 |
|
-od dziś, będę wyzwolona. będę kląć ile popadnie. przestanę nosić stanik. pić będę, w zbyt niedozwolonych ilościach. przestanę dbać o swoją fryzurę podczas wiatru. będę spać w wannie. skończę kontrolować moje wybuchy histerii.. - ale ty właśnie taka jesteś . - to bd jeszcze gorsza. !
|
|
 |
|
przepraszam . ale ja nigdy nie miałam wyboru, to zawsze był On. bez względu na ból, cierpienie i całe to gówno . jeżeli miałam jakiś wybór to między tym kim jestem a tym kim powinnam być . powinnam być Tobą, jestem Nim . i nic nigdy tego nie zmieni .' / mojee /
|
|
 |
|
.i nadal jesteś moją ulubioną pomyłką w której nie banalnie uwielbiam sie mylić.
|
|
 |
|
To zabawne, że ktoś może złamać Ci serce, a ty wciąż go kochasz mimo, że tylko tymi połamanymi częściami.
|
|
 |
|
Nigdy nie chciałem podziwu, zawsze chciałem wiedzieć co czujesz.
|
|
 |
|
Już nie jest jak dawniej - to mnie martwi
|
|
 |
|
Staram się, chociaż często upadam, tracę wiarę. A horyzont bardziej się oddala. Wstaje. Znów upadam. Tak często bezsilny. Nad ranem sam. Wszystkie łzy już dawno wyschły.
|
|
 |
|
nie oczekuję czarów, po prostu daj mi żyć.
|
|
 |
|
Kiedyś kochałam Cię na zabój, ale teraz... spier*dalaj .
|
|
 |
|
Czujesz się świetnie? Nie martw się,to minie.
|
|
 |
|
czasami czuję się jak kominiarz który przynosi ludzią szczęście . idę ulicą i nagle na każdej twarzy gości uśmiech. to wspaniałe . / mojee.
|
|
|
|