 |
|
przeszłość nie da się na trzeźwo znieść .
|
|
 |
|
a żeby tracąc mnie poczuł , że traci wszystko .
|
|
 |
gdyby nie anatomia rzekłbyś, że mam serce z betonu.
|
|
 |
Nauczyłam się czekać na Ciebie pomiędzy godzinami, upływającymi dniami i nocami, gdzieś w środku miesiąca i pod koniec lata. Czekam w samochodzie, kiedy zmierzam do pracy i w autobusie, gdy wracam z basenu. Czekanie towarzyszy mi także między posiłkami i podczas snu. Tak naprawdę nie mogłabym patrzeć na siebie w lustrze , gdybym nie musiała już na Ciebie czekać.
|
|
 |
jestem dziewczyną , która na imprezie nie zapomni, że ma chłopaka .
|
|
 |
|
Boję się uczucia które towarzyszy mi za każdym razem, gdy Cię mijam.
|
|
 |
|
Memento mori , matka Ci wódę zapierdoli .
|
|
 |
|
Facet - gada, czasem wkurwia, kocha, denerwuje, całuje, przytula, daje ci powód do uśmiechu.
|
|
 |
|
Tak podobasz mi się.Nie tak bardzo jak myślisz.Tak możesz zamówić taksówke.Ja zapłace. Nie,nie interesuje mnie sport.Tak jedziemy do Ciebie.Nie, nie przeszkadza mi bałagan.Tak jem śniadanie w łóżku.Nie musimy dużo rozmawiać. Nie opowiem wszystkiego znajomym.O której kończysz?
|
|
 |
|
nosa nosa idę na papierosa. | emocjonalnyzgon ♥
|
|
 |
|
" Z połową serca trudniej się oddycha. "
|
|
 |
|
` luty ma dostarczyć mi mega wrażeń. Melanże co najmniej 3 razy w tygodniu , generalnie to sex drugs and rock & roll. Mam nadzieje , że moje plany wypalą i nie zjebie ich jakiś tam katar , ból gardła czy kurwa -20 na dworze -.- / abstractiions.
|
|
|
|