głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika jebieszmnie

Znasz to uczucie  gdy drżą Ci dłonie  nieregularnym rytmem bije serce  a w gardle czujesz ścisk? schooki

your_shize dodano: 2 września 2012

Znasz to uczucie, gdy drżą Ci dłonie, nieregularnym rytmem bije serce, a w gardle czujesz ścisk?/schooki

Kiedyś mówiłam Ci wszystko  teraz nie mówię nawet  cześć . schooki

your_shize dodano: 2 września 2012

Kiedyś mówiłam Ci wszystko, teraz nie mówię nawet "cześć"./schooki

to trwało tylko chwilę. jedna  pieprzoną  cudowną chwilę.   choohe

your_shize dodano: 2 września 2012

to trwało tylko chwilę. jedna, pieprzoną, cudowną chwilę. | choohe

pewnie znasz te dni. głowa napierdala  chodzisz po domu w bluzie  pogniecionym koku. Twoja samoocena jest niższa niż zero  myślisz że nie spotka Cię już w życiu nic miłego  a On poleci na tą tanią blondynę z osiedla. tak  też je znam  akurat mam taki dzisiaj. i uwierz spacer z daleka od tego zgiełku dobrze Ci zrobi. emilsoon

your_shize dodano: 1 września 2012

pewnie znasz te dni. głowa napierdala, chodzisz po domu w bluzie, pogniecionym koku. Twoja samoocena jest niższa niż zero, myślisz że nie spotka Cię już w życiu nic miłego, a On poleci na tą tanią blondynę z osiedla. tak, też je znam, akurat mam taki dzisiaj. i uwierz,spacer z daleka od tego zgiełku dobrze Ci zrobi./emilsoon

ach  właśnie! a jak ten zespół nie bedzie chciał wrócić  to my ich zastapimy. kurwa  czad! pokazemy polsce  co i jak :D teksty reeah dodał komentarz: ach, właśnie! a jak ten zespół nie bedzie chciał wrócić, to my ich zastapimy. kurwa, czad! pokazemy polsce, co i jak :D do wpisu 1 września 2012
napiszmy do Michała W. żeby aktywował zespół. a te całe te na topie  te łan dajrekszyn  afromental i to wielkie gówno  niech idzie sie idzie jebac  uhuhu :D teksty reeah dodał komentarz: napiszmy do Michała W. żeby aktywował zespół. a te całe te na topie, te łan dajrekszyn, afromental i to wielkie gówno, niech idzie sie idzie jebac, uhuhu :D do wpisu 1 września 2012
długo nad tym myślałam. byłam pewna  że łączy nas to szczególne uczucie. że oboje się kochamy i nic nie jest w stanie nas rozłączyć. z czasem uświadomiłam sobie  że nie jesteś tym jedynym. łączy nas tylko to  że jesteśmy po prostu do siebie przyzwyczajeni.

reeah dodano: 1 września 2012

długo nad tym myślałam. byłam pewna, że łączy nas to szczególne uczucie. że oboje się kochamy i nic nie jest w stanie nas rozłączyć. z czasem uświadomiłam sobie, że nie jesteś tym jedynym. łączy nas tylko to, że jesteśmy po prostu do siebie przyzwyczajeni.

ach  Ich Troje. to były czasy. ja z moją siostrą ostro do tego tańczyłyśmy. coś pięknego :D teksty reeah dodał komentarz: ach, Ich Troje. to były czasy. ja z moją siostrą ostro do tego tańczyłyśmy. coś pięknego :D do wpisu 1 września 2012
w XXI wieku  chłopcy zamiast wierzyć swojej drugiej połówce  i ufać jej bezgranicznie wolą nasłuchać się plotek  a potem robić wszystko by zerwać z ukochaną osobą. pozdrawiam dwulicówki  i tych wszystkich skurwielów  którzy ranią.

reeah dodano: 1 września 2012

w XXI wieku, chłopcy zamiast wierzyć swojej drugiej połówce, i ufać jej bezgranicznie wolą nasłuchać się plotek, a potem robić wszystko by zerwać z ukochaną osobą. pozdrawiam dwulicówki, i tych wszystkich skurwielów, którzy ranią.

to  że powiem komuś  że mam dość życia  świata... to jego to nie ruszy. jestem jak ta latarnia  która oświetla drogę . zdaniem innych potrzebna  ale i tak ludzie przechodzą obok niej obojętnie. nawet jej nie zauważają  a ona jednak tam jest. tak właśnie czuję się ja w tym chorym świecie.

reeah dodano: 1 września 2012

to, że powiem komuś, że mam dość życia, świata... to jego to nie ruszy. jestem jak ta latarnia, która oświetla drogę . zdaniem innych potrzebna, ale i tak ludzie przechodzą obok niej obojętnie. nawet jej nie zauważają, a ona jednak tam jest. tak właśnie czuję się ja w tym chorym świecie.

zapraszam do mnie! :D teksty reeah dodał komentarz: zapraszam do mnie! :D do wpisu 1 września 2012
yo  chce juz wesela  chce sie najebaaaaaac.

reeah dodano: 1 września 2012

yo, chce juz wesela, chce sie najebaaaaaac.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć