głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kejczul

Kocham cie do Szaleństwa i wciąż nie mogę przestać  .

chill.out dodano: 17 listopada 2011

Kocham cie do Szaleństwa i wciąż nie mogę przestać .

jest tyle rzeczy  których nie zdążyłam Ci powiedzieć.

chill.out dodano: 17 listopada 2011

jest tyle rzeczy, których nie zdążyłam Ci powiedzieć.

nienawidzę Cię za to  że tak bardzo Cię kocham.

waniilia dodano: 17 listopada 2011

nienawidzę Cię za to, że tak bardzo Cię kocham.

trwam   choć minęło już tyle czasu   moje uczucia do ciebie się nie zmieniły   nadal cie kocham . Choć ciebie przy mnie nie ma   choć wspieram cie na odległość   choć wyparłam się swojego szczęścia dla Ciebie . Nie ma sekundy abym o tobie nie myślała   nie ma osoby która nie posiada twoich cech . Jesteś dla mnie jak odbicie Boga   jeżeli to nie miłość to nie wiem czym ona jest .    chill.out .

chill.out dodano: 16 listopada 2011

trwam , choć minęło już tyle czasu , moje uczucia do ciebie się nie zmieniły , nadal cie kocham . Choć ciebie przy mnie nie ma , choć wspieram cie na odległość , choć wyparłam się swojego szczęścia dla Ciebie . Nie ma sekundy abym o tobie nie myślała , nie ma osoby która nie posiada twoich cech . Jesteś dla mnie jak odbicie Boga , jeżeli to nie miłość to nie wiem czym ona jest . / chill.out .

Jeśli sądzisz  że ktoś stał ci się obojętny to po chwili znajdzie się moment  gdy zabraknie jego obecności bardziej niż kiedykolwiek.

chill.out dodano: 16 listopada 2011

Jeśli sądzisz, że ktoś stał ci się obojętny to po chwili znajdzie się moment, gdy zabraknie jego obecności bardziej niż kiedykolwiek.

mówią   Bóg robi wszystko dla naszego dobra   to kłamstwo . Dlaczego pozwala nam cierpieć ? Dlaczego osoby które popełniają samobójstwo nie trafiają do nieba ? Dlaczego tym którzy się poddali w życiu nie daje szansy na szczęście w wieczności ?Dlaczego osoby które kochamy nie odwzajemniają naszych uczuć ? Dlaczego przez chwilę daje nam szczęście a potem odbiera ? Dlaczego daje nam nadzieje ? .. Po tych argumentach nie pierdolcie mi że Bóg robi wszystko dla naszego dobra   a jak już to niech mi to udowodni i odda mi wszystko co mi wziął   w pierwszej kolejności to JEGO .   chill.out .

chill.out dodano: 16 listopada 2011

mówią " Bóg robi wszystko dla naszego dobra " to kłamstwo . Dlaczego pozwala nam cierpieć ? Dlaczego osoby które popełniają samobójstwo nie trafiają do nieba ? Dlaczego tym którzy się poddali w życiu nie daje szansy na szczęście w wieczności ?Dlaczego osoby które kochamy nie odwzajemniają naszych uczuć ? Dlaczego przez chwilę daje nam szczęście a potem odbiera ? Dlaczego daje nam nadzieje ? .. Po tych argumentach nie pierdolcie mi że Bóg robi wszystko dla naszego dobra , a jak już to niech mi to udowodni i odda mi wszystko co mi wziął , w pierwszej kolejności to JEGO . / chill.out .

mówiłeś   odkochasz się   znajdziesz sobie innego   mimo wszystko ja nadal powtarzałam że nigdy nie przestanę cie kochać. Nie słuchałeś   minęło tak sporo czasu   a mi nadal nie przeszło . I teraz co powiesz ?   chill.out .

chill.out dodano: 16 listopada 2011

mówiłeś " odkochasz się , znajdziesz sobie innego " mimo wszystko ja nadal powtarzałam że nigdy nie przestanę cie kochać. Nie słuchałeś , minęło tak sporo czasu , a mi nadal nie przeszło . I teraz co powiesz ? / chill.out .

i wiesz co ? dziś po raz pierwszy zwątpiłam w twój powrót   dziś właśnie doszło do mnie że już nigdy nie wrócisz . Że to już koniec . Że masz jakąś inną sympatię . Że już mnie nie pamiętasz .. Minęło tyle miesięcy a ja wciąż czekałam   myślałam że to tak chwilowo . Niestety myliłam się .. Myślałam nad popełnieniem samobójstwa   i doszłam do wniosku że to najlepszy sposób by być z tobą na zawsze .   chill.out .

chill.out dodano: 16 listopada 2011

i wiesz co ? dziś po raz pierwszy zwątpiłam w twój powrót , dziś właśnie doszło do mnie że już nigdy nie wrócisz . Że to już koniec . Że masz jakąś inną sympatię . Że już mnie nie pamiętasz .. Minęło tyle miesięcy a ja wciąż czekałam , myślałam że to tak chwilowo . Niestety myliłam się .. Myślałam nad popełnieniem samobójstwa , i doszłam do wniosku że to najlepszy sposób by być z tobą na zawsze . / chill.out .

nie zdawałam sobie z tego sprawy jak mocno może kochać me serce   które było tak poranione .   chill.out .

chill.out dodano: 16 listopada 2011

nie zdawałam sobie z tego sprawy jak mocno może kochać me serce , które było tak poranione . / chill.out .

i jak ja kurwa nienawidzę tej lali   gdzie w towarzystwie to cwana w mordzie   a jak już sama zostaje to ucieka i udaje że niby nigdy nic .   chill.out .

chill.out dodano: 16 listopada 2011

i jak ja kurwa nienawidzę tej lali , gdzie w towarzystwie to cwana w mordzie , a jak już sama zostaje to ucieka i udaje że niby nigdy nic . / chill.out .

kiedy pomyślę sobie że ty teraz siedzisz sobie z tą lalą . to kurwa łzy napływają mi do oczu a jednocześnie mam ochotę ci zajebać .    chill.out .

chill.out dodano: 16 listopada 2011

kiedy pomyślę sobie że ty teraz siedzisz sobie z tą lalą . to kurwa łzy napływają mi do oczu a jednocześnie mam ochotę ci zajebać . / chill.out .

a najgorsze jest to że wierzyło się w coś   co później okazało się kłamstwem .   chill.out .

chill.out dodano: 16 listopada 2011

a najgorsze jest to że wierzyło się w coś , co później okazało się kłamstwem . / chill.out .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć