głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kamiilusx3

czy potrafimy być szczęśliwi  kiedy niszczy nas egoizm? zatracamy się w tym  co nas chwilowo ukoi. to szybki seks  a miłość może zmienić wszystko. zamiast kolejnych eks lepiej zmień towarzystwo

wszystkowsercu dodano: 6 luty 2014

czy potrafimy być szczęśliwi, kiedy niszczy nas egoizm? zatracamy się w tym, co nas chwilowo ukoi. to szybki seks, a miłość może zmienić wszystko. zamiast kolejnych eks lepiej zmień towarzystwo

zamknąłem się w sobie  nie okazywałem uczuć  w oczach chłód  chciałaś rozmawiać mówiłaś 'usiądź'   wolałem wyjść niż się otworzyć  pić niż coś naprawić

wszystkowsercu dodano: 6 luty 2014

zamknąłem się w sobie, nie okazywałem uczuć, w oczach chłód, chciałaś rozmawiać mówiłaś 'usiądź' - wolałem wyjść niż się otworzyć, pić niż coś naprawić

ciemna strona ludzkiego serca niewielu dotrzymuje tempa  jestem z Tobą  wyciągnięta ręka

niebanglasz dodano: 6 luty 2014

ciemna strona ludzkiego serca niewielu dotrzymuje tempa, jestem z Tobą, wyciągnięta ręka

Biegnę donikąd  choć coś mówi stój  Otwarta rana  ja znów sypię sól  Braterstwo tej samej niedoli  Los rzuca kłody pod nogi  Nerwy rwą się spod kontroli

melaa dodano: 6 luty 2014

Biegnę donikąd, choć coś mówi stój Otwarta rana, ja znów sypię sól Braterstwo tej samej niedoli Los rzuca kłody pod nogi Nerwy rwą się spod kontroli

Z upływem czasu wszystko się zmienia  w nieustannym biegu więcej rzeczy się docenia.

melaa dodano: 6 luty 2014

Z upływem czasu wszystko się zmienia, w nieustannym biegu więcej rzeczy się docenia.

  nie jeden popłynął w hazard myślał se  mi się uda  w porę wyjścia nie znalazł więc dzisiaj tonie w długach...

melaa dodano: 6 luty 2014

" nie jeden popłynął w hazard myślał se, mi się uda, w porę wyjścia nie znalazł więc dzisiaj tonie w długach... "

Znam kilka słów  które ranią jak nigdy.  Patrzysz na nią  niby anioł   a krzywdzi...

nibyslodko dodano: 6 luty 2014

Znam kilka słów, które ranią jak nigdy. Patrzysz na nią, niby anioł - a krzywdzi...

Los wiąże ręce ci mocno na supeł  Chociaż swoje ambicje wysokich lotów masz  Polecisz za wysoko  to spadniesz z wielkim hukiem  Stoczysz się na glebę  albo polecisz na twarz  Chcesz mieć miękkie serce musisz mieć twardą dupę  Życie bólu nie oszczędza ci kolejny raz!

melaa dodano: 5 luty 2014

Los wiąże ręce ci mocno na supeł Chociaż swoje ambicje wysokich lotów masz Polecisz za wysoko, to spadniesz z wielkim hukiem Stoczysz się na glebę, albo polecisz na twarz Chcesz mieć miękkie serce musisz mieć twardą dupę Życie bólu nie oszczędza ci kolejny raz!

Cytując wciąż wersy o tym jak być charakternym   przychodzi co do czego okazujesz się nie pewny   Ej nie podawaj się za kogoś kim nie jesteś   w moich oczach to od zawsze jest kurewstwem !

melaa dodano: 5 luty 2014

Cytując wciąż wersy o tym jak być charakternym, przychodzi co do czego okazujesz się nie pewny, Ej nie podawaj się za kogoś kim nie jesteś, w moich oczach to od zawsze jest kurewstwem !

 Masę mam bliskich  lecz jednostki gdy w potrzebie   umiem liczyć sam bardzo dobrze liczę bo liczę na siebie   w miłość nie wierzę  dlaczego przecież   bo z każdym dniem ponoć rozkwita to po trzech latach nie przejdzie.

melaa dodano: 5 luty 2014

"Masę mam bliskich, lecz jednostki gdy w potrzebie, umiem liczyć sam bardzo dobrze liczę bo liczę na siebie, w miłość nie wierzę, dlaczego przecież, bo z każdym dniem ponoć rozkwita to po trzech latach nie przejdzie."

leży dupa obok mnie już nie w majtkach  wygląda nieziemsko  marsjanka

niebanglasz dodano: 5 luty 2014

leży dupa obok mnie już nie w majtkach, wygląda nieziemsko #marsjanka

zapamiętaj mordo  kto podał dłoń pomocną  kto bezinteresownie  ZAWSZE pomoże Tobie

niebanglasz dodano: 5 luty 2014

zapamiętaj mordo, kto podał dłoń pomocną, kto bezinteresownie, ZAWSZE pomoże Tobie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć