 |
nie jestem wulgarna, więc kiedy mówię, że jest chujowo, to na prawdę tak jest. na razie nie mam nawet pomysłu, jak mogłabym to zmienić.
|
|
 |
Wiele spotkań, tysiace pocałunków, miliony słów, spojrzeń, uścisków. Mnóstwo wspólnych spacerów za rękę, wspólne imprezowanie. Było też kilka kłótni, które jednak nie pozwoliły ich rozdzielić - one ich tylko wzmocniły. To jest właśnie JEDNA, NIEZNISZCZALNA, IDEALNA CAŁOŚĆ.
|
|
 |
mam tylko nadzieję, że nie spóźnisz się o całe życie.
|
|
 |
zrobiłam porządki. w szafie, w pokoju, w folderach. nawet w głowie! tylko w sercu jakoś nie umiem.
|
|
 |
przestałam żyć dla niego, teraz żyję tylko dla siebie. jak się z tym czuję? na razie zjebanie, ale zobaczymy co będzie dalej.
|
|
 |
nie widziałeś jak upadam. widziałeś jednak, jak podnoszę się do góry.
|
|
 |
Przykro mi mamo, ale moim ideałem nie jest kulturalny książę na białym koniu, tylko ten cholerny, zdemoralizowany brunet, o którym nie mogę przestać myśleć.
|
|
 |
Jara mnie rock, bruneci, brązowe oczy, tatuaże i niebotyczne szpilki.
|
|
 |
życzę Ci wszystkiego najlepszego, mimo że prawdopodobnie nie znaczę nic dla Ciebie.
|
|
 |
|
ej, wiesz co? teraz, siedząc w za dużej, męskiej bluzce przed komputerem , piję pepsi i w połowie piosenki Pih'a zrozumiałam jak bardzo Cie kocham .
|
|
|
|