 |
Może i jestem wulgarna, ale powiedz, na co innego zasługujesz?
|
|
 |
nie jestem idealna. lubie palić, przeklinać, chodzić zakazanymi drogami, za dużo wypić i kochać skurwieli.
|
|
 |
A ja to czasami się lubię w szafie zamknąć i udawać, że windą jadę.
;D
|
|
 |
genialnie jebiesz mi humor, dziękuję.
|
|
 |
pamiętasz ten moment, kiedy jako dziecko, w wieku koło siedmiu lat, malujesz obrazek i niebo to niebieski pasek u góry kartki? i wtedy przychodzi ten moment rozczarowania, kiedy nauczyciel mówi ci, że tak naprawdę niebo zajmuje cała wolną przestrzeń na rysunku. i to jest ta chwila, kiedy życie zaczyna być coraz bardziej skomplikowane i nieco nudniejsze, ponieważ zamalowywanie kartki na niebiesko jest raczej nużącym zajęciem. /alan rockman
|
|
 |
widzisz, można istnieć bez duszy, jak długo działa mózg i serce. ale nie ma się świadomości samego siebie, żadnych wspomnień, nic. i nie ma żadnej szansy na ozdrowienie. po prostu się istnieje, i tyle. /harry potter
|
|
 |
całe życie czekamy na nadzwyczajnego człowieka, zamiast zwyczajnych ludzi przemieniać w niezwyczajnych.
|
|
 |
lepiej napisać ," nic " na pytanie " co u ciebie? " , niż pół godziny tłumaczyć , dlaczego najchętniej rozjebałabyś głowę o ścianę .
|
|
 |
mając Ciebie u boku mogę śmiało napierdalać o szczęściu
|
|
 |
Kocham Cię, ale w sumie chuj Cię to obchodzi.
-,-
|
|
 |
samotność nie jest zła . jest wredna , przygnębiająca , ale nie jest zła . czasem daje tylko lekko surowsze spojrzenie na rzeczywistość .
|
|
 |
nie jest Ci głupio , że teraz mówię ' cześć ' Twojemu kumplowi , a nie Tobie ?
|
|
|
|