głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika inmiocuore

pogwałcone myśli  zmięte serce  uczucia zmiecione pod dywan. przeszkadzałam? mogłeś dać mi odejść  zamiast podcinania skrzydeł i wciskania w zakurzony kąt pokoju.

definicjamiloscii dodano: 19 grudnia 2011

pogwałcone myśli, zmięte serce, uczucia zmiecione pod dywan. przeszkadzałam? mogłeś dać mi odejść, zamiast podcinania skrzydeł i wciskania w zakurzony kąt pokoju.

to pewne  że mnie nie zrozumiesz. czasem uwielbiam usiąść w kącie pokoju opatulając się kocem i pijąc gorącą herbatę z cytryną. puścić Beethovena. na moment  zapatrując się gdzieś w róg łączący ścianę z sufitem  przestać istnieć. szeptać coś  cokolwiek. z nadzieją  że nikt nie słyszy  ale jednak ktoś zrozumie. utknąć we własnej  zamkniętej dla innych  abstrakcji. wypowiadać marzenia  choć przecież   nie przechodzą przez gardło. na moment znów pamiętać. szlochać w pustkę. płakać  a może udawać i kłamać przed samą sobą  bo faktycznie nie potrafię tego robić? ocierać niewidoczne łzy. to pewne  że mnie nie zrozumiesz i nie raz znienawidzisz. lecz spróbuj pokochać. niezdarnie zwariuj.

definicjamiloscii dodano: 19 grudnia 2011

to pewne, że mnie nie zrozumiesz. czasem uwielbiam usiąść w kącie pokoju opatulając się kocem i pijąc gorącą herbatę z cytryną. puścić Beethovena. na moment, zapatrując się gdzieś w róg łączący ścianę z sufitem, przestać istnieć. szeptać coś, cokolwiek. z nadzieją, że nikt nie słyszy, ale jednak ktoś zrozumie. utknąć we własnej, zamkniętej dla innych, abstrakcji. wypowiadać marzenia, choć przecież - nie przechodzą przez gardło. na moment znów pamiętać. szlochać w pustkę. płakać, a może udawać i kłamać przed samą sobą, bo faktycznie nie potrafię tego robić? ocierać niewidoczne łzy. to pewne, że mnie nie zrozumiesz i nie raz znienawidzisz. lecz spróbuj pokochać. niezdarnie zwariuj.

potykając się o własne sznurówki oraz małe kamyczki  wpadając na znaki drogowe i całkiem przypadkowych przechodniów  gdzieś tam  któregoś dnia  przypadkiem  ja  taka tam  niezdarna  dziwna  roztrzepana  często przypadkiem oblewająca się ciepłym kakao  uzależniona od czytania  spania  czekolady  buziaków   odnalazłam miłość. fajnie jest.

definicjamiloscii dodano: 19 grudnia 2011

potykając się o własne sznurówki oraz małe kamyczki, wpadając na znaki drogowe i całkiem przypadkowych przechodniów, gdzieś tam, któregoś dnia, przypadkiem, ja, taka tam, niezdarna, dziwna, roztrzepana, często przypadkiem oblewająca się ciepłym kakao, uzależniona od czytania, spania, czekolady, buziaków - odnalazłam miłość. fajnie jest.

http:  www.youtube.com watch?v=xyELjYChXxs feature=channel video title KAWAŁEK KUMPLA I TU PROŚBA   WEJDŹCIE! DLA WAS TO TYLKO CHWILKA  DLA NIEGO TO WAŻNA SPRAWA  MOŻE ZAWAŻYĆ NA KWESTIĘ WYDANIA PŁYTY. NO  DO ODSŁUCHU ZAPRASZAM RÓWNIEŻ  OCZYWIŚCIE. DZIĘKI :

definicjamiloscii dodano: 19 grudnia 2011

http://www.youtube.com/watch?v=xyELjYChXxs&feature=channel_video_title KAWAŁEK KUMPLA I TU PROŚBA - WEJDŹCIE! DLA WAS TO TYLKO CHWILKA, DLA NIEGO TO WAŻNA SPRAWA, MOŻE ZAWAŻYĆ NA KWESTIĘ WYDANIA PŁYTY. NO, DO ODSŁUCHU ZAPRASZAM RÓWNIEŻ, OCZYWIŚCIE. DZIĘKI :*

 Może mogłoby być trochę inaczej   Może mogłoby być trochę jak dawniej   Może moglibyśmy być dla siebie wsparciem   I mogłoby być dobrze i mogłoby być fajnie  Ale znów jesteśmy gdzieś indziej na starcie   I chyba znów przez to rozmijamy sie całkiem

dawajniunia dodano: 18 grudnia 2011

"Może mogłoby być trochę inaczej Może mogłoby być trochę jak dawniej Może moglibyśmy być dla siebie wsparciem I mogłoby być dobrze i mogłoby być fajnie Ale znów jesteśmy gdzieś indziej na starcie I chyba znów przez to rozmijamy sie całkiem"

  Może zadzwoniłbym do ciebie z budki  Mówiąc  że zależy mi na tobie i jestem smutny  I mam w bagażniku kierowcę taksówki  Którą porwałem razem z nim i stoję na dole z flaszką wódki  Wziąłbym łyka i o nic nie pytał  Pocałowałbym cię w usta by poczuć smak życia  Odwrócił się przyłożył sobie lufę do skroni  Gdyby miało nie być jutra tak właśnie bym zrobił

dawajniunia dodano: 18 grudnia 2011

" Może zadzwoniłbym do ciebie z budki Mówiąc, że zależy mi na tobie i jestem smutny I mam w bagażniku kierowcę taksówki Którą porwałem razem z nim i stoję na dole z flaszką wódki Wziąłbym łyka i o nic nie pytał Pocałowałbym cię w usta by poczuć smak życia Odwrócił się przyłożył sobie lufę do skroni Gdyby miało nie być jutra tak właśnie bym zrobił "

  Ale jesteśmy tacy zakochani   całkiem sobie oddani   przecież to widać.

dawajniunia dodano: 18 grudnia 2011

" Ale jesteśmy tacy zakochani, całkiem sobie oddani, przecież to widać. "

  Pewnego dnia  myślałam  że przegrałam całe życie. Zdesperowana postanowiłam zostać singielką. Jednak niedługo potem  poznałam cudownego faceta  co wcześniej wydawało mi się nierealne. Zaufałam  pokochałam  równocześnie otrzymując najwspanialszy prezent w moim życiu.

dawajniunia dodano: 18 grudnia 2011

" Pewnego dnia, myślałam, że przegrałam całe życie. Zdesperowana postanowiłam zostać singielką. Jednak niedługo potem, poznałam cudownego faceta, co wcześniej wydawało mi się nierealne. Zaufałam, pokochałam, równocześnie otrzymując najwspanialszy prezent w moim życiu. "

   Może też nie możesz zasnąć  proszę cię  uśmiechnij się  Może też stajesz do walki  ale upadasz na deski  Może czujesz to co ja i za czymś tęsknisz ...

dawajniunia dodano: 18 grudnia 2011

" -Może też nie możesz zasnąć, proszę cię, uśmiechnij się Może też stajesz do walki, ale upadasz na deski Może czujesz to co ja i za czymś tęsknisz ..."

  Życie w cierpieniu  jak niechciana eutanazja  Słyszysz i myślisz  ale nie masz siły działać   Swoje sprawy pozałatwiać  samo nic się nie rozwiąże   Porozmawiaj z nią  milczenie pogłębia problem...

dawajniunia dodano: 18 grudnia 2011

"-Życie w cierpieniu, jak niechciana eutanazja Słyszysz i myślisz, ale nie masz siły działać, Swoje sprawy pozałatwiać, samo nic się nie rozwiąże, Porozmawiaj z nią, milczenie pogłębia problem..."

a kiedy jest przy niej nie myśli o niczym innym niz o nim

dawajniunia dodano: 18 grudnia 2011

a kiedy jest przy niej,nie myśli o niczym innym niz o nim

przestałam pytać od momentu w którym ogarnęłam  że nigdy nie mówisz prawdy.

dawajniunia dodano: 18 grudnia 2011

przestałam pytać od momentu w którym ogarnęłam, że nigdy nie mówisz prawdy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć