 |
Najlepszy przyjaciel to nie ten , który jest na każde Twoje wezwanie . To ten , który rozumie Cię lepiej niż Ty sam .
|
|
 |
Wiesz kiedy dziewczyna potrzebuje Cię najbardziej .? Gdy wydaje Ci się , że już jej nie obchodzisz .
|
|
 |
Wszystko okej , jestem tylko trochę nieszczęśliwa .
|
|
 |
chciałabym teraz przytulić mojego
chłopaka , tylko szkoda , że go
kurwa mać ja pierdolę do chuja
pana nie mam . / lovlenaaa
|
|
 |
Kiedy właściwie się w nim zakochałam? Nie wiem. Może wtedy, gdy po raz pierwszy na niego wpadłam. Może wtedy, gdy zaczęłam uśmiechać się na jego widok, a może wtedy, gdy zaczęłam odczuwać zazdrość, kiedy koleżanka zaczęła się nim interesować. A może z każdym dniem to uczucie rozwijało się we mnie i dopiero teraz pozwoliłam sobie uwierzyć w prawdę?
|
|
 |
- Nienawidzę tego faktu , że jesteś aż o tyle wyższy ode mnie . - Uwierz , jest jedna tego zaleta . - Jaka niby .? - Kiedy Cię przytulam możesz słyszeć bicie serca , które bije tylko dla Ciebie .♥
|
|
 |
Tylko muzyka sprawia , że jestem silniejsza .
|
|
 |
Wszystko co wiem , to to , że miłość nie umiera . Rzecz jasna , ta prawdziwa miłość nie umiera . Zawsze jest , czai się w najgłębszym zakamarku naszego serca .
|
|
 |
Próbować zapomnieć kogoś , kogo się kocha , to tak jak próbować zapamiętać kogoś , kogo nigdy się nie poznało .
|
|
|
|