 |
Na Jego widok zapiera mi wdech w piersiach, a mój wyrafinowany sposób mówienia staje się nadzwyczaj chaotyczny.
|
|
 |
Mam dość, nie mogę już dłużej wytrzymać, zaraz otworzę okienko rozmowy i napisze Ci o wszystkim, jak bardzo kocham, jak bardzo tęsknie, jak niesamowicie jesteś ważny, jak fatalnie radzę sobie bez Ciebie. / niecalkiemludzka
|
|
 |
i kiedy wreszcie pomyślałam, że to koniec musiałeś przejść obok mnie tak cudownie się uśmiechając, jak wtedy kiedy byliśmy jeszcze razem. / eloszmero.
|
|
 |
i obiecuję Ci, któregoś dnia nie wytrzymam, zatrzaskując drzwi wyjdę z domu. kierując się przed siebie wbrew chęci, ani razu nie obejrzę się w tył, a Ty robiąc wszystko co tylko się da, nigdy więcej mnie nie znajdziesz, nigdy nie zobaczysz, nawet w tych tak nierealnych snach, ja już nie powrócę. / Endoftime.
|
|
 |
zostały mi po tobie tylko słowa, zdjęcia i wspomnienia. źle wpływające na stan psychiczny i fizyczny/zozolandia
|
|
 |
Ciepły letni wieczór , słońce przygasało oddalone w chmurach . Złapała go za rękaw . - "Czy czujesz coś do mnie ?" nieśmiało wyszeptała . On zamyślony popatrzył na zachodzące słońce . - "Moje uczucia zgasną gdy ono zajdzie ". Zawadiacki uśmiech opuścił jej twarz . - " Moje uczucia zgasną gdy ono zajdzie po raz ostatni w moim życiu "- dodał odwracając się w stronę jej płonących oczu ./your_shize
|
|
 |
o ile można się pomylić w miłości ? / your_shize
|
|
 |
Potrzebuję Cię jak nigdy./pierdolonadama
|
|
 |
mężczyźni są zajebiście prości w obsłudze ./pierdolonadama
|
|
 |
i myślisz, że zerwanie z chłopakiem to najgorsze co spotkało Cię w życiu? strać przyjaciela./pierdolonadama
|
|
 |
jestem najszczęśliwsza gdy jestem sobą. jestem sobą gdy jestem z Tobą. - what's your number.
|
|
 |
ostatnio chyba trochę za dużo myślę o przeszłości /inmyveins
|
|
|
|