 |
Nie ma co gadać, po co udawać że jeszcze coś nas łączy.
|
|
 |
Mówił, że ma piękne oczy, więc dlaczego nic nie robi skoro widzi w tych pięknych oczach miliony łez?
|
|
 |
pod koniec każdego dnia chciałbym być z Tobą. Powiedzieć Ci,
że Cię kocham, spojrzeć na Ciebie ponownie i zapytać,
czy Ty mnie również. Przytulić Cię przed snem i wiedzieć,
że bez względu na to, co czeka mnie w życiu, jestem i będę szczęśliwa z Tobą.
|
|
 |
'w moim innym świecie jest inna prawda,
tu Ciebie nie ma, to tylko wyobraźnia'
|
|
 |
On nie pytał skąd te blizny i czemu je zasłania swetrem.
|
|
 |
potrzebowała wsparcia,czuła się taka osamotniona. a nawet trochę przestraszona.
|
|
 |
pamiętaj, że każdy napotkany człowiek czegoś się boi, coś kocha i coś stracił.
|
|
 |
nie każda dziewczyna to zimna suka i nie każdy chłopak to bezuczuciowy palant , ale każda dziewczyna może stać się zimną suką przez któregoś bezuczuciowego palanta , a każdy chłopak bezuczuciowym palantem przez jakąś zimną sukę.
|
|
 |
W sumie to jest chujowo. I chujowo będzie cały czas.
|
|
 |
"Ludzie gubią się, gubią sens, biegną za czymś co marnością jest, chcą mieć, zamiast być, gdzie jest sens? Szybki seks, sztuczni ludzie, wargi, cycki, botoks - kult ciała, zaniedbanie duszy, tylko po co?"
~ Sokół
|
|
 |
Nikt nigdy nie będzie Cię tak obejmować, jak ja. Nikt nigdy nie będzie Cię tak kochać, jak ja. Nikt nigdy nie będzie Cię tak całować, jak ja. Nikt nigdy nie zadba o Ciebie, jak ja. Nikt nigdy nie będzie myśleć o Tobie, jak ja. Nikt nigdy nie zrozumie Cię, jak ja. Nikt nigdy nie zaufa Ci, jak ja.
Tylko ja.
|
|
 |
Fizycznie .? Już mnie nie obchodzisz . Psychicznie. ?
Moje serce rozpierdala od środka fakt że masz na mnie wyjebane .
|
|
|
|