głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kerotka

I kiedy tylko usłyszę naszą piosenkę wychodzę   lub każe ją wyłączyć..  wystarczy ze usłyszę sam początek  samą melodie   w oczach pojawiają się łzy  i wracają wspomnienia

zakochanawnim dodano: 3 sierpnia 2011

I kiedy tylko usłyszę naszą piosenkę wychodzę, lub każe ją wyłączyć.. wystarczy ze usłyszę sam początek, samą melodie, w oczach pojawiają się łzy, i wracają wspomnienia ,

no i co mam Ci cholera powiedzieć ?      że zależy mi jak kilka lat temu na śniegu w święta Bożego Narodzenia  ?     że cieszę się na Twój widok jak niegdyś na szóstego grudnia  ?      że myślę o Tobie tak często jak każdy facet o nagich kobietach      czyli bez przerwy   ?     że tęsknie za Tobą i tak bardzo pragnę znów zobaczyć Twój uśmiech  ?

zakochanawnim dodano: 3 sierpnia 2011

no i co mam Ci cholera powiedzieć ? , że zależy mi jak kilka lat temu na śniegu w święta Bożego Narodzenia ? , że cieszę się na Twój widok jak niegdyś na szóstego grudnia ? , że myślę o Tobie tak często jak każdy facet o nagich kobietach , - czyli bez przerwy ? , że tęsknie za Tobą i tak bardzo pragnę znów zobaczyć Twój uśmiech ?

Ona znów udawała  że ma go głęboko w nosie. Jak najdalej odsuwała od siebie myśl  że tak bardzo pragnęła z nim być. Nigdy nie potrafiła przyznać się do błędu. Do tego  że taki drań mógł zawładnąć całym jej światem.

zakochanawnim dodano: 3 sierpnia 2011

Ona znów udawała, że ma go głęboko w nosie. Jak najdalej odsuwała od siebie myśl, że tak bardzo pragnęła z nim być. Nigdy nie potrafiła przyznać się do błędu. Do tego, że taki drań mógł zawładnąć całym jej światem.

  masz marzenia ?   no jasne.   a zdradzisz kilka ?   więc tak  chcę dostać nowy telefon  lustrzankę  codziennie być wyspaną i nie dostawać tych jedynek w szkole na matmie.   a masz takie abstrakcyjne ?   tak  jest jedno. chce żeby on mnie kochał .

zakochanawnim dodano: 3 sierpnia 2011

- masz marzenia ? - no jasne. - a zdradzisz kilka ? - więc tak, chcę dostać nowy telefon, lustrzankę, codziennie być wyspaną i nie dostawać tych jedynek w szkole na matmie. - a masz takie abstrakcyjne ? - tak, jest jedno. chce żeby on mnie kochał .

‎  ogrodnik jesteś.    dlaczego?    bo przesadzasz!   kolega   3

zozolandia dodano: 3 sierpnia 2011

‎- ogrodnik jesteś. - dlaczego? - bo przesadzasz! / kolega < 3

I najwyższa pora zapomnieć o jego brązowych oczach  łobuzerskim uśmiechu  znajomym głosie. Zapomnieć o Nim.

zakochanawnim dodano: 2 sierpnia 2011

I najwyższa pora zapomnieć o jego brązowych oczach, łobuzerskim uśmiechu, znajomym głosie. Zapomnieć o Nim.

Niby to tylko chłopak. Zwykły chłopak  o którym ona nie potrafi zapomnieć.     lonka1

zakochanawnim dodano: 2 sierpnia 2011

Niby to tylko chłopak. Zwykły chłopak, o którym ona nie potrafi zapomnieć. // lonka1

http:  demotywatory.pl 3343575 A Ty

pytalska17 dodano: 2 sierpnia 2011

vódki wam braknie :D teksty zozolandia dodał komentarz: vódki wam braknie :D do wpisu 2 sierpnia 2011
 kochasz go?  kocham  jak mocno?  wystarczająco by umrzeć.  esperer

zakochanawnim dodano: 1 sierpnia 2011

-kochasz go? -kocham -jak mocno? -wystarczająco by umrzeć. /esperer
Autor cytatu: esperer

Czekam tylko na to kiedy znów Cię zobaczę i kiedy będę mogła na Ciebie patrzeć. Patrzeć tak  żebyś nie widział  ale czuł mój wzrok. Czuł ciepło i był szczęśliwy.

zakochanawnim dodano: 1 sierpnia 2011

Czekam tylko na to kiedy znów Cię zobaczę i kiedy będę mogła na Ciebie patrzeć. Patrzeć tak, żebyś nie widział, ale czuł mój wzrok. Czuł ciepło i był szczęśliwy.

mało wiem  dużo chcę  a nie umiem nic.   video 'idę na plaże'

zozolandia dodano: 1 sierpnia 2011

mało wiem, dużo chcę, a nie umiem nic. / video 'idę na plaże'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć