głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ilovestars

To co ostatnio powtarzam sobie w myślach  to:  wytrzymasz

mam_w_glowie_pstroo dodano: 2 kwietnia 2012

To co ostatnio powtarzam sobie w myślach, to: "wytrzymasz"

kiedy jestem zła   do nikogo się nie odzywam . kiedy jestem wkurwiona   przestaję stosować emotki na gg i nadużywam interpunkcji . kiedy jestem smutna   płaczę.

mam_w_glowie_pstroo dodano: 2 kwietnia 2012

kiedy jestem zła , do nikogo się nie odzywam . kiedy jestem wkurwiona , przestaję stosować emotki na gg i nadużywam interpunkcji . kiedy jestem smutna , płaczę.

Nikt nie kocha Cię za to  że po prostu jesteś. Każdy kocha Cię za to jaki jesteś. A niektórzy nawet Cię za to nienawidzą.

mam_w_glowie_pstroo dodano: 2 kwietnia 2012

Nikt nie kocha Cię za to, że po prostu jesteś. Każdy kocha Cię za to jaki jesteś. A niektórzy nawet Cię za to nienawidzą.

Szczęście polega na tym  by z prostych rzeczy nie robić intelektualnych labiryntów.

mam_w_glowie_pstroo dodano: 2 kwietnia 2012

Szczęście polega na tym, by z prostych rzeczy nie robić intelektualnych labiryntów.

A jak wezmę żelki to pójdziesz ze mną na koniec świata ?   D

mam_w_glowie_pstroo dodano: 2 kwietnia 2012

A jak wezmę żelki to pójdziesz ze mną na koniec świata ? ; D

To takie niesamowite że jedno słowo może zmienić wszystko. Może coś zacząć lub coś skończyć.

mam_w_glowie_pstroo dodano: 2 kwietnia 2012

To takie niesamowite,że jedno słowo może zmienić wszystko. Może coś zacząć lub coś skończyć.

Przestań się oszukiwać dziewczyno . Gdyby mu zależało to by znalazł sto sposobów  żeby się z Tobą skontaktować . Nie odzywa się? Szuka sto powodów  dla których zawsze  nie może  .

mam_w_glowie_pstroo dodano: 2 kwietnia 2012

Przestań się oszukiwać dziewczyno . Gdyby mu zależało to by znalazł sto sposobów, żeby się z Tobą skontaktować . Nie odzywa się? Szuka sto powodów, dla których zawsze "nie może" .

I kiedy życie daje Ci kopa Ty nie możesz się poddać i powiedzieć że to koniec Ciebie i wszystkiego. Nie! Wtedy idziesz środkiem ulicy i krzyczysz  że życie jest zajebiste  że dasz sobie radę i pokażesz wszystkim na ile Cię stać!

mam_w_glowie_pstroo dodano: 2 kwietnia 2012

I kiedy życie daje Ci kopa Ty nie możesz się poddać i powiedzieć że to koniec Ciebie i wszystkiego. Nie! Wtedy idziesz środkiem ulicy i krzyczysz, że życie jest zajebiste, że dasz sobie radę i pokażesz wszystkim na ile Cię stać!

Może i jestem chamska  niegrzeczna  bezczelna  ale nie udaję osoby  którą nie jestem.! Dziękuje tym co mnie akceptują i kochają taką jaką jestem.! ♥

mam_w_glowie_pstroo dodano: 2 kwietnia 2012

Może i jestem chamska, niegrzeczna, bezczelna, ale nie udaję osoby, którą nie jestem.! Dziękuje tym co mnie akceptują i kochają taką jaką jestem.! ♥

mając dziesięć lat nakurwiałam w mario  jeździłam rowerem na około domu  ciągle chodziłam po szkole do babci na sernik. dlatego właśnie boli mnie patrzenie na te młodsze roczniki  bo mi wtedy nawet przez myśl nie przeszło napicie się piwa  zjaranie szluga czy 'chodzenie' z chłopakiem.

mam_w_glowie_pstroo dodano: 2 kwietnia 2012

mając dziesięć lat nakurwiałam w mario, jeździłam rowerem na około domu, ciągle chodziłam po szkole do babci na sernik. dlatego właśnie boli mnie patrzenie na te młodsze roczniki, bo mi wtedy nawet przez myśl nie przeszło napicie się piwa, zjaranie szluga czy 'chodzenie' z chłopakiem.

Bądź zawsze obok  gdy nie będę widzieć sensu by żyć. Usiądź przy mnie. Wystarczy tylko  że mnie przytulisz  bo takie poczucie bezpieczeństwa przy Tobie  ma większe znaczenie niż słowa. ♥

mam_w_glowie_pstroo dodano: 2 kwietnia 2012

Bądź zawsze obok, gdy nie będę widzieć sensu by żyć. Usiądź przy mnie. Wystarczy tylko, że mnie przytulisz, bo takie poczucie bezpieczeństwa przy Tobie, ma większe znaczenie niż słowa. ♥

Bał się spojrzeć jej w oczy  bał się  że ujrzy tam smutek. Bał się  że znajdzie tam żal do niego. Po prostu bał się  że zrozumie  że ją skrzywdził.

mam_w_glowie_pstroo dodano: 2 kwietnia 2012

Bał się spojrzeć jej w oczy, bał się, że ujrzy tam smutek. Bał się, że znajdzie tam żal do niego. Po prostu bał się, że zrozumie, że ją skrzywdził.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć