 |
|
bibaaa dziś, jeah :D / zaczynamy weekendzik! ♥
|
|
 |
|
ten Ktoś przyczyną uniesionych kącików ust ;*
|
|
 |
|
widzę to, co było szczęściem. zamykam oczy i widzę tylko przestrzeń. powracam i znów tam jesteś. myśli i bezkres przypomina chwile, które były dla Nas piękne.
|
|
 |
|
gdy szczęście zamyka drzwi, wpieprzaj się oknem.
|
|
 |
|
mówisz, że masz dość? to popatrz na tego pijaka pod sklepem, który sens swojego życia widzi tylko w butelce, która na etykiecie ma jedynie jakieś procenty. popatrz na te wszystkie skrzywdzone i samotne dzieci, które umierają z głodu. spójrz na otaczający Cię świat, a dopiero później mów, że nie masz siły, by żyć
|
|
 |
|
mogę zdradzić z Tobą, nie Ciebie.
|
|
 |
|
''Życie daje Ci szansę, Ty nie możesz jej zmarnować, obierz właściwy tor, na tym torze musisz zostać. Wiele lat się czeka żeby znaleźć swoje miejsce, wiele lat się szuka miejsca, które da Ci to szczęście''
|
|
 |
|
Księżyc tęsknoty jest zawsze w pełni.
|
|
 |
|
Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
|
|
 |
|
-Dlaczego mam zatem słuchać serca? -Bo nie uciszysz go nigdy. I nawet gdybyś udawał, że nie słyszysz o czym mówi, nadal będzie biło w Twojej piersi i nie przestanie powtarzać tego, co myśli o życiu i o świecie.
|
|
 |
|
Z wiatrem będzie mu posyłać pocałunki, wierząc, że wiatr muśnie Jego twarz i szepnie mu do ucha, że Ona ciągle żyje i wciąż czeka.
|
|
 |
|
Bo nie żyję ani w przeszłości, ani w przyszłości. Dla mnie istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej. Jeśli kiedyś uda Ci się trwać w teraźniejszości, staniesz się szczęśliwym człowiekiem.
|
|
|
|