głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika itakzostanie

 Kiedyś ktoś mnie zapytał: Co dla Ciebie w życiu jest najtrudniejsze? Odpowiedziałam  nie wiem. Że chyba nie ma takiej rzeczy. Teraz już umiem odpowiedzieć na to pytanie. Gdy dziś mnie zapytacie co jest dla mnie najtrudniejsze  odpowiem:   Najtrudniej w życiu patrzeć jest w oczy ukochanej osoby i widzieć pustkę. Zupełnie nic. Obojętność  zero tęsknoty. Najtrudniej czuć że się ją kocha całą sobą i wiedzieć że bez niej nie można żyć ale ona bez Ciebie jest szczęśliwa. Najtrudniej kochać bez wzajemności. Tak. Tak bym odpowiedziała.

kropeczkowafoobia dodano: 17 września 2015

"Kiedyś ktoś mnie zapytał: Co dla Ciebie w życiu jest najtrudniejsze? Odpowiedziałam, nie wiem. Że chyba nie ma takiej rzeczy. Teraz już umiem odpowiedzieć na to pytanie. Gdy dziś mnie zapytacie co jest dla mnie najtrudniejsze, odpowiem: Najtrudniej w życiu patrzeć jest w oczy ukochanej osoby i widzieć pustkę. Zupełnie nic. Obojętność, zero tęsknoty. Najtrudniej czuć że się ją kocha całą sobą i wiedzieć że bez niej nie można żyć ale ona bez Ciebie jest szczęśliwa. Najtrudniej kochać bez wzajemności. Tak. Tak bym odpowiedziała."

Nocą myśli mają nieprzyjemny zwyczaj zrywania się ze smyczy.

puchatkowaa dodano: 17 września 2015

Nocą myśli mają nieprzyjemny zwyczaj zrywania się ze smyczy.

 Nigdy nie pozwól aby ktoś zniszczył Twoje marzenia.  Arek Gołaś 10.05.1981   16.09.2005  pamiętamy

eldoo dodano: 16 września 2015

"Nigdy nie pozwól aby ktoś zniszczył Twoje marzenia." Arek Gołaś 10.05.1981 - 16.09.2005 #pamiętamy

Na pewno znasz takie noce  ten destrukcyjny moment  w którym każda myśl waży grubo ponad tonę.

puchatkowaa dodano: 16 września 2015

Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę.

Jesteś jedyną osobą  którą chce mieć obok i mogę wymyślić tysiąc powodów dlaczego.

59sekund dodano: 15 września 2015

Jesteś jedyną osobą, którą chce mieć obok i mogę wymyślić tysiąc powodów dlaczego.

To słodkie  kiedy ktoś wie o Tobie nawet najdrobniejsze szczegóły. Nie dlatego  że bezustannie mu przypominasz  ale dlatego  że po prostu zwraca na to uwagę.

59sekund dodano: 15 września 2015

To słodkie, kiedy ktoś wie o Tobie nawet najdrobniejsze szczegóły. Nie dlatego, że bezustannie mu przypominasz, ale dlatego, że po prostu zwraca na to uwagę.

Tak  możesz być dla mnie wszystkim. Wierzę w Ciebie i wierzyłam od pierwszej chwili naszego poznania. Możesz wszystko zmienić  wszystko ze mnie zrobić  co zechcesz. Tylko chciej tego i kochaj mnie bardzo. Mnie trzeba strasznie  bez pamięci kochać i trzymać z całej siły. Inaczej nie ma mnie. Ginę czasem nawet sama dla siebie. Sama siebie nie znam w takich chwilach

59sekund dodano: 15 września 2015

Tak, możesz być dla mnie wszystkim. Wierzę w Ciebie i wierzyłam od pierwszej chwili naszego poznania. Możesz wszystko zmienić, wszystko ze mnie zrobić, co zechcesz. Tylko chciej tego i kochaj mnie bardzo. Mnie trzeba strasznie, bez pamięci kochać i trzymać z całej siły. Inaczej nie ma mnie. Ginę czasem nawet sama dla siebie. Sama siebie nie znam w takich chwilach

Mnie o uczuciach trzeba zapewniać  utwierdzać  dowartościowywać. Bo ja wątpię  nie wierzę  uciekam. Taką niepewną osobą jestem.

59sekund dodano: 15 września 2015

Mnie o uczuciach trzeba zapewniać, utwierdzać, dowartościowywać. Bo ja wątpię, nie wierzę, uciekam. Taką niepewną osobą jestem.

 Pewnego dnia i Ty poznasz mężczyznę  mężczyznę który będzie Cię całował tak  że nie będziesz mogła oddychać i zdasz sobie sprawę  że tak naprawdę wcale nie musisz. Tlen będzie czymś trywialnym. To pragnienie sprawi  że życie będzie się toczyć. Że naprawdę będzie miało sens  będzie miało prawdziwe znaczenie. On sprawi  że będzie warte wszystkiego.

kropeczkowafoobia dodano: 14 września 2015

"Pewnego dnia i Ty poznasz mężczyznę, mężczyznę który będzie Cię całował tak, że nie będziesz mogła oddychać i zdasz sobie sprawę, że tak naprawdę wcale nie musisz. Tlen będzie czymś trywialnym. To pragnienie sprawi, że życie będzie się toczyć. Że naprawdę będzie miało sens, będzie miało prawdziwe znaczenie. On sprawi, że będzie warte wszystkiego."

Czasami musisz zniknąć. Odwrócić się na pięcie i zobaczyć świat bez niektórych osób. Jeśli ktoś Cię nie docenia  nie stój obok  nie uśmiechaj się jak w taniej produkcji i nie połykaj tłumionych łez  po prostu odejdź. Daj temu komuś szansę na zobaczenie życia bez Ciebie  bez Twojego uśmiechu  humorków i ciągłych rozmów. Nabierz szacunku dla samej siebie  nie pojaw się w tym samym miejscu co zawsze. Daj komuś szanse zatęsknić i pomyśleć  że lepiej umrzeć niż istnieć samotnie.

eldoo dodano: 14 września 2015

Czasami musisz zniknąć. Odwrócić się na pięcie i zobaczyć świat bez niektórych osób. Jeśli ktoś Cię nie docenia, nie stój obok, nie uśmiechaj się jak w taniej produkcji i nie połykaj tłumionych łez, po prostu odejdź. Daj temu komuś szansę na zobaczenie życia bez Ciebie, bez Twojego uśmiechu, humorków i ciągłych rozmów. Nabierz szacunku dla samej siebie, nie pojaw się w tym samym miejscu co zawsze. Daj komuś szanse zatęsknić i pomyśleć, że lepiej umrzeć niż istnieć samotnie.

Lepiej odejść  niż zostać zepchniętym na bok.

eldoo dodano: 13 września 2015

Lepiej odejść, niż zostać zepchniętym na bok.

 Wiedziałam i pragnęłam tylko jednego  żeby zaraz  tu i teraz  objęły mnie jego silne ramiona. Potem co będzie  to będzie. Niech sobie o tym decyduje Bóg albo szatan.

kropeczkowafoobia dodano: 13 września 2015

"Wiedziałam i pragnęłam tylko jednego, żeby zaraz, tu i teraz, objęły mnie jego silne ramiona. Potem co będzie, to będzie. Niech sobie o tym decyduje Bóg albo szatan."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć