 |
połączenia nieodebrane, status niedostępny. znikam
|
|
 |
Szczęście liczą w gramach. Blizny na dłoniach mówią o nas więcej niż słowa.
Przyjrzyj się, zobacz. Może dowiesz się więcej dziś o nas.
|
|
 |
Ktoś kiedyś powiedział, że nie można mieć wszystkiego, ale mieć Ciebie blisko, to znaczy mieć wszystko!
|
|
 |
Czasem przychodzi taki wieczór, gdy siedzisz całkiem sam, słuchając muzyki, łzy spływają Ci z oczu. Nie wiesz dlaczego i po co, ale w głębi duszy czujesz, że kieruje tym jakieś uczucie, którego nie potrafisz wyrazić słowami .
|
|
 |
Artystycznie rozpierdoliłam wszystko na czym mi zależy .
|
|
 |
I ma w sobie to coś czego nie ma żaden inny.
|
|
 |
Czasami po prostu chcę pójść przed siebie nie zważając na nic, na nikogo. Po prostu pójść byle gdzie. Zostawić wszystko. Przepaść.
|
|
 |
Jedna chwila może dać mi szybko szczęście, ale może też w sekundę zabrać to, co najcenniejsze.
|
|
 |
I w pewnym momencie pada kilka nie potrzebnych słów. Nie wiesz co powiedzieć, nagle nie wiesz dokąd iść, nie wiesz nawet co pomyśleć.
|
|
 |
I czuję się kurwa całkiem żałośnie, gdy myślę o Tobie nocą i błądzę.
|
|
 |
Obok Ciebie czuję się na lajcie, obok Ciebie palę sobie gandzię ,rozumiemy się bez słów, chcę bucha z Twoich ust, zatańcz dla mnie .
|
|
|
|