ci paczkę chusteczek gdy płaczesz którzy o północy wpuszczają Cię do swojego mieszkania piją z Tobą wódkę a potem ścielą dla Ciebie łóżko na nocleg którzy przed podróżą mówią Ci: „Uważaj na siebie” którzy o drugiej nad ranem podnoszą słuchawkę telefonu i przez godzinę słuchają jak przeklinasz życie.”  Janusz Leon Wiśniewski

zuzaalala dodano: wczoraj o 16:11

“Dla niej przyjaciele to byli ludzie, którzy pytają, jak minął Ci dzień, którzy podają Ci paczkę chusteczek, gdy płaczesz, którzy o północy wpuszczają Cię do swojego mieszkania, piją z Tobą wódkę, a potem ścielą dla Ciebie łóżko na nocleg, którzy przed podróżą mówią Ci: „Uważaj na siebie”, którzy o drugiej nad ranem podnoszą słuchawkę telefonu i przez godzinę słuchają, jak przeklinasz życie.” ~ Janusz Leon Wiśniewski

 Miłość to mądra przyjaźń dwóch ludzi.

fuck.it.im.young dodano: wczoraj o 16:08

"Miłość to mądra przyjaźń dwóch ludzi."

 Mogę być suką mogę grać dziwkę lub twoją wyśnioną księżniczkę .

zuzaalala dodano: wczoraj o 15:40

"Mogę być suką, mogę grać dziwkę lub twoją wyśnioną księżniczkę".

Bo jak z Tobą rozmawiam to czasami mnie denerwujesz ale jak z Tobą nie rozmawiam to mnie denerwują wszyscy inni.

fuck.it.im.young dodano: wczoraj o 10:26

Bo jak z Tobą rozmawiam to czasami mnie denerwujesz, ale jak z Tobą nie rozmawiam to mnie denerwują wszyscy inni.

Nie bez powodu mówi się że pierwszą miłość pamięta się najdłużej. Byłam pewna że miałam już swój czas i on przeminął. Stworzyłam więc iluzję moich marzeń a uczucia schowałam głęboko w sobie. A potem pojawiłeś się Ty i jednym spojrzeniem zburzyłeś cały fałszywy świat jakim się otoczyłam. Jeśli nie jesteś pierwszą miłością mojego życia  a nie jesteś  to powiem ci coś ważnego. Powiem to dosadniej. Bądź ostatnią miłością mojego życia.

fuck.it.im.young dodano: wczoraj o 00:42

Nie bez powodu mówi się, że pierwszą miłość pamięta się najdłużej. Byłam pewna, że miałam już swój czas i on przeminął. Stworzyłam więc iluzję moich marzeń, a uczucia schowałam głęboko w sobie. A potem pojawiłeś się Ty i jednym spojrzeniem zburzyłeś cały fałszywy świat jakim się otoczyłam. Jeśli nie jesteś pierwszą miłością mojego życia - a nie jesteś - to powiem ci coś ważnego. Powiem to dosadniej. Bądź ostatnią miłością mojego życia.

Pozwoliłam sobie uwierzyć że tylko raz w życiu spotykamy człowieka nam pisanego. Miłość prawdziwą taką jedyną po której żadne inne nie mają znaczenia. Uwierzyłam że tylko jeden człowiek jest nam pisany a jego strata oznacza życiową przegraną. Wszystko przed nim i wszystko po to tylko marna iluzja  fatamorgana naszych pragnień tworzona przez nasz mózg. Byłam na tyle naiwna że uwierzyłam że już nic więcej mnie w życiu nie spotka. Żaden człowiek któremu jestem pisana miał już nie stanąć na mojej drodze i nie poruszyć tego co ukryłam na dnie swojej duszy. A było to silne uczucie takie nad którym nie panowałam. To był mój własny wewnętrzny pogrzeb.

fuck.it.im.young dodano: wczoraj o 00:42

Pozwoliłam sobie uwierzyć, że tylko raz w życiu spotykamy człowieka nam pisanego. Miłość prawdziwą, taką jedyną, po której żadne inne nie mają znaczenia. Uwierzyłam, że tylko jeden człowiek jest nam pisany, a jego strata oznacza życiową przegraną. Wszystko przed nim i wszystko po, to tylko marna iluzja - fatamorgana naszych pragnień, tworzona przez nasz mózg. Byłam na tyle naiwna, że uwierzyłam, że już nic więcej mnie w życiu nie spotka. Żaden człowiek, któremu jestem pisana, miał już nie stanąć na mojej drodze i nie poruszyć tego co ukryłam na dnie swojej duszy. A było to silne uczucie, takie nad którym nie panowałam. To był mój własny, wewnętrzny pogrzeb.

Psycholodzy to idioci. Mało co wiedzą mało co widzą mało co rozumieją.

zuzaalala dodano: przedwczoraj o 19:18

Psycholodzy to idioci. Mało co wiedzą, mało co widzą, mało co rozumieją.

Gdy piszę z ludźmi którzy mają głęboką depresje nie wiem co im powiedzieć. Nigdy nie uważałam że jest to proste ale myślałam że cokolwiek wiem.

zuzaalala dodano: przedwczoraj o 19:16

Gdy piszę z ludźmi, którzy mają głęboką depresje nie wiem co im powiedzieć. Nigdy nie uważałam, że jest to proste ale myślałam, że cokolwiek wiem.

Ci ludzie są tak bardzo smutni. O tym jak rozwiązać ich problemy nie przeczytasz w mądrych książkach ani internecie. Oni sami muszą myśleć próbować jak sobie pomóc. Muszą radzić sobie sami nawet jak nie chcą. Ludzie nie lubią mieszać się w cudze problemy a co dopiero je rozwiązywać. Najgorzej jest gdy przestaną mieć siły na kolejne próby.

zuzaalala dodano: przedwczoraj o 19:15

Ci ludzie są tak bardzo smutni. O tym, jak rozwiązać ich problemy nie przeczytasz w "mądrych" książkach ani internecie. Oni sami muszą myśleć, próbować jak sobie pomóc. Muszą radzić sobie sami, nawet jak nie chcą. Ludzie nie lubią mieszać się w cudze problemy a co dopiero je rozwiązywać. Najgorzej jest, gdy przestaną mieć siły na kolejne próby.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV