głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika karuu1315

Generalnie rzecz biorąc   ciągnie mnie do Ciebie .

rox930 dodano: 2 czerwca 2014

Generalnie rzecz biorąc , ciągnie mnie do Ciebie .

Kobiecie nie wypada  ale kocham ten stan kiedy jestem najebana. xd

rox930 dodano: 2 czerwca 2014

Kobiecie nie wypada, ale kocham ten stan kiedy jestem najebana. xd

Wiele odczytasz z twarzy i oczu  czasem wystarczy spojrzeć by poczuć.

rox930 dodano: 2 czerwca 2014

Wiele odczytasz z twarzy i oczu, czasem wystarczy spojrzeć by poczuć.

Zawalczyłam o Ciebie   dwa razy. Walczyłam o Ciebie każdego pieprzonego dnia  każdej godziny  minuty i sekundy. Dawałam z siebie dwieście procent  tylko po to by przekonać się  że gdy nadeszła pora na Twoją walkę  nie dałeś z siebie nawet jednego  skurwiałego procenta ?

rox930 dodano: 2 czerwca 2014

Zawalczyłam o Ciebie - dwa razy. Walczyłam o Ciebie każdego pieprzonego dnia, każdej godziny, minuty i sekundy. Dawałam z siebie dwieście procent, tylko po to by przekonać się, że gdy nadeszła pora na Twoją walkę, nie dałeś z siebie nawet jednego, skurwiałego procenta ?

Szukam czegoś czego nie zgubiłam. Cholerna układanka  sterta pogubionych puzzli. Gdzie jest moja droga którą powinnam iść? Szukam siebie w sobie. Nic mi nie pasuje  nic nie odpowiada. Gdzie jestem  co tu robię  jaki jest cel i sens życia?  Fatamorgana.

tajemnicza_nieznajoma dodano: 31 maja 2014

Szukam czegoś czego nie zgubiłam. Cholerna układanka, sterta pogubionych puzzli. Gdzie jest moja droga którą powinnam iść? Szukam siebie w sobie. Nic mi nie pasuje, nic nie odpowiada. Gdzie jestem, co tu robię, jaki jest cel i sens życia? Fatamorgana.

Kolejny etap w życiu właśnie się zaczyna. Zaczynam czuć  że żyje  wkraczam w to dorosłe głupie życie..

tajemnicza_nieznajoma dodano: 31 maja 2014

Kolejny etap w życiu właśnie się zaczyna. Zaczynam czuć, że żyje, wkraczam w to dorosłe głupie życie..

https:  www.youtube.com watch?v=M9SBVkYTM5c

tajemnicza_nieznajoma dodano: 31 maja 2014

Człowiek jest do wszystkiego w stanie  przywyknąć. Wytrzymuje ból  zrywa kontakt  zaczyna  zapomina  zdarza mu  się zaprzepaścić największe namiętności. Ale czasami wystarczy byle  głupstwo by się przekonać  że te drzwi tak naprawdę nigdy nie zostały  zamknięte na klucz.

chuckbezcenzury dodano: 31 maja 2014

Człowiek jest do wszystkiego w stanie przywyknąć. Wytrzymuje ból, zrywa kontakt, zaczyna, zapomina, zdarza mu się zaprzepaścić największe namiętności. Ale czasami wystarczy byle głupstwo by się przekonać, że te drzwi tak naprawdę nigdy nie zostały zamknięte na klucz.

Wiedzieć i nie mówić: tak się zapomina. Co jest wymówione wzmacnia się. Co nie jest wymówione zmierza do nieistnienia.

chuckbezcenzury dodano: 31 maja 2014

Wiedzieć i nie mówić: tak się zapomina. Co jest wymówione wzmacnia się. Co nie jest wymówione zmierza do nieistnienia.

NAJEBANA ale DAMA ! mówisz   masz ! Pozdrawiam   skacowana Naćpana buahahha :     :  teksty nacpanaaa dodał komentarz: NAJEBANA ale DAMA ! mówisz , masz ! Pozdrawiam , skacowana Naćpana buahahha :* ;* :* do wpisu 31 maja 2014
mój mistrz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! teksty nacpanaaa dodał komentarz: mój mistrz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do wpisu 31 maja 2014
i to nie jest tak że znowu jest źle tragicznie i że zawalił się cały mój świat.To wcale nie jest tak że leżę  załamana z głową w poduszce i nie mam siły wstać by po raz kolejny pokazać życiu że kurwa potrafię i kurwa dam radę bez względu na wszystko.Te czasy już minęły chodzi tylko o to że czasem czasem coś pęka czasem czuję takie ukłucia w sercu i wmawiam sobie że to każda osoba którą kiedykolwiek straciłam przypomina mi o sobie i wierzę w to poważnie jestem święcie przekonana że tak właśnie jest. I teraz znów mam przed oczyma jego postać.Cała światłość zmienia się w ciemność nagle zdaje sobie sprawę że nie potrafię już przywołać tembru jego głosu boże to tak cholernie boli że nie raz nie dwa tracę oddech.Proszki uspakajające proszki nasenne proszki przeciwmigrenowe tyle mi po nim pozostało.Alkohol narkotyki urwane filmy głośna nieobecność i ta pustka której nikt nie jest w stanie wypełnić świadomość że nawet mając teoretycznie poukładane życie nigdy nie będę już szczęśliwą   nacpanaa

nacpanaaa dodano: 31 maja 2014

i to nie jest tak że znowu jest źle,tragicznie i że zawalił się cały mój świat.To wcale nie jest tak że leżę załamana z głową w poduszce i nie mam siły wstać by po raz kolejny pokazać życiu że kurwa potrafię i kurwa dam radę,bez względu na wszystko.Te czasy już minęły chodzi tylko o to że czasem,czasem coś pęka,czasem czuję takie ukłucia w sercu i wmawiam sobie że to każda osoba którą kiedykolwiek straciłam przypomina mi o sobie i wierzę w to,poważnie jestem święcie przekonana że tak właśnie jest. I teraz znów mam przed oczyma jego postać.Cała światłość zmienia się w ciemność,nagle zdaje sobie sprawę że nie potrafię już przywołać tembru jego głosu,boże to tak cholernie boli że nie raz nie dwa tracę oddech.Proszki uspakajające,proszki nasenne,proszki przeciwmigrenowe tyle mi po nim pozostało.Alkohol,narkotyki,urwane filmy,głośna nieobecność i ta pustka której nikt nie jest w stanie wypełnić,świadomość że nawet mając teoretycznie poukładane życie nigdy nie będę już szczęśliwą / nacpanaa

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć