głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika jestem-w-szafie

Jeśli Cię stracę już na zawsze  to moje życie straci jakikolwiek sen   gwarantuję Ci to...   net

mrs_porazka dodano: 9 grudnia 2011

Jeśli Cię stracę już na zawsze, to moje życie straci jakikolwiek sen - gwarantuję Ci to... / net

Pamiętasz  jeszcze rok temu mówiłeś mi  że mnie kochasz  że jestem Twoim ideałem. Dzisiaj trzymasz inną w ramionach i planujesz z nią przyszłość. Parodia.

mrs_porazka dodano: 9 grudnia 2011

Pamiętasz, jeszcze rok temu mówiłeś mi, że mnie kochasz, że jestem Twoim ideałem. Dzisiaj trzymasz inną w ramionach i planujesz z nią przyszłość. Parodia.

A dziś są jego urodziny. Dzisiaj miałby dwadzieścia dwa lata  wszystko przed sobą.

mrs_porazka dodano: 9 grudnia 2011

A dziś są jego urodziny. Dzisiaj miałby dwadzieścia dwa lata, wszystko przed sobą.

Otwarłam Twoje okienko na gadu  napisałam  Kocham Cię  i z obawy naciśnięcia entera wyłączyłam.

mrs_porazka dodano: 9 grudnia 2011

Otwarłam Twoje okienko na gadu, napisałam "Kocham Cię" i z obawy naciśnięcia entera wyłączyłam.

Chciałam Ci powiedzieć tylko  że Cię kocham.

mrs_porazka dodano: 9 grudnia 2011

Chciałam Ci powiedzieć tylko, że Cię kocham.

Tyle chciałabym ci napisać  jeszcze więcej powiedzieć  ale sądzę  że żadne ze słów nie wyraziłby tego co do Ciebie czuję. Długo zastanawiałam się nad tym co powinnam zrobić  i nie jestem pewna czy dobrze wybrałam. Chciałabym abyś kiedyś wybaczył mi moją głupotę. Wszystko co zrobiłam. Wiem  mam masę wad  które sprawiają  że teraz cierpię. Biorę to na siebie  zawsze będę obwiniać siebie. Życzę Ci szczęścia. Wiem  że na to zasługujesz  Kochany. Teraz pragnę być przy Tobie  ale to niemożliwe. Wybrałam. Żyjemy osobno  Ty masz swoje życie  a ja swoje. Wiedz jednak  że to było  jest coś prawdziwego. Mam nadzieję  że nie będziesz uważał  tej znajomości za najgorszą w swoim życiu. Dopiero teraz zrozumiałam czym jest miłość. Jeśli kogoś kochasz  chcesz Jego szczęścia  a ja pragnę Twojego. Proszę jednak  zapomnij o mnie  bo ja o Tobie nigdy nie zapomnę.

mrs_porazka dodano: 9 grudnia 2011

Tyle chciałabym ci napisać, jeszcze więcej powiedzieć, ale sądzę, że żadne ze słów nie wyraziłby tego co do Ciebie czuję. Długo zastanawiałam się nad tym co powinnam zrobić, i nie jestem pewna czy dobrze wybrałam. Chciałabym abyś kiedyś wybaczył mi moją głupotę. Wszystko co zrobiłam. Wiem, mam masę wad, które sprawiają, że teraz cierpię. Biorę to na siebie, zawsze będę obwiniać siebie. Życzę Ci szczęścia. Wiem, że na to zasługujesz, Kochany. Teraz pragnę być przy Tobie, ale to niemożliwe. Wybrałam. Żyjemy osobno, Ty masz swoje życie, a ja swoje. Wiedz jednak, że to było, jest coś prawdziwego. Mam nadzieję, że nie będziesz uważał, tej znajomości za najgorszą w swoim życiu. Dopiero teraz zrozumiałam czym jest miłość. Jeśli kogoś kochasz, chcesz Jego szczęścia, a ja pragnę Twojego. Proszę jednak, zapomnij o mnie, bo ja o Tobie nigdy nie zapomnę.

odchodzę  będę tu  ale mnie nie będzie. będę udawać  że nic nas nie łączyło  a mimo wszystko będę na Ciebie czekać.

mrs_porazka dodano: 9 grudnia 2011

odchodzę, będę tu, ale mnie nie będzie. będę udawać, że nic nas nie łączyło, a mimo wszystko będę na Ciebie czekać.

to nie jest tak  że mi na nim nie zależy  ja przestałam się łudzić  że On coś do mnie czuje.

mrs_porazka dodano: 9 grudnia 2011

to nie jest tak, że mi na nim nie zależy, ja przestałam się łudzić, że On coś do mnie czuje.

a wiesz? teraz mam ochotę płakać. naprawdę  jak jeszcze nigdy.

mrs_porazka dodano: 9 grudnia 2011

a wiesz? teraz mam ochotę płakać. naprawdę, jak jeszcze nigdy.

Myślisz  że mogłam się w Nim zakochać przez kilka wiadomości.?

mrs_porazka dodano: 9 grudnia 2011

Myślisz, że mogłam się w Nim zakochać przez kilka wiadomości.?

Już nie chcę walczyć  poddaję się  przepraszam.

mrs_porazka dodano: 9 grudnia 2011

Już nie chcę walczyć, poddaję się, przepraszam.

zabolało  cholernie. wyrwałeś mi serce z piersi  a ja głupia wołałam o więcej.

mrs_porazka dodano: 8 grudnia 2011

zabolało, cholernie. wyrwałeś mi serce z piersi, a ja głupia wołałam o więcej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć