 |
|
Panie Boże , wszystko jest OK , dziękuję Ci za życie , za szczęście . Za wieczór z nim , za dzień z nim , za każdą zwykła chwile . Dziękuję Ci za niego ,Amen .
Aaaaaaaaaaa chwilunia ! I spraw żebym nigdy nie miała ochoty tego spieprzyć .
|
|
 |
|
Cholerna realistka, która nie chce marzyć, nie lubi sobie wyobrażać 'co by było gdyby' i może żyć bez swojego księcia z bajki
|
|
 |
|
` rodzice mówią, że jestem niedojrzała. żebym głośno nie słuchała muzyki bo na starość będę głucha. żebym nie siedziała na ziemi, bo w przyszłości będę chorować. mówią, żeby się ciepło ubierać, bo jak będę starsza to będę mieć problemy ze zdrowiem. mówią, że nie powinnam wieczorami wychodzić z domu, bo to przecież nigdy nie wiadomo co czeka za rogiem. i w pochmurny dzień, mówią że powinnam zostać w domu, bo zmoknę i będę chora, bo nie warto w taką pogodę iść na rower, na spacer, ze znajomymi. ale ja się pytam, po jaką cholere mam się tym martwić? jaką mam gwarancje że wogóle dożyje tych dni o których tak mówią?! zresztą, po co na starość będzie mi dobry słuch, wspaniałe zdrowie, co ja w tedy będę mogła zrobić. czy nie lepiej mieć chociaż co wspominać? wolę czerpać garściami póki jeszcze mogę. przestać wreszcie tak bardzo martwić się o jutro.
|
|
 |
|
5 miesiecy mineło a ja nadal nie moge sie pozbierać . wciąż w mojej głowie ty i tylko ty . na każde : słoneczko ! , misiu ! , kotku , skarbie ! , cukiereczku , kochanie , mała .. odwracałam głowe z myslą że kiedyś jeszcze tak do mnie powiesz ..
|
|
 |
|
może nie potrafię pokazać Ci jak bardzo mi na Tobie zależy - bo nie jestem w stanie bez użycia środków odurzających stanąć na środku placu i krzyknąć ' Kocham Go! '. może nie potrafię być już ani trochę lepsza - bo i tak daję z siebie wszystko. może nie maluję ust na różowo - bo zdecydowanie wolę kurewsko czerwoną szminkę, jeśli już na takową się decyduję. może nie kręci mnie pisk opon i sprotwe auta - mam inną pasję, rap. może jestem tak cholernie inna od tych panienek, które znasz - ale mimo wszystko to jednak ja przyciągnęłam Cię do siebie
i to jednak ja kocham Cię najbardziej Skarbie:*!
|
|
 |
|
uzależnieniem nazywałam telefon , czekolade , kompa , muzyke , ale nigdy nie myślałam że można być uzależnionym od osoby .teraz już wiem , że można . < 3
|
|
 |
|
Znów nie jest tak , jak być powinno / fackyoubabyx33
|
|
 |
|
nie podcinaj mi skrzydeł..
|
|
 |
|
To samo gówno, inny dzień.
|
|
 |
|
Czekaj na właściwy moment, na tego mężczyznę, któy sprawi, że twoje życie upije się miłością.
|
|
 |
|
nigdy o nic Cię nie prosiłam, ale w tej chwili w dupie mam honor. przytul mnie mocno
|
|
 |
|
I chociaż od tak dawna już do mnie nie piszesz, na dźwięk każdej nowej wiadomości zamykam oczy i myślę sobie, 'a może tym razem to Ty?
|
|
|
|