głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika holystudentfun

Choć bardzo chciałem nie zdołałem Cię zastąpić. I teraz wracam do Ciebie bo moje serce nalega.  Jencarlos Canela  Mi corazón insiste.

nadgryziona_x3 dodano: wczoraj o 22:47

Choć bardzo chciałem nie zdołałem Cię zastąpić. I teraz wracam do Ciebie, bo moje serce nalega. | Jencarlos Canela - Mi corazón insiste.

Zniosę każdy ból jaki mi zadasz bo Cię kocham.

nadgryziona_x3 dodano: przedwczoraj o 21:21

Zniosę każdy ból jaki mi zadasz, bo Cię kocham.

“ Co było piękniejszego niż jej oczy?   Dusza której nie miała żadna inna.”

fuck.it.im.young dodano: 2 dni temu

“- Co było piękniejszego, niż jej oczy? - Dusza, której nie miała żadna inna.”

Świat bez Ciebie nie ma prawa istnieć.

nadgryziona_x3 dodano: 3 dni temu

Świat bez Ciebie nie ma prawa istnieć.

Z kim tak Ci będzie źle jak ze mną? Przez kogo stracisz tyle szans każdego dnia? Kto blady świt noce bezsenne tak Ci zatruje jak ja?

nadgryziona_x3 dodano: 4 dni temu

Z kim tak Ci będzie źle jak ze mną? Przez kogo stracisz tyle szans każdego dnia? Kto blady świt, noce bezsenne tak Ci zatruje, jak ja?

Nigdy nie mów nig­dy i nig­dy nie mów zawsze...

nadgryziona_x3 dodano: 5 dni temu

Nigdy nie mów nig­dy i nig­dy nie mów zawsze...

Żad­ne z nich nie przy­puszczało że przy­pad­ko­we spot­ka­nie roz­mo­wy do czwar­tej nad ra­nem wspólny śmiech jej łzy roz­sta­nia i pow­ro­ty zap­ro­wadzą ich w tam gdzie po­wiedzą so­bie 'tak'.

fuck.it.im.young dodano: 6 dni temu

Żad­ne z nich nie przy­puszczało, że przy­pad­ko­we spot­ka­nie, roz­mo­wy do czwar­tej nad ra­nem, wspólny śmiech, jej łzy, roz­sta­nia i pow­ro­ty zap­ro­wadzą ich w tam, gdzie po­wiedzą so­bie 'tak'.

Powiedz że mnie kochasz to krótkie zdanie wypowiedz je jak zaklęcie a zrobię sobie z niego tatuaż w samym środku serca.

nadgryziona_x3 dodano: 1 tydzień temu

Powiedz, że mnie kochasz, to krótkie zdanie, wypowiedz je jak zaklęcie, a zrobię sobie z niego tatuaż w samym środku serca.

Jej skóra była stworzona dla moich dłoni jej żebra i boki Bóg stwarzał z myślą o moich ramionach jej uda były fantastyczne ale dopiero splecione z moimi tworzyły absolutną całość.

nadgryziona_x3 dodano: 1 tydzień temu

Jej skóra była stworzona dla moich dłoni, jej żebra i boki Bóg stwarzał z myślą o moich ramionach, jej uda były fantastyczne, ale dopiero splecione z moimi tworzyły absolutną całość.

Nie podniosę głosu nie zobaczysz łez  kiedy do mnie przez pomyłkę szepniesz imię jej.

nadgryziona_x3 dodano: 1 tydzień temu

Nie podniosę głosu, nie zobaczysz łez - kiedy do mnie przez pomyłkę szepniesz imię jej.

Kocham Cię i nie wiem jak mogłabym przestać Cię kochać. Kocham Cię nie wiedząc jak i dlaczego. Kocham Cię tak bo inaczej nie umiem. Gdzie nie ma Ciebie nie ma i mnie. ♥

nadgryziona_x3 dodano: 1 tydzień temu

Kocham Cię, i nie wiem jak mogłabym przestać Cię kochać. Kocham Cię, nie wiedząc jak i dlaczego. Kocham Cię tak, bo inaczej nie umiem. Gdzie nie ma Ciebie, nie ma i mnie. ♥

Mama powiedziała mi że mam duszę kameleona.  Bez kompasu moralnego wskazującego północ bez stałej osobowości.  Moje wewnętrzne niezdecydowanie było szerokie i falujące jak ocean.  A jeśli powiedziałabym że nie planuje żyć w ten sposób skłamałabym  — ponieważ urodziłam się by być inną kobietą.  Należę do kogoś — kto należy do wszystkich  kogoś kto nie ma niczego — kto pragnie wszystkiego kogoś z zapałem do nowych doświadczeń i z obsesją wolności kogoś kto przeraził mnie do tego stopnia  że nie mogłam nawet o tym mówić  — i pchnął mnie do szaleństwa  które mnie oślepiło i ogłuszyło na raz.

jednorazowagra dodano: 1 tydzień temu

Mama powiedziała mi, że mam duszę kameleona. Bez kompasu moralnego wskazującego północ, bez stałej osobowości. Moje wewnętrzne niezdecydowanie było szerokie i falujące jak ocean. A jeśli powiedziałabym, że nie planuje żyć w ten sposób, skłamałabym — ponieważ urodziłam się, by być inną kobietą. Należę do kogoś — kto należy do wszystkich, kogoś kto nie ma niczego — kto pragnie wszystkiego, kogoś z zapałem do nowych doświadczeń i z obsesją wolności, kogoś kto przeraził mnie do tego stopnia, że nie mogłam nawet o tym mówić — i pchnął mnie do szaleństwa, które mnie oślepiło i ogłuszyło na raz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV