głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika holystudentfun

“Minęło wiele miesiecy ale mnie nic nie minęło.”

jednorazowagra dodano: wczoraj o 21:43

“Minęło wiele miesiecy, ale mnie nic nie minęło.”

“Ludzie w większości przekonani są że potrzebujemy wsparcia gdy jesteśmy smutni jednak moim zdaniem jedynym sposobem na poradzenie sobie ze smutkiem jest zmierzenie się z jego źródłem.”

jednorazowagra dodano: wczoraj o 21:42

“Ludzie w większości przekonani są, że potrzebujemy wsparcia, gdy jesteśmy smutni, jednak moim zdaniem, jedynym sposobem na poradzenie sobie ze smutkiem jest zmierzenie się z jego źródłem.”

 Uśmiechnął się wyrozumiale  więcej niż wyrozumiale. Był to jeden z tych rzadkich uśmiechów dających pewność i otuchę na zawsze uśmiech który można spotkać w życiu cztery albo pięć razy. Obejmował  albo zdawał się obejmować na moment  calusieńki nieskończony świat a potem koncentrował się na tobie z nieodpartą życzliwością. Było w nim akurat tyle zrozumienia ile ci było potrzeba i tyle wiary w ciebie ile sam chciałbyś mieć ... .

jednorazowagra dodano: wczoraj o 21:35

"Uśmiechnął się wyrozumiale - więcej niż wyrozumiale. Był to jeden z tych rzadkich uśmiechów, dających pewność i otuchę na zawsze, uśmiech, który można spotkać w życiu cztery albo pięć razy. Obejmował - albo zdawał się obejmować na moment - calusieńki nieskończony świat, a potem koncentrował się na tobie z nieodpartą życzliwością. Było w nim akurat tyle zrozumienia, ile ci było potrzeba, i tyle wiary w ciebie, ile sam chciałbyś mieć (...)."

Najgorzej jest kiedy między ludźmi jest chemia i nie wiedzą co z tym zrobić. — m.

fuck.it.im.young dodano: wczoraj o 15:00

Najgorzej jest, kiedy między ludźmi jest chemia i nie wiedzą, co z tym zrobić. — m.

Są ludzie którym pozwolimy wracać zawsze choćby nie wiadomo jak nas zawiedli i jak bardzo pozwolili nam cierpieć. I mimo że wywoływali najokropniejszy ból gdy odchodzili to wywołują najcudowniejszy uśmiech gdy wracają.

fuck.it.im.young dodano: przedwczoraj o 12:44

Są ludzie, którym pozwolimy wracać zawsze choćby nie wiadomo jak nas zawiedli i jak bardzo pozwolili nam cierpieć. I mimo, że wywoływali najokropniejszy ból gdy odchodzili to wywołują najcudowniejszy uśmiech gdy wracają. `

Czasem myślę zbyt dużo  zbyt intensywnie. Próbuję wyjaśniać rzeczy  które nie potrzebują wyjaśnienia. Wgłębiam się w zwyczajne sprawy szukając w nich drugiego dna.Dlaczego ? Ponieważ wiem  że boję się szczęścia  które mam.Boje się tego  że znów coś pójdzie nie tak.Wiem  że na niektóre rzeczy po prostu nie mamy wpływu i cokolwiek byśmy nie zrobili to nic nie zmieni.Czasem tak trudno po prostu zaakceptować ogromne szczęście i odpuścić.

fuck.it.im.young dodano: przedwczoraj o 12:43

Czasem myślę zbyt dużo , zbyt intensywnie. Próbuję wyjaśniać rzeczy , które nie potrzebują wyjaśnienia. Wgłębiam się w zwyczajne sprawy szukając w nich drugiego dna.Dlaczego ? Ponieważ wiem , że boję się szczęścia , które mam.Boje się tego , że znów coś pójdzie nie tak.Wiem , że na niektóre rzeczy po prostu nie mamy wpływu i cokolwiek byśmy nie zrobili to nic nie zmieni.Czasem tak trudno po prostu zaakceptować ogromne szczęście i odpuścić.

Po prostu zabij ich uprzejmością.

fuck.it.im.young dodano: przedwczoraj o 12:43

Po prostu zabij ich uprzejmością.

Zbyt wiele kobiet traci swój rozum dla facetów  którzy go nie posiadają.

fuck.it.im.young dodano: przedwczoraj o 12:43

Zbyt wiele kobiet traci swój rozum dla facetów , którzy go nie posiadają.

To co inni zepsuli w moim sercu  Ty naprawiłeś.  Aleksandra Steć

fuck.it.im.young dodano: przedwczoraj o 12:42

To, co inni zepsuli w moim sercu - Ty naprawiłeś. - Aleksandra Steć

Nie jest łatwo być kobietą. Za dużo się czuje za dużo się wierzy za dużo się chce.

nadgryziona_x3 dodano: 2 dni temu

Nie jest łatwo być kobietą. Za dużo się czuje, za dużo się wierzy, za dużo się chce.

Wszystko sprowadza się do ostatniej osoby o której myślisz przed snem. Właśnie tam jest Twoje serce.

nadgryziona_x3 dodano: 3 dni temu

Wszystko sprowadza się do ostatniej osoby, o której myślisz przed snem. Właśnie tam jest Twoje serce.

Ktoś zapytał mnie co najbardziej lubię. Zamarłam. Po chwili wahania powiedziałam że lubię książki i zieloną herbatę bo nie śmiałam powiedzieć że najbardziej lubię seks i kokainę najlepiej razem. Stałabym się straszną suką w oczach innych.

fuck.it.im.young dodano: 3 dni temu

Ktoś zapytał mnie, co najbardziej lubię. Zamarłam. Po chwili wahania powiedziałam, że lubię książki i zieloną herbatę, bo nie śmiałam powiedzieć, że najbardziej lubię seks i kokainę, najlepiej razem. Stałabym się straszną suką w oczach innych.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV