głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika imponderabiliaaa

Jedno dobre cięcie i masz spokój  spróbuj  spróbuj  to proste.

niecalkiemludzka dodano: 8 kwietnia 2012

Jedno dobre cięcie i masz spokój, spróbuj, spróbuj, to proste.

cofnijmy czas  co Ty na to kochanie?

fejsbuk dodano: 7 kwietnia 2012

cofnijmy czas, co Ty na to kochanie?

gdybym była reżyserką filmu o nas  to Ty byłbyś tym właściwym. Ja nie pozwoliłabym Ci odejść i bylibyśmy razem  i byłoby tak pięknie że można by się wręcz porzygusiać. I trzymałbyś mnie za rękę co wieczór. Mówiłbyś mi jak wiele dla Ciebie znaczę. Nie pozwoliłbyś nigdy na to  żeby chociaż jedna moja łza była spowodowana przez Ciebie... ale nie jestem.

fejsbuk dodano: 7 kwietnia 2012

gdybym była reżyserką filmu o nas, to Ty byłbyś tym właściwym. Ja nie pozwoliłabym Ci odejść i bylibyśmy razem, i byłoby tak pięknie że można by się wręcz porzygusiać. I trzymałbyś mnie za rękę co wieczór. Mówiłbyś mi jak wiele dla Ciebie znaczę. Nie pozwoliłbyś nigdy na to, żeby chociaż jedna moja łza była spowodowana przez Ciebie... ale nie jestem.

Grać pierwszoplanową rolę na deskach teatru szczęściaa.

chceszwiiedziec dodano: 7 kwietnia 2012

Grać pierwszoplanową rolę na deskach teatru szczęściaa.

Urodzeni do imprezowania  zmuszeni do nauki.

chceszwiiedziec dodano: 7 kwietnia 2012

Urodzeni do imprezowania, zmuszeni do nauki.

a mój śwat składał się z nich . z przyjaciół   na których pomimo wszystko mogę liczyć .

chceszwiiedziec dodano: 7 kwietnia 2012

a mój śwat składał się z nich . z przyjaciół , na których pomimo wszystko mogę liczyć .

Mam dookoła ludzi na których liczyć mogę zawsze i w każdej okoliczności.

chceszwiiedziec dodano: 7 kwietnia 2012

Mam dookoła ludzi na których liczyć mogę zawsze i w każdej okoliczności.

Sami tak naprawdę się nie ogarniamy  a wymagamy od innych żeby nas rozumieli  akceptowali  to śmieszne.

niecalkiemludzka dodano: 6 kwietnia 2012

Sami tak naprawdę się nie ogarniamy, a wymagamy od innych żeby nas rozumieli, akceptowali, to śmieszne.

Raz z nimi  zawsze z nimi.

niecalkiemludzka dodano: 6 kwietnia 2012

Raz z nimi, zawsze z nimi.

Robię to co ważne  tak jak czuję  mówię tak  jak myślę  nie licząc się z ceną  odchodzę bez skrupułów  jeśli tak jest po prostu lepiej  nie myślę o rzeczach  których nie mam  oszczędzam sobie bólu  po prostu.

niecalkiemludzka dodano: 6 kwietnia 2012

Robię to co ważne, tak jak czuję, mówię tak, jak myślę, nie licząc się z ceną, odchodzę bez skrupułów, jeśli tak jest po prostu lepiej, nie myślę o rzeczach, których nie mam, oszczędzam sobie bólu, po prostu.

Wiesz  może gdybyś dobrze mnie traktował  nie musiałbyś bać się za każdym razem  gdy poznaje jakiegoś nowego faceta.

niecalkiemludzka dodano: 6 kwietnia 2012

Wiesz, może gdybyś dobrze mnie traktował, nie musiałbyś bać się za każdym razem, gdy poznaje jakiegoś nowego faceta.

zrozumiałam  że to ja zjebałam. mam ochotę sobie przywalić

fejsbuk dodano: 6 kwietnia 2012

zrozumiałam, że to ja zjebałam. mam ochotę sobie przywalić

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć