 |
Widzisz kochanie.. Istnieje coś takiego jak niebo i coś takiego jak piekło.
|
|
 |
Mamo, rap to nie to samo, co przemoc i dragi - o nie. Jak można ubierać całe zło świata w dżinsy typu baggy? Pokaż mi mamo, gdzie jest ta agresja, chłopaki spokojni jak baranki, chociaż każdy w Twoich oczach to bestia./Łona
|
|
 |
I obiecuję że jeszcze będziesz ze mnie dumna.
|
|
 |
Uwierz młody człowieku, że jest mi zajebiście trudno, lecz nie narzekam jak połowa z Was, tych którzy mają życie jak bajka.
|
|
 |
Pomogła mi ta rozmowa, zawsze jak słyszę Twój głos czuję się o 184268,2350 razy lepiej. I jeszcze te wymiany zdań z paroma osobami, też poprawiają humor.
|
|
 |
Mój rozum to szara eminencja szarych istot.
|
|
 |
Witaj w kraju moich marzeń.. Jego pejzaż zapiera dech, odbiera głos. Dopóki służy mi pikawa będę pisał i pizgał, to sygnał do życia. Znak że jeszcze oddycham.
|
|
 |
Rzekłbym, że odskoczyłem od dna, ale jeden dzień wielkiej różnicy nie robi. Pozwól że zabiorę Cię tam gdzie zdarza mi się zniknąć gdzieś pomiędzy jawą a snem, prawdą a fikcją ,to blisko choć daleko, nisko choć wysoko ,tak że nie trafia tam nikt poza mną i moją miłością.
|
|
 |
Każda Twoja łza uśmierca.
|
|
 |
Moje ciało wariuje , choruje bez lekarstw zawartych w Twych oczach..
|
|
 |
Od życia zawsze brałem to co najcenniejsze, znalazłem Ciebie, zapragnąłem tego co bezcenne..
|
|
|
|