głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika julka70

wyszłam na papierosa  z grupką przyjaciół. odpaliłam szluga  puściłam Elda   humor mnie opuścił. kolejna jedynka z fizyki  nieporozumienie z nauczycielką  byłam wściekła. spojrzałam przed siebie  stał na przeciwko mnie  nasze spojrzenia spotkały się  zakłopotana odwróciłam głowę w drugą stronę  wolę zapomnieć.

waniilia dodano: 23 marca 2012

wyszłam na papierosa, z grupką przyjaciół. odpaliłam szluga, puściłam Elda - humor mnie opuścił. kolejna jedynka z fizyki, nieporozumienie z nauczycielką, byłam wściekła. spojrzałam przed siebie, stał na przeciwko mnie, nasze spojrzenia spotkały się, zakłopotana odwróciłam głowę w drugą stronę, wolę zapomnieć.

zaciśnięte uste  łzy w oczach  stłumiony krzyk. znowu przegrałam walkę z samą soba. kilka dołujących piosenek  oraz przykre sytuacje sprawiły  że to zrobiłam. moja srebrna przyjaciółka  po raz kolejny przyniosła mi ukojenie. myślałam  iż z tego wyszłam  niestety nie udało mi się. nie jestem silna. pierdolona siedemnastolatka z depresją i rapem w słuchawkach to właśnie ja  nic na to nie poradzę.

waniilia dodano: 23 marca 2012

zaciśnięte uste, łzy w oczach, stłumiony krzyk. znowu przegrałam walkę z samą soba. kilka dołujących piosenek, oraz przykre sytuacje sprawiły, że to zrobiłam. moja srebrna przyjaciółka, po raz kolejny przyniosła mi ukojenie. myślałam, iż z tego wyszłam, niestety nie udało mi się. nie jestem silna. pierdolona siedemnastolatka z depresją i rapem w słuchawkach to właśnie ja, nic na to nie poradzę.

nasza miłość jest jak marihuana. nadaje życiu barw  sprawia  iż często śmiejemy się  aczkolwiek w dużych ilościach prowadzi do kłopotów.

waniilia dodano: 23 marca 2012

nasza miłość jest jak marihuana. nadaje życiu barw, sprawia, iż często śmiejemy się, aczkolwiek w dużych ilościach prowadzi do kłopotów.

niby wszystko się układa. koncert ulubionego zespołu  oceny  przyjaciele. między nami również jest okey  ale jednak coś nie daje mi spać. kolejna chora akcja z Twoimi rodzicami niszczy moją psychikę  sprawiła  iż całą noc przepłakałam. jesteś dla mnie najistotniejszy. musisz wiedzieć  że pomogę wyjść Ci z najtrudniejszej sytuacji  ba  nastawię karku za Ciebie  Kochanie.

waniilia dodano: 23 marca 2012

niby wszystko się układa. koncert ulubionego zespołu, oceny, przyjaciele. między nami również jest okey, ale jednak coś nie daje mi spać. kolejna chora akcja z Twoimi rodzicami niszczy moją psychikę, sprawiła, iż całą noc przepłakałam. jesteś dla mnie najistotniejszy. musisz wiedzieć, że pomogę wyjść Ci z najtrudniejszej sytuacji, ba, nastawię karku za Ciebie, Kochanie.

Moją bajkę napisał psychopata   w dodatku chyba najebany...

martynaaa.em dodano: 22 marca 2012

Moją bajkę napisał psychopata - w dodatku chyba najebany...
Autor cytatu: impulsive

  Co nalać ?   Bliskości poproszę  .

martynaaa.em dodano: 22 marca 2012

- Co nalać ? -Bliskości poproszę .

I znalazłam swoja Narnię  ale nie ma w niej żadnej czarownicy  a książę nosi szerokie spodnie i jest tysiąc razy bardziej przystojniejszy od Kaspiana  .

martynaaa.em dodano: 21 marca 2012

I znalazłam swoja Narnię, ale nie ma w niej żadnej czarownicy, a książę nosi szerokie spodnie i jest tysiąc razy bardziej przystojniejszy od Kaspiana .

Skoro Batman jest taki sprytny  to czemu nosi majtki na spodnie?

martynaaa.em dodano: 21 marca 2012

Skoro Batman jest taki sprytny, to czemu nosi majtki na spodnie?

Nawet nie wiesz ile filmów pornograficznych by powstało z moich myśli  gdy na Ciebie patrzę.

martynaaa.em dodano: 21 marca 2012

Nawet nie wiesz ile filmów pornograficznych by powstało z moich myśli, gdy na Ciebie patrzę.

fałszywi ludzie   kurwa   ilu was jeszcze ?!

martynaaa.em dodano: 21 marca 2012

fałszywi ludzie , kurwa , ilu was jeszcze ?!

Jak sobie przypominam  że kiedyś mogłam Cię całować  to mam ochotę umyć zęby domestosem  .

martynaaa.em dodano: 21 marca 2012

Jak sobie przypominam, że kiedyś mogłam Cię całować, to mam ochotę umyć zęby domestosem .

wiesz  nigdy nie będziesz mnie miał  ale miło że się starasz   .

martynaaa.em dodano: 21 marca 2012

wiesz, nigdy nie będziesz mnie miał, ale miło że się starasz .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć