 |
|
Kocham - za bardzo,
chcę - za bardzo.
|
|
 |
|
Uwierz w jego serce zbyt dobre,
gdy naprawdę Ci zależy słowa potrafią być zbyt ostre,
zbyt pyszny by wybrać drogi zbyt proste.
|
|
 |
|
Boli. Był jedynym, który ten ból potrafił ukoić .
|
|
 |
|
Żeby coś mieć musisz tego chcieć, jak bardzo?
|
|
 |
|
Jego już nie ma .. Nie ma .. zniknął .. Nie ma po nim śladu .. Boję się pomyśleć co może w tym momencie robić .. Tak cholernie się boję . Znam go .. Znam bardzo dobrze i tak strasznie się o niego boję .. Ale Jego nie ma .. Nie chce już mnie w swoim życiu .. Zniknął .. Może na zawsze .. Zabierając pół mojego serca ze sobą ..
|
|
 |
|
I gdybym chciała cokolwiek naprawić to i tak jest to niemożliwe .. Przecież to Ty tak chciałeś . Przecież to Twój wybór .. Chciałabym tylko abyś wiedział jak cholernie mi Cię brakuje, jak bardzo tęsknie, jak bardzo chciałabym się do Ciebie przytulić i po prostu się wypłakać ..
|
|
 |
|
Potrzebowałam Cię żeby oddychać. W sumie to potrzebuję nadal.
|
|
 |
|
Przez cały czas prosiła Boga by pozwolił jej się chociażby z nim pożegnać .
|
|
 |
|
Poprzez strugi deszczu niosła ogromny, niewidzialny krzyż cierpienia . Bolało ją . Bolało ogromnie. W deszczu nie było widać, że płacze.
|
|
 |
|
It takes years for me to trust; I know that about myself. A lot of it is because I am so private, and so reluctant to make myself vulnerable.
|
|
 |
|
Nie potrafię wszystkiego, ale dla Ciebie zrobiłbym wszystko. Nie umiem już nic, oprócz kochania Cię.
|
|
 |
|
Jestem szalona dla Ciebie. Kto wie, co bym zrobiła... Mogłabym nawet umrzeć dla Ciebie, cokolwiek byś chciał. Jestem na kolanach. Myślę, że oznacza to, że jestem głupia w miłości.
|
|
|
|