głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika julka88035

Co  do diabła  jest z tobą nie tak?

myhyym dodano: 5 marca 2011

Co, do diabła, jest z tobą nie tak?

zawiodłam się po raz pięćdziesiąty któryś .

myhyym dodano: 5 marca 2011

zawiodłam się po raz pięćdziesiąty któryś .

trzeba wpróbować   d teksty xjuulcia dodał komentarz: trzeba wpróbować ; d do wpisu 4 marca 2011
Bądź   to tyle.

sniezka0604 dodano: 4 marca 2011

Bądź - to tyle. ;*

księżyc i słońce to przyjaciele...najlepsi:

dygotka23 dodano: 3 marca 2011

księżyc i słońce to przyjaciele...najlepsi:)

'Jestem tym co chce spać  a nie węszyć za szczęściem.  Dla Ciebie hajs  dla mnie czas  myśli są piękne.  Dlatego nic mi się nie chce. Szczęście wchłaniam z powietrzem!  Takiego świata ja nie chcę  więc go sobie ulepszę' :

eewelajna dodano: 3 marca 2011

'Jestem tym co chce spać, a nie węszyć za szczęściem. Dla Ciebie hajs, dla mnie czas, myśli są piękne. Dlatego nic mi się nie chce. Szczęście wchłaniam z powietrzem! Takiego świata ja nie chcę, więc go sobie ulepszę' :)

'Byłam taka jak Ty i czas się przyznać.  Bo czas wcale nie zna się na bliznach..'

eewelajna dodano: 3 marca 2011

'Byłam taka jak Ty i czas się przyznać. Bo czas wcale nie zna się na bliznach..'

Sztuką jest mieć wyjebane nawet  gdy pęka serce.

eewelajna dodano: 3 marca 2011

Sztuką jest mieć wyjebane nawet, gdy pęka serce.

Nie pragnę zemsty  nie pragnę Ciebie.  Już nie warto.

eewelajna dodano: 3 marca 2011

Nie pragnę zemsty, nie pragnę Ciebie. Już nie warto.

  Teraz posłuchaj  Skarbie  co powiedzieć chcę.  Zbuduje dla nas świat  w którym nikt nie skrzywdzi Cię.  Będę Twoją tarczą  by bronić Cie przed złem.  Dla Ciebie zrobię wszystko  byś uwierzyła  że  zawsze i wszędzie ja będę starał się  zrozumieć Twe potrzeby  dbać o Twój spokojny sen.  Przegonię czarne chmury  zniknie cały dzień   będę mówił 'kocham Cię'  patrząc w oczy Twe.

eewelajna dodano: 3 marca 2011

" Teraz posłuchaj, Skarbie, co powiedzieć chcę. Zbuduje dla nas świat ,w którym nikt nie skrzywdzi Cię. Będę Twoją tarczą, by bronić Cie przed złem. Dla Ciebie zrobię wszystko, byś uwierzyła, że zawsze i wszędzie ja będę starał się zrozumieć Twe potrzeby, dbać o Twój spokojny sen. Przegonię czarne chmury, zniknie cały dzień, będę mówił 'kocham Cię', patrząc w oczy Twe. "

EEEEEJ NA POHYBEL WSZYSTKIM!   BO JUTRO Z TEGO NIE BĘDZIE JUŻ NIC.  JUTRO Z TEGO NIE BĘDZIE JUŻ NIC.   PRZEGRAJMY WSZYSTKO I PRZESTAŃMY ISTNIEĆ!

eewelajna dodano: 3 marca 2011

EEEEEJ NA POHYBEL WSZYSTKIM! BO JUTRO Z TEGO NIE BĘDZIE JUŻ NIC. JUTRO Z TEGO NIE BĘDZIE JUŻ NIC. PRZEGRAJMY WSZYSTKO I PRZESTAŃMY ISTNIEĆ!

Zawsze słucham tego  co mi podpowiada serce   Tak ono wie lepiej  ono jest mądrzejsze

eewelajna dodano: 3 marca 2011

Zawsze słucham tego, co mi podpowiada serce, Tak ono wie lepiej, ono jest mądrzejsze

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć