głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika i_still_remember

I chcę płakać  pragnę nauczyć się kochać.  Ale wypłakałem wszystkie moje łzy     podczas innej miłości  innej miłości.  another love..

shhhhh dodano: 24 listopada 2013

I chcę płakać, pragnę nauczyć się kochać. Ale wypłakałem wszystkie moje łzy, podczas innej miłości, innej miłości. [another love..]

Uwielbiała stukot przyśpieszonego tętna  w momencie  kiedy krew zaczynała krążyć w żyłach szybciej. To ta chwila  kiedy ją dotykał.

zakochana888 dodano: 24 listopada 2013

Uwielbiała stukot przyśpieszonego tętna, w momencie, kiedy krew zaczynała krążyć w żyłach szybciej. To ta chwila, kiedy ją dotykał.

Jeśli nie masz wyboru pozostaje Ci przetrwać  jeśli masz przejebane  to zęby zaciśnij i nie płacz.

zakochana888 dodano: 24 listopada 2013

Jeśli nie masz wyboru pozostaje Ci przetrwać, jeśli masz przejebane, to zęby zaciśnij i nie płacz.

Chyba przyszedł czas żeby zrozumieć  że już nigdy nie będę Cię mieć.

zakochana888 dodano: 24 listopada 2013

Chyba przyszedł czas żeby zrozumieć, że już nigdy nie będę Cię mieć.

Zawsze się rozjebie wszystko kiedy już zaczynam być szczęśliwa.

zakochana888 dodano: 24 listopada 2013

Zawsze się rozjebie wszystko kiedy już zaczynam być szczęśliwa.

Gdybyś teraz stanął przede mną  miałabym ogromny dylemat: dać Ci w ryj  czy pocałować?

zakochana888 dodano: 24 listopada 2013

Gdybyś teraz stanął przede mną, miałabym ogromny dylemat: dać Ci w ryj, czy pocałować?

A kiedy mnie całował czułam  jak cała w środku topnieję  niczym mleczna czekolada zostawiona na oknie w słoneczny dzień.

zakochana888 dodano: 24 listopada 2013

A kiedy mnie całował czułam, jak cała w środku topnieję, niczym mleczna czekolada zostawiona na oknie w słoneczny dzień.

Też kiedyś Ci spierdole sens życia  skarbie.

zakochana888 dodano: 24 listopada 2013

Też kiedyś Ci spierdole sens życia, skarbie.

Przyznaj  że gdy słuchasz muzyki  to właśnie jego masz przed oczami.

zakochana888 dodano: 24 listopada 2013

Przyznaj, że gdy słuchasz muzyki, to właśnie jego masz przed oczami.

To właśnie z Nim chcę się budzić  spędzać każdy dzień. Chcę trzymać Go za rękę  patrzyć z Nim w gwiazdy  potrzebuję tego uczucia. Potrzebuję Jego. Kocham Go.

zakochana888 dodano: 24 listopada 2013

To właśnie z Nim chcę się budzić, spędzać każdy dzień. Chcę trzymać Go za rękę, patrzyć z Nim w gwiazdy, potrzebuję tego uczucia. Potrzebuję Jego. Kocham Go.

Zaczep mnie na ulicy  nie na facebooku.

zakochana888 dodano: 24 listopada 2013

Zaczep mnie na ulicy, nie na facebooku.

późnym chłodnym wieczorem opuszczając progi domu podążam szarą pustą ścieżką. idę nie widząc rzadnych ludzi. tak bardzo pragnęłam samotności i tego by nikt nie widział moich płynących łez. z każdym kolejnym stawiającym krokiem uświadamiam sobie jak wiele błędów popełniłam. to boli dziarając me serce.cierpię choć tak bardzo się przed tym broniłam.dlaczego gdy dostaje szanse na szczęście nie potrafię jej wykorzystać? ale.. czy tak naprawdę błąd tkwi tylko we mnie? każdego dnia próbuję odnaleźć siebie lecz tylko dzięki Twojej obecności mogę to zrobić.niszczy mnie Twoja obojętność i ciche echo. tak bardzo Cię potrzebuję.jesteś setki kilometrów ode mnie ale mimo to wciąż znaczysz dla mnie wiele więcej niż inni. czy byłam dla Ciebie kimś więcej niż tylko zwykłą znajomą? odpowiedz mi czy jeszcze jestem czegoś warta czy cokolwiek dla Ciebie znaczę? wiedz że bez Ciebie tonę w morzu cierpień wypełnionym setkami łez.wróć i daj nam szansę jeszcze raz na miłość.razem damy radę obiecuję.

princescolors dodano: 23 listopada 2013

późnym,chłodnym wieczorem opuszczając progi domu podążam szarą,pustą ścieżką. idę,nie widząc rzadnych ludzi. tak bardzo pragnęłam samotności,i tego by nikt nie widział moich płynących łez. z każdym kolejnym stawiającym krokiem uświadamiam sobie jak wiele błędów popełniłam. to boli,dziarając me serce.cierpię,choć tak bardzo się przed tym broniłam.dlaczego,gdy dostaje szanse na szczęście nie potrafię jej wykorzystać? ale.. czy tak naprawdę błąd tkwi tylko we mnie? każdego dnia próbuję odnaleźć siebie,lecz tylko dzięki Twojej obecności mogę to zrobić.niszczy mnie Twoja obojętność i ciche echo. tak bardzo Cię potrzebuję.jesteś setki kilometrów ode mnie ale mimo to wciąż znaczysz dla mnie wiele więcej niż inni. czy byłam dla Ciebie kimś więcej niż tylko zwykłą znajomą? odpowiedz mi,czy jeszcze jestem czegoś warta,czy cokolwiek dla Ciebie znaczę? wiedz,że bez Ciebie tonę w morzu cierpień wypełnionym setkami łez.wróć i daj nam szansę jeszcze raz na miłość.razem damy radę,obiecuję.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć