głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika impuulsowaa

nie lubię tych wieczorów  gdy skulam się pod kołdrą na łóżku  przytulam do poduszki i usiłuję opanować myśli  które rozpierdalają mi głowę.

mlodax3 dodano: 9 października 2011

nie lubię tych wieczorów, gdy skulam się pod kołdrą na łóżku, przytulam do poduszki i usiłuję opanować myśli, które rozpierdalają mi głowę.

nie wiem sama czy to ludzie tak się pozmieniali  czy ja po prostu przestałam ogarniać.

mlodax3 dodano: 9 października 2011

nie wiem sama czy to ludzie tak się pozmieniali, czy ja po prostu przestałam ogarniać.

Przepraszam  że uzależniłam się od Twojego wzroku.

dilerka95 dodano: 9 października 2011

Przepraszam, że uzależniłam się od Twojego wzroku.

Usiadła na środki drogi. Łzy same cisnęły się do oczu  ale zbierała siły  żeby nie pozwolić im się wydostać spod powiek. Spuściła głowę. Usłyszała nadjeżdżające auto  ale nie miała zamiaru się podnosić. Myślała jedynie o tym  żeby wpierdolić się pod te jebane koła. Zahamował centymetry od niej. Serce waliło jej po ścianach płuc. 'Co do chuja?!' Krzyknął kierowca. Rozpoznała jego głos. 'Mogłeś się nie zatrzymywać.' Powiedziała stłumionym szeptem. Klęknął obok. 'Co Ty tu robisz? Wyrzuć te fajke.' Kiedy wyrywał jej papierosa z dłoni poczuła dotyk jego palców i to starczyło  żeby wylać hektolitry łez. 'Co ja mam Ci teraz powiedzieć  kurwa?!' Ryknął. Spojrzała na niego z pustką w oczach. 'Nie masz pojęcia ile bym dała za to  żeby Cię znienawidzić.' Wstała wolno  a on wsiadł do auta. Wcisnął pedał w podłogę. 'Nawet nie wiesz ile bym dał  żeby przestać Cię kochać.' Szepnął i zostawił ją samą. Wiatr otulił jej ciało. Wyszła Bogu na spotkanie.

dilerka95 dodano: 9 października 2011

Usiadła na środki drogi. Łzy same cisnęły się do oczu, ale zbierała siły, żeby nie pozwolić im się wydostać spod powiek. Spuściła głowę. Usłyszała nadjeżdżające auto, ale nie miała zamiaru się podnosić. Myślała jedynie o tym, żeby wpierdolić się pod te jebane koła. Zahamował centymetry od niej. Serce waliło jej po ścianach płuc. 'Co do chuja?!' Krzyknął kierowca. Rozpoznała jego głos. 'Mogłeś się nie zatrzymywać.' Powiedziała stłumionym szeptem. Klęknął obok. 'Co Ty tu robisz? Wyrzuć te fajke.' Kiedy wyrywał jej papierosa z dłoni poczuła dotyk jego palców i to starczyło, żeby wylać hektolitry łez. 'Co ja mam Ci teraz powiedzieć, kurwa?!' Ryknął. Spojrzała na niego z pustką w oczach. 'Nie masz pojęcia ile bym dała za to, żeby Cię znienawidzić.' Wstała wolno, a on wsiadł do auta. Wcisnął pedał w podłogę. 'Nawet nie wiesz ile bym dał, żeby przestać Cię kochać.' Szepnął i zostawił ją samą. Wiatr otulił jej ciało. Wyszła Bogu na spotkanie.

czar prysł   pakuj uczucia i spierdalaj ..

dilerka95 dodano: 9 października 2011

czar prysł - pakuj uczucia i spierdalaj ..

uwielbiam do każdej piosenki wyobrażać sobie sceny z własnego życia.

dilerka95 dodano: 9 października 2011

uwielbiam do każdej piosenki wyobrażać sobie sceny z własnego życia.

 Nie chcę słuchać  że to nieodpowiedzialne i szalone. Chcę Cię Kochać .

dilerka95 dodano: 9 października 2011

"Nie chcę słuchać, że to nieodpowiedzialne i szalone. Chcę Cię Kochać ."

On po prostu jest bliżej niż ktokolwiek inny

dilerka95 dodano: 9 października 2011

On po prostu jest bliżej niż ktokolwiek inny ;*

raz w życiu kochasz tak  że ktoś zostaje w sercu na całe życie  choć to nie znaczy  że z Tobą.

mlodax3 dodano: 8 października 2011

raz w życiu kochasz tak, że ktoś zostaje w sercu na całe życie, choć to nie znaczy, że z Tobą.

Nie mów  że opuścił Cię przyjaciel bo skoro Cię opuścił to nim nie był .

mlodax3 dodano: 8 października 2011

Nie mów, że opuścił Cię przyjaciel bo skoro Cię opuścił to nim nie był .

Chce wrócić do tych momentów kiedy uśmiechałam się nawet do pijącej właśnie herbaty. Kiedy każda czynność sprawiała mi wielką radość a uśmiech nie znikał nawet na minute. Tak.. Wtedy jeszcze wszystko się układało.

mlodax3 dodano: 8 października 2011

Chce wrócić do tych momentów kiedy uśmiechałam się nawet do pijącej właśnie herbaty. Kiedy każda czynność sprawiała mi wielką radość a uśmiech nie znikał nawet na minute. Tak.. Wtedy jeszcze wszystko się układało.

Może przyjdzie taki dzień  że będzie mi wszystko jedno  i może w końcu wtedy odmienię codzienność.

mlodax3 dodano: 8 października 2011

Może przyjdzie taki dzień, że będzie mi wszystko jedno, i może w końcu wtedy odmienię codzienność.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć