głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ixuus

Starałam się zignorować fakt że jego obecność elektryzuje mnie niczym nadciągająca burza z piorunami. Gdzieś w środku poczułam napływ energii coś w rodzaju hiperświadomości. Czułam jego zapach szamponu. Spróbowałam odetchnąć. To głupie pomyślałam. To przecież nic takiego.

elo.biczys dodano: 1 marca 2013

Starałam się zignorować fakt, że jego obecność elektryzuje mnie niczym nadciągająca burza z piorunami. Gdzieś w środku poczułam napływ energii, coś w rodzaju hiperświadomości. Czułam, jego zapach szamponu. Spróbowałam odetchnąć. To głupie, pomyślałam. To przecież nic takiego.

Przychodzi dzień gdy uświadamiasz sobie że trwałośc jest czymś bardzo ulotnym a strzaskana nadzieja stanowi najdotkliwszą stratę.

elo.biczys dodano: 1 marca 2013

Przychodzi dzień, gdy uświadamiasz sobie, że trwałośc jest czymś bardzo ulotnym, a strzaskana nadzieja stanowi najdotkliwszą stratę.

 będzie ci go brakowało?  z pewnością są rzeczy których będzie mi brak. Kiedy wszystko między nami się układało było wspaniale. Zwłaszcza na początku. Wiem że trudno ci to pojąć ale naprawdę go kochałam. W tej chwili czuję po prostu ból. Lecz odczuwam też wielką ulgę. Chyba przede wszystkim ulgę.

elo.biczys dodano: 1 marca 2013

-będzie ci go brakowało? -z pewnością są rzeczy, których będzie mi brak. Kiedy wszystko między nami się układało, było wspaniale. Zwłaszcza na początku. Wiem, że trudno ci to pojąć, ale naprawdę go kochałam. W tej chwili czuję po prostu ból. Lecz odczuwam też wielką ulgę. Chyba przede wszystkim ulgę.

Niektórzy zapominają że związek to 1 + 1

elo.biczys dodano: 28 luty 2013

Niektórzy zapominają, że związek to 1 + 1

Nigdy ale to nigdy nie pozwól żeby wiedział ze kochasz go bardziej niż on ciebie.

elo.biczys dodano: 20 luty 2013

Nigdy, ale to nigdy nie pozwól, żeby wiedział, ze kochasz go bardziej niż on ciebie.

To nie był mężczyzna to było marzenie absolutnie każdej kobiety która skończyła pięć lat i nie skończyła stu siedemnastu.

elo.biczys dodano: 20 luty 2013

To nie był mężczyzna, to było marzenie absolutnie każdej kobiety, która skończyła pięć lat i nie skończyła stu siedemnastu.

Dałabym wszystkie moje jutra za jedno jedyne wczoraj.

elo.biczys dodano: 20 luty 2013

Dałabym wszystkie moje jutra, za jedno jedyne wczoraj.

Mój związek jest jak iPad nie mam iPada.  O

elo.biczys dodano: 20 luty 2013

Mój związek jest jak iPad, nie mam iPada. ; O

Zawsze cię kochałam a gdy się kogoś kocha to kocha się całego człowieka takiego jaki jest a nie takiego jakim by się mieć chciało.

elo.biczys dodano: 20 luty 2013

Zawsze cię kochałam, a gdy się kogoś kocha, to kocha się całego człowieka, takiego, jaki jest, a nie takiego, jakim by się mieć chciało.

Ty spadasz ja spadam pamiętasz? Na skraju świata z twarzą uniesioną do nieba.

elo.biczys dodano: 20 luty 2013

Ty spadasz, ja spadam, pamiętasz? Na skraju świata, z twarzą uniesioną do nieba.

... jego puste od ćpania oczy patrzą głeboko w moje i staram się odnaleźć w nich moje łzy ale nic nie widze.

elo.biczys dodano: 20 luty 2013

... jego puste od ćpania oczy patrzą głeboko w moje i staram się odnaleźć w nich moje łzy, ale nic nie widze.

Czekam aż ta jebana koperta z najpiękniejszym imieniem na świecie z Twoim imieniem pojawi się w prawym dolnym rogu.. Ale na nic. Kolejny pusty dzień bez Ciebie. Nagle zniknąłeś z mojego życia a ja czuje jakby wraz z Tobą zniknęła część mnie. Jutro znów wstanę i przeżyję kolejny bezsensowny dzień. Nie dążę już do niczego nic mi nie jest potrzebne. Bez samej świadomości posiadania Ciebie już nawet czekolada nie jest słodka. Jestem wyprana z uczuć. Nie czuję żalu miłości złości  nienawiści miłości. Zupełne nic przerażająca pustka. To okropne...  ELO.BICZYS

elo.biczys dodano: 20 luty 2013

Czekam, aż ta jebana koperta z najpiękniejszym imieniem na świecie, z Twoim imieniem pojawi się w prawym dolnym rogu.. Ale na nic. Kolejny pusty dzień bez Ciebie. Nagle zniknąłeś z mojego życia a ja czuje jakby wraz z Tobą zniknęła część mnie. Jutro znów wstanę i przeżyję kolejny bezsensowny dzień. Nie dążę już do niczego, nic mi nie jest potrzebne. Bez samej świadomości posiadania Ciebie już nawet czekolada nie jest słodka. Jestem wyprana z uczuć. Nie czuję żalu, miłości, złości, nienawiści, miłości. Zupełne nic, przerażająca pustka. To okropne... | ELO.BICZYS

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV