głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika karolsonx3

Moze myslisz czasem o mnie? Moze czasem nawet tesknisz?

ulicznaliryka dodano: 28 marca 2015

Moze myslisz czasem o mnie? Moze czasem nawet tesknisz?

Wiem ze odszedles twierdzac ze juz mnie nie kochasz chociaz dzien wczesniej calujac mnie mowiles ze chcesz byc ze mna. I to podobno kobiety sa skomplikowane i trudno je zrozumiec..

ulicznaliryka dodano: 28 marca 2015

Wiem ze odszedles twierdzac ze juz mnie nie kochasz chociaz dzien wczesniej calujac mnie mowiles ze chcesz byc ze mna. I to podobno kobiety sa skomplikowane i trudno je zrozumiec..

Wiesz dlaczego mamy serce po lewej stronie ? Ponieważ gdy przytulamy się z drugą osobą jej serce wypełni pustkę po Twojej prawej stronie. ♥

nadgryziona_x3 dodano: 27 marca 2015

Wiesz dlaczego mamy serce po lewej stronie ? Ponieważ gdy przytulamy się z drugą osobą jej serce wypełni pustkę po Twojej prawej stronie. ♥

Pożądanie ma smak tequili  miłość ma smak whiskey. Whiskey pali dłużej  ogrzewa od środka i czasami zmusza do robienia głupich rzeczy. Tequila tylko sprawia  że czujesz się zmarnowany.

nadgryziona_x3 dodano: 27 marca 2015

Pożądanie ma smak tequili, miłość ma smak whiskey. Whiskey pali dłużej, ogrzewa od środka i czasami zmusza do robienia głupich rzeczy. Tequila tylko sprawia, że czujesz się zmarnowany.

Jeśli odejdziesz  będę bała się wszystkiego.

nadgryziona_x3 dodano: 27 marca 2015

Jeśli odejdziesz, będę bała się wszystkiego.

Dokladnie. Nie zdaja sobie sprawy z tego jak to jest wiec latwo im mowic ze bedzie dobrze.. teksty ulicznaliryka dodał komentarz: Dokladnie. Nie zdaja sobie sprawy z tego jak to jest wiec latwo im mowic ze bedzie dobrze.. do wpisu 26 marca 2015
Tak w sumie to nawet jestem szczesliwa i juz nie mysle o nim calymi dniami. Ale jak tylko spotkam go ida albo wracajac ze szkoly to rozpierdala mnie od srodka! Boli mnie to ze nie moge do niego podejsc  przytulic  pocalowac i powiedziec mu jak bardzo mu kocham i poczuc ze dla niego jestem wszystkim. Niby o nim nie mysle ale wieczorem kiedy cos mi o nim przypomnij nie potrafie przestac. Czytam stare wiadomosci wtulajac sie w jego koszule ktora kiedys u mnie zostawil i czuje taka cholerna bezsilnosc kiedy wiem ze to wszystko sie juz skonczylo i nie wroci.

ulicznaliryka dodano: 26 marca 2015

Tak w sumie to nawet jestem szczesliwa i juz nie mysle o nim calymi dniami. Ale jak tylko spotkam go ida albo wracajac ze szkoly to rozpierdala mnie od srodka! Boli mnie to ze nie moge do niego podejsc, przytulic, pocalowac i powiedziec mu jak bardzo mu kocham i poczuc ze dla niego jestem wszystkim. Niby o nim nie mysle ale wieczorem kiedy cos mi o nim przypomnij nie potrafie przestac. Czytam stare wiadomosci wtulajac sie w jego koszule ktora kiedys u mnie zostawil i czuje taka cholerna bezsilnosc kiedy wiem ze to wszystko sie juz skonczylo i nie wroci.

Rozpieprzył to  zwalił całą wine na mnie i odszedł . tak po prostu.

ulicznaliryka dodano: 25 marca 2015

Rozpieprzył to, zwalił całą wine na mnie i odszedł . tak po prostu.

...

ulicznaliryka dodano: 25 marca 2015

...

zawsze mowil ze o kims takim jak ja nie da sie zapomniec  ze kogos takiego jak ja nie da sie przestac kochac  ze kims takim nie da sie tak po prostu znudzic a jednak mu sie to udalo. i wiesz co ja teraz zrobie?? przypomne mu i sprawie ze zrozumie swoj blad i zacznie zalowac. poczekam jutro na niego po drodze do szkoly  jesli znowu bedzie uciekal tak jak ostatnio kiedy mnie tylko zobaczyl to go zlape  nic sie nie odezwe  po prostu podejde do niego i pocaluje go tak jak kiedys i odejde. wiem ze wtedy cos poczuje  wiem ze jesli to zrobie to przypomne mu o sobie i zacznie cholernie tesknic a przeciez tego wlasnie chce. zeby tesknil i umieral z tesknoty za mna tak jak ja umieralam bez niego.

ulicznaliryka dodano: 25 marca 2015

zawsze mowil ze o kims takim jak ja nie da sie zapomniec, ze kogos takiego jak ja nie da sie przestac kochac, ze kims takim nie da sie tak po prostu znudzic a jednak mu sie to udalo. i wiesz co ja teraz zrobie?? przypomne mu i sprawie ze zrozumie swoj blad i zacznie zalowac. poczekam jutro na niego po drodze do szkoly, jesli znowu bedzie uciekal tak jak ostatnio kiedy mnie tylko zobaczyl to go zlape, nic sie nie odezwe, po prostu podejde do niego i pocaluje go tak jak kiedys i odejde. wiem ze wtedy cos poczuje, wiem ze jesli to zrobie to przypomne mu o sobie i zacznie cholernie tesknic a przeciez tego wlasnie chce. zeby tesknil i umieral z tesknoty za mna tak jak ja umieralam bez niego.

Teraz zdalam sobie sprawe z tego ze tak naprawde ten zwiazek mnie ograniczal  bylam kontrolowana na kazdym kroku i to mnie zawsze wkurzalo  to ze zawsze cos bylo nie tak  ze zawsze musial sie o wszystko wypytac i wkurzyc. Ale szczerze?? Teraz tak cholernie mi tego brakuje ze bylabym w stanie oddac wszystko nawet za taka jedna mala glupia sprzeczke. Oddalabym wszystko zeby on tu byl.

ulicznaliryka dodano: 24 marca 2015

Teraz zdalam sobie sprawe z tego ze tak naprawde ten zwiazek mnie ograniczal, bylam kontrolowana na kazdym kroku i to mnie zawsze wkurzalo, to ze zawsze cos bylo nie tak, ze zawsze musial sie o wszystko wypytac i wkurzyc. Ale szczerze?? Teraz tak cholernie mi tego brakuje ze bylabym w stanie oddac wszystko nawet za taka jedna mala glupia sprzeczke. Oddalabym wszystko zeby on tu byl.

morał tej bajki jest krótki i niektórym znany  najlepiej i najłatwiej w życiu mają największe chamy.   tonatyle

tonatyle dodano: 24 marca 2015

morał tej bajki jest krótki i niektórym znany, najlepiej i najłatwiej w życiu mają największe chamy. / tonatyle

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć