głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika i.love.it.czekolada

Kocham jak nigdy dotąd.

jachcenajamaice dodano: 9 marca 2013

Kocham jak nigdy dotąd.

Siedzę już tu ponad godzinę  przeglądam  czytam  wczuwam się.. Zdziwiła mnie ilość osób płci męskiej  o Gdy zaczynałem tu pisać było nas kilku.. Teraz   wow nadzwyczajnie wiele  fajnie. 5! Możliwe  że tu wrócę  mam nadzieję  że jeszcze mnie pamiętacie

chodz.sie.wtul.mala dodano: 8 marca 2013

Siedzę już tu ponad godzinę, przeglądam, czytam, wczuwam się.. Zdziwiła mnie ilość osób płci męskiej ;o Gdy zaczynałem tu pisać było nas kilku.. Teraz - wow nadzwyczajnie wiele, fajnie. 5! Możliwe, że tu wrócę, mam nadzieję, że jeszcze mnie pamiętacie ;)

Obiecałem  że zaglądnę tu przy jakiejś okazji. Więc jestem  uważam  że to dobra okazja    Chciałbym życzyć wszystkim Paniom spełnienia najskrytszych marzeń    M.

chodz.sie.wtul.mala dodano: 8 marca 2013

Obiecałem, że zaglądnę tu przy jakiejś okazji. Więc jestem, uważam, że to dobra okazja ;) Chciałbym życzyć wszystkim Paniom spełnienia najskrytszych marzeń ;) M.

Nie uważasz  że człowiek mający w sercu jednego człowieka nie jest w stanie zamieścić tam kolejnego?

jachcenajamaice dodano: 8 marca 2013

Nie uważasz, że człowiek mający w sercu jednego człowieka nie jest w stanie zamieścić tam kolejnego?

zostawił mnie w momencie  w którym najbardziej Go potrzebowałam.

wziuum dodano: 8 marca 2013

zostawił mnie w momencie, w którym najbardziej Go potrzebowałam.

Nie wychodź za mąż w wieku 19 lat   rozwody są za drogie.    m33394

misiaczek33394 dodano: 8 marca 2013

Nie wychodź za mąż w wieku 19 lat - rozwody są za drogie. || m33394

Budzik nastawiam na 06:06 i dokładnie pilnuje by wstać prawą nogą z łóżka. Do herbaty wsypuje dwie idealnie płaskie łyżeczki cukru. Wierze w kopniaki które dostaje na szczęście i w słonika z podniesioną trąbą. Boje się zasypiać po 3 w nocy  a w czasie burzy chowam się pod kocem i włączam muzykę. Nienawidze kłamstwa  ale cenie najgorszą prawdę. Zawsze piję wodę do obiadu i zawsze upieram się przy swoim. Cieszę się z drobnych rzeczy  choćby z tego że dziś rano wstało słońce i często tłamsze w sobie uczucia  by przypadkiem nie urazić osób na ktorych mi zależy. Mam też gorsze dni  kiedy nie chce widzieć nikogo  kiedy zamykam się w sobie  ale nastepnego dnia wszystko wraca do normy   taka jestem.    m33394

misiaczek33394 dodano: 8 marca 2013

Budzik nastawiam na 06:06 i dokładnie pilnuje by wstać prawą nogą z łóżka. Do herbaty wsypuje dwie idealnie płaskie łyżeczki cukru. Wierze w kopniaki które dostaje na szczęście i w słonika z podniesioną trąbą. Boje się zasypiać po 3 w nocy, a w czasie burzy chowam się pod kocem i włączam muzykę. Nienawidze kłamstwa, ale cenie najgorszą prawdę. Zawsze piję wodę do obiadu i zawsze upieram się przy swoim. Cieszę się z drobnych rzeczy, choćby z tego że dziś rano wstało słońce i często tłamsze w sobie uczucia, by przypadkiem nie urazić osób na ktorych mi zależy. Mam też gorsze dni, kiedy nie chce widzieć nikogo, kiedy zamykam się w sobie, ale nastepnego dnia wszystko wraca do normy - taka jestem. || m33394

Wiesz dlaczego jesteśmy wyjątkowi ? Bo po mimo tego że dzielą nas te kilometry  kochamy się   rozmawiamy ze sobą w każdej wolnej chwili   wiemy o sobie wszystko i wszystko sobie mówimy. Potrafimy cieszyć się każdym dziś i każdym jutro  a odległość nie robi nam różnicy bo wiemy że jesteśmy ze sobą cały czas duszą.  Mogę powiedzieć że taka miłość jest silniejsza  po mimo tego że nie widzimy się codziennie   nasze uczucia nie gasną i tego inni mogą mi zazdrościć.

misiaczek33394 dodano: 7 marca 2013

Wiesz dlaczego jesteśmy wyjątkowi ? Bo po mimo tego że dzielą nas te kilometry, kochamy się, rozmawiamy ze sobą w każdej wolnej chwili, wiemy o sobie wszystko i wszystko sobie mówimy. Potrafimy cieszyć się każdym dziś i każdym jutro, a odległość nie robi nam różnicy bo wiemy że jesteśmy ze sobą cały czas duszą. Mogę powiedzieć że taka miłość jest silniejsza- po mimo tego że nie widzimy się codziennie, nasze uczucia nie gasną i tego inni mogą mi zazdrościć.

W miejscu gdzie ludzie obrażają się za prawdę   a przyjaciele wbijają Ci nóż w plecy...

misiaczek33394 dodano: 7 marca 2013

W miejscu gdzie ludzie obrażają się za prawdę, a przyjaciele wbijają Ci nóż w plecy...

Dostaniesz wszystko czego pragniesz jeśli nauczysz się na to wystarczająco długo czekać.     m33394

misiaczek33394 dodano: 7 marca 2013

Dostaniesz wszystko czego pragniesz jeśli nauczysz się na to wystarczająco długo czekać. || m33394

Wiara  nadzieja  miłość. Wiara? Miałam ją zawsze  zawsze wierzyłam   że kiedyś wszystko się ułoży i będę cholernie szczęśliwa.  Chyba dalej w to wierzę.  Nadzieja ? Na lepsze jutro  bez łez i ciągłych rozczarowań. A miłość ? Twoje  Kocham  stało się dla mnie trzecim przekazaniem.     m33394

misiaczek33394 dodano: 7 marca 2013

Wiara, nadzieja, miłość. Wiara? Miałam ją zawsze, zawsze wierzyłam, że kiedyś wszystko się ułoży i będę cholernie szczęśliwa. Chyba dalej w to wierzę. Nadzieja ? Na lepsze jutro, bez łez i ciągłych rozczarowań. A miłość ? Twoje "Kocham" stało się dla mnie trzecim przekazaniem. || m33394

Cześć  mi też. teksty misiaczek33394 dodał komentarz: Cześć, mi też. do wpisu 7 marca 2013
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć