głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ibelive

uwielbiam jak wpatrujesz się w moje oczy jakbyś widział w nich szczęście.

karolisiaczek dodano: 24 lipca 2010

uwielbiam jak wpatrujesz się w moje oczy,jakbyś widział w nich szczęście.

uwielbiam jak wpatrujesz się w moje oczy jakbyś widział w nich szczęście.

karolisiaczek dodano: 24 lipca 2010

uwielbiam jak wpatrujesz się w moje oczy,jakbyś widział w nich szczęście.

No to tak  'forever together' i inne 'love story' poszły się jebać  seans zakończony

lonelyy dodano: 24 lipca 2010

No to tak, 'forever together' i inne 'love story' poszły się jebać, seans zakończony; //

Szukając szczęścia w ciemności objęciach ...

lonelyy dodano: 24 lipca 2010

Szukając szczęścia w ciemności objęciach ...

A wieczorem znów w deszczu tańczyła na ulicy  zastanawiając się dlaczego akurat teraz  kiedy po tym wszystkim udało się jej o Nim zapomnieć  dlaczego On musiał o sobie przypomnieć???

lonelyy dodano: 23 lipca 2010

A wieczorem znów w deszczu tańczyła na ulicy, zastanawiając się dlaczego akurat teraz, kiedy po tym wszystkim udało się jej o Nim zapomnieć, dlaczego On musiał o sobie przypomnieć???

idealnie do mnie pasuje    teksty lonelyy dodał komentarz: idealnie do mnie pasuje ;] do wpisu 23 lipca 2010
najważniejsze to zobaczyć sens w każdej chwili życia.!

lonelyy dodano: 23 lipca 2010

najważniejsze to zobaczyć sens w każdej chwili życia.!

 już dłużej nie wytrzymam! mam tego dość!  ale co się stało?  znowu pomidor spadł mi z kanapki xD

lonelyy dodano: 23 lipca 2010

-już dłużej nie wytrzymam! mam tego dość! -ale co się stało? -znowu pomidor spadł mi z kanapki xD

 mamo ona zajebała mi wózeczek xD

lonelyy dodano: 23 lipca 2010

-mamo ona zajebała mi wózeczek xD

 Aniołowi w niebie dał przesłodką twarz Twoją i tęsknotą rycerską okrył Ciebie jak zbroją   a Ty idziesz tak Piękna niczym noc w bezchmurne niebo pełne gwiazd.  Wszystko co Piękne jasność  mrok tworzy Twe oczy i ich blask.

karolisiaczek dodano: 23 lipca 2010

"Aniołowi w niebie dał przesłodką twarz Twoją i tęsknotą rycerską okrył Ciebie jak zbroją, a Ty idziesz tak Piękna niczym noc w bezchmurne niebo pełne gwiazd. Wszystko co Piękne jasność, mrok tworzy Twe oczy i ich blask. "

'Bo miłość to świadomość  że jest się kimś najważniejszym. To życie z kimś  kto przytrzyma za rękę  gdy ziemia się zatrzęsie  a nie z kimś  kto sam co chwila będzie wywoływał trzęsienie ziemi słowami: odchodzę!  to ja w takim razie wyjeżdżam!  Miłość to siła  która nierozerwalnie łączy  spaja w jedno i nie pozwala wypowiadać słów  które tak bardzo ludzi dzielą. Bo miłość to niemożność wyobrażenia sobie życia bez tej osoby.'

karolisiaczek dodano: 23 lipca 2010

'Bo miłość to świadomość, że jest się kimś najważniejszym. To życie z kimś, kto przytrzyma za rękę, gdy ziemia się zatrzęsie, a nie z kimś, kto sam co chwila będzie wywoływał trzęsienie ziemi słowami: odchodzę!, to ja w takim razie wyjeżdżam! Miłość to siła, która nierozerwalnie łączy, spaja w jedno i nie pozwala wypowiadać słów, które tak bardzo ludzi dzielą. Bo miłość to niemożność wyobrażenia sobie życia bez tej osoby.'

'na tym polega kłopot z piciem  pomyślałem  nalewając sobie drinka. Gdy wydarzy się coś złego  pijesz  żeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego  pijesz  żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego  pijesz po to  żeby coś się działo.'

karolisiaczek dodano: 23 lipca 2010

'na tym polega kłopot z piciem, pomyślałem, nalewając sobie drinka. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, żeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, żeby coś się działo.'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć