głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika iamlikegrenade

teraz to ci mogę dać w ryj za tę nadzieję .   generous

generous dodano: 21 lipca 2011

teraz to ci mogę dać w ryj za tę nadzieję . | generous

ale chciałabym go walnąć w twarz   ale tak z całego pierdolnięcia  to będzie mój cel  może z deka nienormalny  ale zawsze jakiś . :    generous

generous dodano: 21 lipca 2011

ale chciałabym go walnąć w twarz , ale tak z całego pierdolnięcia, to będzie mój cel, może z deka nienormalny, ale zawsze jakiś . :* | generous

uwaga : nakurwiam szczęściem . : D    gen.

generous dodano: 21 lipca 2011

uwaga : nakurwiam szczęściem . : D | gen.

ja miałam jakiś tydzień temu . spałam z głową pod kołdrą   modląc się żeby mnie nie znalazła . :P teksty generous dodał komentarz: ja miałam jakiś tydzień temu . spałam z głową pod kołdrą , modląc się żeby mnie nie znalazła . :P do wpisu 16 lipca 2011
Tu Fundacja TVN  nie jesteś sam   jeżeli chcesz pomóc ofiarom tsunami  wyślij swoje zdjęcie  żeby zobaczyli  że są większe tragedie    gen.

generous dodano: 16 lipca 2011

Tu Fundacja TVN "nie jesteś sam", jeżeli chcesz pomóc ofiarom tsunami, wyślij swoje zdjęcie, żeby zobaczyli, że są większe tragedie | gen.

  Zazdrość ?   Nie co ty. Ja zawsze rzucam telerzem w laskę która się przystawia do mojego chłopaka. To taka gra ... wiesz orient  D   gen.

generous dodano: 16 lipca 2011

- Zazdrość ? - Nie co ty. Ja zawsze rzucam telerzem w laskę która się przystawia do mojego chłopaka. To taka gra ... wiesz orient ;D | gen.

wczuj się w bit   dziwko . !   gen.

generous dodano: 15 lipca 2011

wczuj się w bit , dziwko . ! | gen.

nakurwiam salto  więc wiem co to gimnastyka  dziwko   gen.

generous dodano: 15 lipca 2011

nakurwiam salto więc wiem co to gimnastyka, dziwko | gen.

Wczoraj najlepszy przyjaciel   dzisiaj mógłby Cię zabić.. i nie mów mi   że czas nie zmienia ludzi   bo nie uwierzę.

paniironia dodano: 15 lipca 2011

Wczoraj najlepszy przyjaciel - dzisiaj mógłby Cię zabić.. i nie mów mi , że czas nie zmienia ludzi - bo nie uwierzę.

UWAGA ! Zaraz pierdolnę coś mądrego !   gen.

generous dodano: 15 lipca 2011

UWAGA ! Zaraz pierdolnę coś mądrego ! | gen.

uwielbism ten stan  gorące kakao  byle jak związane włosy   luźna koszulka  i dobry bit  i ta myśl że już go nie ma w moim życiu .   3   gen.

generous dodano: 15 lipca 2011

uwielbism ten stan ;gorące kakao, byle jak związane włosy , luźna koszulka, i dobry bit, i ta myśl że już go nie ma w moim życiu . < 3 | gen.

Nienawidzę  kiedy zaczynam przeglądać moblo  a Ian Somerhalder zaprasza mnie na romantyczną kolację do L’Arpege.

generous dodano: 14 lipca 2011

Nienawidzę, kiedy zaczynam przeglądać moblo, a Ian Somerhalder zaprasza mnie na romantyczną kolację do L’Arpege.
Autor cytatu: misspandora

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć