głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika iamnotperfekt

Nie myśl co będzie jutro bo pęknie ci serce  jeśli jeszcze je masz. — Eldo

melancolie dodano: 29 listopada 2013

Nie myśl co będzie jutro bo pęknie ci serce, jeśli jeszcze je masz. — Eldo

Zawsze wracamy  prawda? Każda droga  na końcu się nam krzyżuję. Po prostu los nie pozwoli nam odpuścić. esperer

esperer dodano: 28 listopada 2013

Zawsze wracamy, prawda? Każda droga, na końcu się nam krzyżuję. Po prostu los nie pozwoli nam odpuścić./esperer

Kiedyś nie byłam taka zimna. Właściwie teraz też nie jestem. Zbudowałam tylko wokół siebie mur  żeby nigdy więcej nie cierpieć tak jak wtedy. esperer

esperer dodano: 28 listopada 2013

Kiedyś nie byłam taka zimna. Właściwie teraz też nie jestem. Zbudowałam tylko wokół siebie mur, żeby nigdy więcej nie cierpieć tak jak wtedy./esperer

Każdy popełnia błędy   nie każdy umie je naprawić.

inlovewithhim dodano: 27 listopada 2013

Każdy popełnia błędy - nie każdy umie je naprawić.

Jest niemożliwe fizycznie  by być przyjaciółmi z osobą  w której jest się zakochanym. Dowiedziono  że próby utrzymywania takiego układu zwykle kończą się poważnym załamaniem emocjonalnym.

dygotka23 dodano: 27 listopada 2013

Jest niemożliwe fizycznie, by być przyjaciółmi z osobą, w której jest się zakochanym. Dowiedziono, że próby utrzymywania takiego układu zwykle kończą się poważnym załamaniem emocjonalnym.

it had to get complicated... before it got simple

dygotka23 dodano: 27 listopada 2013

it had to get complicated... before it got simple

Tak naprawdę o nic nie chodzi  tylko o to  żeby wystarczyło Ci czasu na życie.

dygotka23 dodano: 27 listopada 2013

Tak naprawdę o nic nie chodzi, tylko o to, żeby wystarczyło Ci czasu na życie.

Zawsze jest coś  co może zrujnować nasze życie. Zależy to od tego  co jest dla ciebie na pierwszym miejscu. Zawsze możesz zostać skrzywdzonym.

dygotka23 dodano: 27 listopada 2013

Zawsze jest coś, co może zrujnować nasze życie. Zależy to od tego, co jest dla ciebie na pierwszym miejscu. Zawsze możesz zostać skrzywdzonym.

Nie boisz się  że kiedyś ktoś Ci mnie zabierze  albo że zechcesz wrócić  a ja nie będę już czekać? Nie boisz się  że zadzwonisz  a ja nie odbiorę  że przyjdziesz  a nikt nie otworzy Ci drzwi? Naprawdę nie boisz się  że być może niebawem nie będziesz miał do czego wracać  nie będziesz miał o co walczyć? Nie boisz się  że już na zawsze zniknę z Twojego życia i będzie zupełnie tak jakbyśmy się nigdy nie poznali? Ty naprawdę tego wszystkiego się nie boisz? Jeżeli chociaż trochę Ci na mnie zależy  to proszę nie stój w miejscu tylko walcz  bo czas ucieka  a życie się zmienia.

dygotka23 dodano: 27 listopada 2013

Nie boisz się, że kiedyś ktoś Ci mnie zabierze, albo że zechcesz wrócić, a ja nie będę już czekać? Nie boisz się, że zadzwonisz, a ja nie odbiorę, że przyjdziesz, a nikt nie otworzy Ci drzwi? Naprawdę nie boisz się, że być może niebawem nie będziesz miał do czego wracać, nie będziesz miał o co walczyć? Nie boisz się, że już na zawsze zniknę z Twojego życia i będzie zupełnie tak jakbyśmy się nigdy nie poznali? Ty naprawdę tego wszystkiego się nie boisz? Jeżeli chociaż trochę Ci na mnie zależy, to proszę nie stój w miejscu tylko walcz, bo czas ucieka, a życie się zmienia.

trzy z czterech głosów w mojej głowie chcą żebym zasnęła  ten jeden zastanawia się czy pingwiny mają kolana

dygotka23 dodano: 27 listopada 2013

trzy z czterech głosów w mojej głowie chcą żebym zasnęła, ten jeden zastanawia się czy pingwiny mają kolana

Słowa w jakimś sensie są początkiem bliskości dusz.

dygotka23 dodano: 27 listopada 2013

Słowa w jakimś sensie są początkiem bliskości dusz.

Jak kocham to tylko po wódce i nie rób mi wyrzutów  bo to żenująco smutne. — Planet ANM

melancolie dodano: 27 listopada 2013

Jak kocham to tylko po wódce i nie rób mi wyrzutów, bo to żenująco smutne. — Planet ANM

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć