głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika jestesmoimnarkotykiem

dzisiaj wszystko jest inaczej  raczej nie jest tak jak trzeba  dzisiaj wszystko się pierdoli.

bezszelestna dodano: 14 września 2011

dzisiaj wszystko jest inaczej, raczej nie jest tak jak trzeba, dzisiaj wszystko się pierdoli.

Za wszystko i za nic  tak po prostu bez granic.

bezszelestna dodano: 14 września 2011

Za wszystko i za nic, tak po prostu bez granic.

W życiu potrzebna jest miłość  bez niej jest wielka pustka  która dusi  zabija  męczy.

bezszelestna dodano: 14 września 2011

W życiu potrzebna jest miłość, bez niej jest wielka pustka, która dusi, zabija, męczy.

mess up my bed with me.

girls818 dodano: 14 września 2011

mess up my bed with me.

  chyba nigdy nie zakochałam się tak mocno..    co Ty w nim widzisz?    to że chce mi dać cały swiat  a w zamian oczekuje tylko mojego uśmiechu    to nie jest milość.    jest  bo ja chce mu dać tyle samo albo nawet wiecej .    a On sie uśmiecha ?    tak! tak słodko i te jego oczy jakby wygrał conajmniej milon złotych.  :

niunciaa93 dodano: 13 września 2011

- chyba nigdy nie zakochałam się tak mocno.. - co Ty w nim widzisz? - to że chce mi dać cały swiat, a w zamian oczekuje tylko mojego uśmiechu - to nie jest milość. - jest, bo ja chce mu dać tyle samo albo nawet wiecej . - a On sie uśmiecha ? - tak! tak słodko i te jego oczy jakby wygrał conajmniej milon złotych. (:

 Czym się różni kobieta od mężczyzny?    Kiedy facet kocha kobietę  z którą nie może być zalicza każdą inną by o niej zapomnieć. Kobieta zaś odstrasza każdego innego mężczyznę  gdy ten jedyny jest nieosiągalny.

niunciaa93 dodano: 13 września 2011

-Czym się różni kobieta od mężczyzny? - Kiedy facet kocha kobietę, z którą nie może być zalicza każdą inną by o niej zapomnieć. Kobieta zaś odstrasza każdego innego mężczyznę, gdy ten jedyny jest nieosiągalny.

Uszczęśliwienie kobiety wcale nie jest trudne. Wystarczy tylko być dla niej: przyjacielem  partnerem  kochankiem  bratem  ojcem  wychowawcą  spowiednikiem  psychologiem  mechanikiem  elektrykiem  hydraulikiem  stolarzem  szoferem i tragarzem. Uszczęśliwić mężczyznę jest o wiele trudniej  ponieważ mężczyzna potrzebuje: po pierwsze   seksu  po drugie   jedzenia

niunciaa93 dodano: 13 września 2011

Uszczęśliwienie kobiety wcale nie jest trudne. Wystarczy tylko być dla niej: przyjacielem, partnerem, kochankiem, bratem, ojcem, wychowawcą, spowiednikiem, psychologiem, mechanikiem, elektrykiem, hydraulikiem, stolarzem, szoferem i tragarzem. Uszczęśliwić mężczyznę jest o wiele trudniej, ponieważ mężczyzna potrzebuje: po pierwsze - seksu, po drugie - jedzenia

W zasadzie to szukam odpowiedzi na masę dręczących mnie pytań  ale często w tym całym syfie  które ktoś nazwał życiem staję w jednym miejscu i rozglądam się. Dopiero spoglądając na coś kolejny raz jestem w stanie zobaczyć jego piękno  i dopiero wtedy mam prawo je ocenić

niunciaa93 dodano: 13 września 2011

W zasadzie to szukam odpowiedzi na masę dręczących mnie pytań, ale często w tym całym syfie, które ktoś nazwał życiem staję w jednym miejscu i rozglądam się. Dopiero spoglądając na coś kolejny raz jestem w stanie zobaczyć jego piękno, i dopiero wtedy mam prawo je ocenić

Ja chyba go naprawdę kochałam . I nie potrafię tak od teraz zapomnieć o tym wszystkim co nas łączyło . To że on traktował mnie jako jeden wielki żart czy zabawę to rozumiem   w końcu każdy mężczyzna jest taki sam ale najgorsze jest to że mu zaufałam   naiwnie zaufałam . A on zranił mnie tak głęboko że ledwo sobie z tym radze .  ..

collide dodano: 12 września 2011

Ja chyba go naprawdę kochałam . I nie potrafię tak od teraz zapomnieć o tym wszystkim co nas łączyło . To że on traktował mnie jako jeden wielki żart czy zabawę to rozumiem , w końcu każdy mężczyzna jest taki sam ale najgorsze jest to że mu zaufałam , naiwnie zaufałam . A on zranił mnie tak głęboko że ledwo sobie z tym radze . /..

wciągała do płuc dym papierosów z taką zawziętością   że mało nie rozerwało jej klatki piersiowej . zakręciło jej się w głowie . czuła   że serce uderza nie w tym rytmie   co trzeba . po chwili dodała 'a możesz się nawet kurwa zatrzymać'.   ..

collide dodano: 12 września 2011

wciągała do płuc dym papierosów z taką zawziętością , że mało nie rozerwało jej klatki piersiowej . zakręciło jej się w głowie . czuła , że serce uderza nie w tym rytmie , co trzeba . po chwili dodała 'a możesz się nawet kurwa zatrzymać'. / ..

Jestem jeszcze zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz   że chcę to komuś powiedzieć . To musi być ktoś zupełnie obcy   kto nie może mnie zranić .

collide dodano: 12 września 2011

Jestem jeszcze zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz , że chcę to komuś powiedzieć . To musi być ktoś zupełnie obcy , kto nie może mnie zranić .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć