 |
|
Jest pewna rozkosz w opieraniu się pociągowi do samobójstwa.
|
|
 |
|
czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem co chce czuć serce. czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej.
|
|
 |
|
Gdy siedzę obok Ciebie, korci mnie strasznie, by choć na chwilę dotknąć Twojej dłoni, niby przypadkiem...
|
|
 |
|
Wbij mi nóż w plecy.
Jest jeszcze miejsce obok innych.
|
|
 |
|
Choć nienawidziła ludzi, uwielbiała ich fotografować. Na ten jeden krótki moment kradła im dusze. Na zdjęciach byli mali, bezbronni, całkowicie w jej posiadaniu. Nie mogli jej skrzywdzić.
|
|
 |
|
chodź, usiądź przy mnie i opowiedz mi o strachu, który nie pozwala Ci oddychać.
ja pokażę Ci swą słabość, pokażę czym jest smutek.
uzupełnimy się bólem.
|
|
 |
|
Człowiek się nie zmienia, człowiek czasem - po prostu - daje się tylko poznać z innej strony.
|
|
 |
|
Moment w którym powinieneś działać rozpoznasz po obezwładniającym strachu.
|
|
 |
|
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.
|
|
 |
|
Kobiety... Po nich długo nie ma nic. Potem jest Ferrari.
|
|
 |
|
Lubię bejsbol, kino, markowe ubrania, szybkie samochody, whisky i... Ciebie. Chcesz wiedzieć coś jeszcze?
|
|
 |
|
Jeśli czegoś chcesz, to zdobądź to. Kropka.
|
|
|
|