głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika i_love_stupid_bastard

Czytałam nasze pierwsze sms   takie skryte   wstydliwe   nieśmiałe. Nawet nie wiem czy mi się chce uśmiechać czy płakać jak je widzę

ogarnijtozioooom dodano: 7 marca 2012

Czytałam nasze pierwsze sms , takie skryte , wstydliwe , nieśmiałe. Nawet nie wiem czy mi się chce uśmiechać czy płakać jak je widzę

Czasami jestem chamska  bo trzeba. Czasami przesadzam z ocenami  bo nie daje rady. Czasami o tobie nie myślę  bo nie mam ochoty. Czasami zamykam się w swoim pokoju ze swoimi problemami  bo lubię

ogarnijtozioooom dodano: 7 marca 2012

Czasami jestem chamska, bo trzeba. Czasami przesadzam z ocenami, bo nie daje rady. Czasami o tobie nie myślę, bo nie mam ochoty. Czasami zamykam się w swoim pokoju ze swoimi problemami, bo lubię

Pewnie nie jestem Twoim ideałem  ale ideałów nie ma. A miłość to nie szukanie ideałów tylko akceptowanie niedoskonałości.

ogarnijtozioooom dodano: 7 marca 2012

Pewnie nie jestem Twoim ideałem, ale ideałów nie ma. A miłość to nie szukanie ideałów tylko akceptowanie niedoskonałości.

A ja? Czasem jak głupia mam nadzieję  że nagle mój telefon zadzwoni  wyświetlając nieznajomy numer  który jakimś cudem będzie należeć do niego.

yousmile dodano: 7 marca 2012

A ja? Czasem jak głupia mam nadzieję, że nagle mój telefon zadzwoni, wyświetlając nieznajomy numer, który jakimś cudem będzie należeć do niego.

A ja jestem tylko człowiekiem  jednym z wielu i doskonale to wiem. Niestety nie potrafię się zmienić  ale nigdzie nie napisałam  że w ogóle chcę. Nie uważam się za wyjątkową i niezwykłą  i nie pragnę  aby ktoś kiedykolwiek mnie tak traktował.

yousmile dodano: 7 marca 2012

A ja jestem tylko człowiekiem, jednym z wielu i doskonale to wiem. Niestety nie potrafię się zmienić, ale nigdzie nie napisałam, że w ogóle chcę. Nie uważam się za wyjątkową i niezwykłą, i nie pragnę, aby ktoś kiedykolwiek mnie tak traktował.

Bo ja jestem z tych  co chociaż im zimno to mają podwinięte rękawy.  besty

yousmile dodano: 7 marca 2012

Bo ja jestem z tych, co chociaż im zimno to mają podwinięte rękawy./ besty

Większość zna mnie jako cichą  nieśmiałą dziewczynę. Ale mało kto zna moją drugą stronę   dziewczyny  której dusza stoi na środku ciemnej  pustej  zimnej ulicy i krzyczy ze strachu.

yousmile dodano: 7 marca 2012

Większość zna mnie jako cichą, nieśmiałą dziewczynę. Ale mało kto zna moją drugą stronę - dziewczyny, której dusza stoi na środku ciemnej, pustej, zimnej ulicy i krzyczy ze strachu.

Nie wydaje się wam ze nauczyciele przesadzają z klasówkami.?

marysia245 dodano: 7 marca 2012

Nie wydaje się wam ze nauczyciele przesadzają z klasówkami.?

Codziennie powtarzam sobie   Don't worry  be happy  ale są momenty w których nawet ulubione słowa nie pomagaja

marysia245 dodano: 7 marca 2012

Codziennie powtarzam sobie ; Don't worry, be happy" ale są momenty w których nawet ulubione słowa nie pomagaja;/

ty sie zdecyduj: lubisz czy nie lubisz  tak troszkę bardziej D

marysia245 dodano: 7 marca 2012

ty sie zdecyduj: lubisz czy nie lubisz (tak troszkę bardziej;D)

Mówisz  że jestem łatwowierna? Nie  nie jestem. Ja po prostu wierzę  że ludzie mogą się zmienić  wierzę w ludzi.

yousmile dodano: 7 marca 2012

Mówisz, że jestem łatwowierna? Nie, nie jestem. Ja po prostu wierzę, że ludzie mogą się zmienić, wierzę w ludzi.

Pytasz mnie o wady? Największą jest to  że wierzę w ludzi  mimo że wiele razy zawiedli i zranili. Również w ciebie.

yousmile dodano: 7 marca 2012

Pytasz mnie o wady? Największą jest to, że wierzę w ludzi, mimo że wiele razy zawiedli i zranili. Również w ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć