głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika justysia131195

ciesz się z tego co masz   posiadasz bardzo wiele.

onna dodano: 7 października 2011

ciesz się z tego co masz , posiadasz bardzo wiele.

Nie chciałam współczucia. W ten cholerny  jesienny piątek współczucie było ostatnią rzeczą jakiej potrzebowałam..

onna dodano: 7 października 2011

Nie chciałam współczucia. W ten cholerny, jesienny piątek współczucie było ostatnią rzeczą jakiej potrzebowałam..

Każdego z nas choć raz w życiu spotkała młodzieńcza miłość. Od pierwszych spojrzeń i uśmiech aż po pierwsze spotkania i pocałunki. Myśleliśmy  że będzie już tak na zawsze i na wieczność. Wszystko było wokół nas kolorowe. Nawet szare ulice wydawały się uśmiechać do nas zakochanych. Teraz wiemy  że to tylko pozory. retrospekcyjna

retrospekcyjna dodano: 7 października 2011

Każdego z nas choć raz w życiu spotkała młodzieńcza miłość. Od pierwszych spojrzeń i uśmiech aż po pierwsze spotkania i pocałunki. Myśleliśmy, że będzie już tak na zawsze i na wieczność. Wszystko było wokół nas kolorowe. Nawet szare ulice wydawały się uśmiechać do nas zakochanych. Teraz wiemy, że to tylko pozory./retrospekcyjna

mam ochotę czasem zrobić coś  czego na pewno będę żałować .  happy love

retrospekcyjna dodano: 7 października 2011

mam ochotę czasem zrobić coś, czego na pewno będę żałować . /happy_love

od teraz ja tak jak i ty z kamienia serce mam.

onna dodano: 7 października 2011

od teraz ja tak jak i ty z kamienia serce mam.

To uczucie kiedy rozmawiasz ' ze starym ' przyjacielem i zdajesz sobie sprawę  jak bardzo Twoje życie się zmieniło.

onna dodano: 7 października 2011

To uczucie kiedy rozmawiasz ' ze starym ' przyjacielem i zdajesz sobie sprawę, jak bardzo Twoje życie się zmieniło.

a co jeśli chcę  ale się boję?

onna dodano: 7 października 2011

a co jeśli chcę, ale się boję?

 zachwycić się choć przez chwilę innym  nieznanym mi jeszcze człowiekiem         odkryć w nim coś nowego  czego nikt inny nie zna  pozwolić się prowadzić uczuciom        i emocjom  nie oceniać i nie szufladkować  nie krytykować i nie przerywać  milczeć        i słuchać  co ma do powiedzenia  spojrzeć w oczy i wiedzieć  że tak         że ty będziesz wiele znaczył w moim życiu. 

onna dodano: 7 października 2011

 zachwycić się choć przez chwilę innym, nieznanym mi jeszcze człowiekiem, odkryć w nim coś nowego, czego nikt inny nie zna, pozwolić się prowadzić uczuciom i emocjom, nie oceniać i nie szufladkować, nie krytykować i nie przerywać, milczeć i słuchać, co ma do powiedzenia, spojrzeć w oczy i wiedzieć, że tak, że ty będziesz wiele znaczył w moim życiu. 

płytcy ludzie.    lubię Twoje wpisy.    teksty retrospekcyjna dodał komentarz: płytcy ludzie. ;) lubię Twoje wpisy. ;* do wpisu 7 października 2011
a wczoraj  leżałam wtulona w Twoje ramiona i wtedy poczułam że mam wszystko. pierwszy raz poczułam  że zaczynam wkraczać w tą grę coraz mocniejszym krokiem  i nie zamierzam się wycofać.

onna dodano: 7 października 2011

a wczoraj, leżałam wtulona w Twoje ramiona i wtedy poczułam że mam wszystko. pierwszy raz poczułam, że zaczynam wkraczać w tą grę coraz mocniejszym krokiem, i nie zamierzam się wycofać.

  ufasz mi ?   bardziej niż sobie.

onna dodano: 7 października 2011

- ufasz mi ? - bardziej niż sobie.

ten świat jest jakiś pojebany dziś  nie sądzisz?

onna dodano: 7 października 2011

ten świat jest jakiś pojebany dziś, nie sądzisz?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć