głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika keszamotek

  Pomyśl czy warto zjawiać się w czyimś życiu tylko po to  by później z niego odejść.   ♥

maluutkax33 dodano: 17 października 2012

" Pomyśl czy warto zjawiać się w czyimś życiu tylko po to, by później z niego odejść. " ♥

  Tyle miałeś czasu  by zatrzymać Ją. Nie zrobiłeś prawie nic i wypuściłeś z rąk.   ♥

maluutkax33 dodano: 17 października 2012

" Tyle miałeś czasu, by zatrzymać Ją. Nie zrobiłeś prawie nic i wypuściłeś z rąk. " ♥

  mówił  że by za nią umarł  kurwa   nigdy nie widziałem żeby ktoś się tak rozumiał     bonson

schowalimimisia dodano: 17 października 2012

" mówił, że by za nią umarł, kurwa , nigdy nie widziałem żeby ktoś się tak rozumiał " / bonson

Pamiętaj  że istniałam..

maluutkax33 dodano: 17 października 2012

Pamiętaj, że istniałam..

I czasem przychodzi taki moment w życiu człowieka  że trzeba zrezygnować  zapomnieć  pójść na przód i nieważne jak cholernie  by Ci zależało  jak trudne  by to było. Po prostu trzeba..   D   ♥

maluutkax33 dodano: 17 października 2012

I czasem przychodzi taki moment w życiu człowieka, że trzeba zrezygnować, zapomnieć, pójść na przód i nieważne jak cholernie, by Ci zależało, jak trudne, by to było. Po prostu trzeba.. [ D ] ♥

Pamiętał  że Go kochała. Tego się nie zapomina. Nie zapomina się też odrzucenia.

maluutkax33 dodano: 17 października 2012

Pamiętał, że Go kochała. Tego się nie zapomina. Nie zapomina się też odrzucenia.

Powraca tętno. Ty uwalniasz mnie z objęć. Powraca oddech  a ja próbuję się podnieść.

maluutkax33 dodano: 17 października 2012

Powraca tętno. Ty uwalniasz mnie z objęć. Powraca oddech, a ja próbuję się podnieść.

I powodzenia w dalszym życiu  kochanie.

maluutkax33 dodano: 17 października 2012

I powodzenia w dalszym życiu, kochanie.

Jesteś przeszłością. Piękną i prawdziwą  choć smutną i bolesną.

maluutkax33 dodano: 17 października 2012

Jesteś przeszłością. Piękną i prawdziwą, choć smutną i bolesną.

i ja mam pewną teorię. moja teoria dotyczy chwil  tych wstrząsających. według mojej teorii te przełomowe chwile  te rozbłyski o wielkim natężeniu stawiające nasze życie na głowie  określają w rzeczywistości to  kim jesteśmy. chodzi o to  że każdy z nas  jest sumą chwil  które kiedykolwiek przeżył ze wszystkimi znanymi sobie osobami. i właśnie te chwile  tworzą naszą historię. osobista lista wspomnieniowych momentów  które odtwarzamy w pamięci  wciąż i wciąż  od nowa. więc taka jest moja teoria. przełomowe chwile określają to  kim jesteśmy. jednego nie przewidziałem  co jeśli się okaże  że żadnej z nich nie pamiętasz ?    i że cię nie opuszczę

schowalimimisia dodano: 16 października 2012

i ja mam pewną teorię. moja teoria dotyczy chwil, tych wstrząsających. według mojej teorii te przełomowe chwile, te rozbłyski o wielkim natężeniu stawiające nasze życie na głowie, określają w rzeczywistości to, kim jesteśmy. chodzi o to, że każdy z nas, jest sumą chwil, które kiedykolwiek przeżył ze wszystkimi znanymi sobie osobami. i właśnie te chwile, tworzą naszą historię. osobista lista wspomnieniowych momentów, które odtwarzamy w pamięci, wciąż i wciąż, od nowa. więc taka jest moja teoria. przełomowe chwile określają to, kim jesteśmy. jednego nie przewidziałem, co jeśli się okaże, że żadnej z nich nie pamiętasz ? / "i że cię nie opuszczę"

Bo nie potrzeba nam stu koleżków od melanżu  ale kilku prawdziwych ludzi bez fałszu  takich na których zawsze można polegać  masz swoją ekipę typie to wiesz o co biega.

pierdolonadama dodano: 15 października 2012

Bo nie potrzeba nam stu koleżków od melanżu, ale kilku prawdziwych ludzi bez fałszu, takich na których zawsze można polegać, masz swoją ekipę typie to wiesz o co biega.

Dziękuje za dodanie. ♥ teksty maluutkax33 dodał komentarz: Dziękuje za dodanie. ♥ do wpisu 14 października 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć