głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika holystudentfun

Jeśli powiesz że moje oczy są piękne odpowiem Ci że są one takie bo patrzą na Ciebie. ♥

nadgryziona_x3 dodano: 3 dni temu

Jeśli powiesz, że moje oczy są piękne, odpowiem Ci, że są one takie, bo patrzą na Ciebie. ♥

Głowę przenikają zamglone wspomnienia bez jednej osoby cały świat się zmienia...

nadgryziona_x3 dodano: 2 tygodnie temu

Głowę przenikają zamglone wspomnienia, bez jednej osoby cały świat się zmienia...

Nie skreślaj mnie. Podkreślaj mnie.

nadgryziona_x3 dodano: 2 tygodnie temu

Nie skreślaj mnie. Podkreślaj mnie.

Co rano trzeba wstać a co wieczór zapomnieć.

nadgryziona_x3 dodano: 2 tygodnie temu

Co rano trzeba wstać, a co wieczór zapomnieć.

Przytul mnie mocno i nigdy nie puszczaj bo granice mojego świata wyznaczają Twoje ramiona. ♥

nadgryziona_x3 dodano: 29 sierpnia 2017

Przytul mnie mocno i nigdy nie puszczaj, bo granice mojego świata wyznaczają Twoje ramiona. ♥

Jeśli mnie pytasz co złego jest w miłości to Ci powiem  boję się że lada moment zostaniesz tą cząstką tlenu bez której nie będę mogła oddychać.

nadgryziona_x3 dodano: 26 sierpnia 2017

Jeśli mnie pytasz co złego jest w miłości, to Ci powiem - boję się, że lada moment zostaniesz tą cząstką tlenu, bez której nie będę mogła oddychać.

Kochaj tę dziewczynę kretynie. Kochaj ją bo być może ona nauczy Cię kochać życie.

nadgryziona_x3 dodano: 26 sierpnia 2017

Kochaj tę dziewczynę, kretynie. Kochaj ją, bo być może ona nauczy Cię kochać życie.

 Jeśli jesteś w związku i kolejny raz płaczesz przez swojego faceta kopnij go w dupę i powiedz mu żeby spieprzał. Życie to nie warzywniak. Ty potrzebujesz mężczyzny a nie człowieka który jest zwykłym burakiem i cebulą. :D

jednorazowagra dodano: 25 sierpnia 2017

"Jeśli jesteś w związku i kolejny raz płaczesz przez swojego faceta kopnij go w dupę i powiedz mu żeby spieprzał. Życie to nie warzywniak. Ty potrzebujesz mężczyzny, a nie człowieka, który jest zwykłym burakiem i cebulą.":D

“Czasami po prostu trzeba być odważnym. Trzeba być silnym. Czasami nie można ulegać czarnym myślom. Trzeba pokonać te diabły które wpychają się do twojej głowy i próbują wzbudzić paniczny strach. Przesz naprzód krok za krokiem z nadzieją że nawet jeśli się cofniesz to tylko trochę tak że kiedy znowu ruszysz przed siebie  szybko nadrobisz zaległości.”

jednorazowagra dodano: 25 sierpnia 2017

“Czasami po prostu trzeba być odważnym. Trzeba być silnym. Czasami nie można ulegać czarnym myślom. Trzeba pokonać te diabły, które wpychają się do twojej głowy i próbują wzbudzić paniczny strach. Przesz naprzód, krok za krokiem, z nadzieją, że nawet jeśli się cofniesz, to tylko trochę, tak że kiedy znowu ruszysz przed siebie , szybko nadrobisz zaległości.”

Nie wierzę w brak czasu nie wierzę w inne wymówki. Jeśli komuś na Tobie naprawdę zależy to zrobi wszystko żeby się z Tobą spotkać żeby być przy Tobie zrobi wszystko żebyś wiedziała że to na Tobie zależy mu najbardziej. Zawsze jest czas na ten krótki błysk na ten znak: Ty jesteś dla mnie ważna i to właśnie Tobą chcę wypełniać moje życie! Zawsze.

jednorazowagra dodano: 25 sierpnia 2017

Nie wierzę w brak czasu, nie wierzę w inne wymówki. Jeśli komuś na Tobie naprawdę zależy to zrobi wszystko, żeby się z Tobą spotkać, żeby być przy Tobie, zrobi wszystko żebyś wiedziała, że to na Tobie zależy mu najbardziej. Zawsze jest czas na ten krótki błysk, na ten znak: Ty jesteś dla mnie ważna i to właśnie Tobą chcę wypełniać moje życie! Zawsze.

Pora wyjść z historii którą napisali za Ciebie inni i zacząć żyć naprawdę. Bo to nie Twoja bajka. Choć Twoja historia już się zaczęła to nadal możesz zmienić jej bieg dokładnie w tym momencie. Już wiesz że nie zawsze będzie kolorowo ale nie potrzebujesz czytać nieswoich bajek ale napisać swoją powieść. Pamiętaj o tym gdy będziesz pisał kolejne karty swojej historii. Stwórz najwspanialsze dzieło której z zapartym tchem będą słuchać Twoje dzieci i wnuki – Twoje życie a Ty będziesz opowiadał ją z dumą. Wierzę w ludzki potencjał.  Wierzę w Ciebie.

jednorazowagra dodano: 25 sierpnia 2017

Pora wyjść z historii, którą napisali za Ciebie inni i zacząć żyć naprawdę. Bo to nie Twoja bajka. Choć Twoja historia już się zaczęła, to nadal możesz zmienić jej bieg, dokładnie w tym momencie. Już wiesz, że nie zawsze będzie kolorowo, ale nie potrzebujesz czytać nieswoich bajek, ale napisać swoją powieść. Pamiętaj o tym, gdy będziesz pisał kolejne karty swojej historii. Stwórz najwspanialsze dzieło, której z zapartym tchem będą słuchać Twoje dzieci i wnuki – Twoje życie, a Ty będziesz opowiadał ją z dumą. Wierzę w ludzki potencjał. Wierzę w Ciebie.

Przykro mi jeśli nie spełniam waszych oczekiwań ale moje są dla mnie ważniejsze.

jednorazowagra dodano: 25 sierpnia 2017

Przykro mi jeśli nie spełniam waszych oczekiwań, ale moje są dla mnie ważniejsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV