głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kiaraa91

A najgorsze ? Najgorsze jest widzieć jak z dnia na dzień coraz bardziej się od siebie oddalamy i kompletna bezradność    by cokolwiek naprawić.

tomojezyciebrat dodano: 11 lipca 2013

A najgorsze ? Najgorsze jest widzieć jak z dnia na dzień coraz bardziej się od siebie oddalamy i kompletna bezradność, by cokolwiek naprawić.

A dziś zastanawia mnie jedno. Czy ta twoja cholerna duma czy nowa dziewczyna nie pozwala Ci powiedzieć   mi jednego głupiego  siema

tomojezyciebrat dodano: 11 lipca 2013

A dziś zastanawia mnie jedno. Czy ta twoja cholerna duma czy nowa dziewczyna nie pozwala Ci powiedzieć mi jednego głupiego "siema"

I teraz tylko od Ciebie zależy  czy zatrzymasz mnie przy sobie..

tomojezyciebrat dodano: 11 lipca 2013

I teraz tylko od Ciebie zależy, czy zatrzymasz mnie przy sobie..

Zaproszę Cię na kawę. Pozornie czarną i pocukrowaną   tak jak lubisz.   Na dnie znajdziesz szansę  ale Ty nigdy nie dopijasz do końca

tomojezyciebrat dodano: 11 lipca 2013

Zaproszę Cię na kawę. Pozornie czarną i pocukrowaną - tak jak lubisz. Na dnie znajdziesz szansę, ale Ty nigdy nie dopijasz do końca

Jest tak samo może tylko troche smutno i nie mówisz dobranoc  i nie moge przez to usnąć.

tomojezyciebrat dodano: 11 lipca 2013

Jest tak samo może tylko troche smutno i nie mówisz dobranoc, i nie moge przez to usnąć.

mam pistolet  dwa naboje i nas dwoje. to koniec.

tomojezyciebrat dodano: 11 lipca 2013

mam pistolet, dwa naboje i nas dwoje. to koniec.

to już straciło sens. tracę jedynie nie potrzebnie czas  bo wiem  że i tak nie napiszesz. to nie ma sensu. muszę się pogodzić z tym co zaplanował dla mnie los. widocznie Ty nie byłeś Mi dany  a Ja Tobie. ale dziękuję Ci za ten miło spędzony czas u Twego boku. i uwierz  będę go pamiętać aż do zasranej śmierci.

tomojezyciebrat dodano: 11 lipca 2013

to już straciło sens. tracę jedynie nie potrzebnie czas, bo wiem, że i tak nie napiszesz. to nie ma sensu. muszę się pogodzić z tym co zaplanował dla mnie los. widocznie Ty nie byłeś Mi dany, a Ja Tobie. ale dziękuję Ci za ten miło spędzony czas u Twego boku. i uwierz, będę go pamiętać aż do zasranej śmierci.

lubię wpychać się między ludzi i zarażać ich swoim dobrym humorem. lubię robić z siebie debila tylko po to by zobaczyć uśmiech na niektórych twarzach. lubię być optymistką  jednak też czasem potrzebuję odpocząć. mam prawo do smutku   mam prawo do łez.

tomojezyciebrat dodano: 11 lipca 2013

lubię wpychać się między ludzi i zarażać ich swoim dobrym humorem. lubię robić z siebie debila tylko po to by zobaczyć uśmiech na niektórych twarzach. lubię być optymistką, jednak też czasem potrzebuję odpocząć. mam prawo do smutku , mam prawo do łez.

Usunąć się na bok  spakować walizkę. Pod pachę wziąć ulubioną książkę  wyrzucić kartę sim. Wypisać się ze szkoły  zamieszkać w innym miejscu. Zacząć od nowa  z czystym kontem.

tomojezyciebrat dodano: 11 lipca 2013

Usunąć się na bok, spakować walizkę. Pod pachę wziąć ulubioną książkę, wyrzucić kartę sim. Wypisać się ze szkoły, zamieszkać w innym miejscu. Zacząć od nowa, z czystym kontem.

moje marzenie? aby wśród ludzi zobaczyć człowieka takiego prawdziwego  bez cienia egoizmu...

tomojezyciebrat dodano: 11 lipca 2013

moje marzenie? aby wśród ludzi zobaczyć człowieka takiego prawdziwego, bez cienia egoizmu...

miłość? w dzisiejszych czasach to tylko szpan i serduszka zrobione ze strzałki w lewo i cyfry trzy. nie ma już wieczornych spacerów  wręczania kwiatów  potajemnych spotkań  gdy rodzice dają karę. teraz pozostało palenie i picie razem.

tomojezyciebrat dodano: 11 lipca 2013

miłość? w dzisiejszych czasach to tylko szpan i serduszka zrobione ze strzałki w lewo i cyfry trzy. nie ma już wieczornych spacerów, wręczania kwiatów, potajemnych spotkań, gdy rodzice dają karę. teraz pozostało palenie i picie razem.

Ideałami będziemy później. Teraz bądźmy po prostu prawdziwi.

tomojezyciebrat dodano: 11 lipca 2013

Ideałami będziemy później. Teraz bądźmy po prostu prawdziwi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć