głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika hiphoptoja

miało już nic nie znaczyć  nie boleć  nie wracać  nie uwierać  ale wciąż kuje  wciąż wraca  wciąż uwiera. nie tak mocno jak kiedyś  ale nadal  w jakimś stopniu. wciąż jest obecne. a przecież nie chce tak  nie pragnę  wyrzekam się  zapominam i staram z całych sił  by to wyrzucić  zdeptać  zniszczyć  tak jak to zniszczyło mnie kiedyś. i niby udaje się  niby jest lżej  ale wciąż przeszkadza  wciąż nie jest takie jakie powinno  wciąż czegoś temu brakuje  wciąż nie jest zbyt mało ważne.   niechcechciec

niechcechciec dodano: 23 grudnia 2014

miało już nic nie znaczyć, nie boleć, nie wracać, nie uwierać, ale wciąż kuje, wciąż wraca, wciąż uwiera. nie tak mocno jak kiedyś, ale nadal, w jakimś stopniu. wciąż jest obecne. a przecież nie chce tak, nie pragnę, wyrzekam się, zapominam i staram z całych sił, by to wyrzucić, zdeptać, zniszczyć, tak jak to zniszczyło mnie kiedyś. i niby udaje się, niby jest lżej, ale wciąż przeszkadza, wciąż nie jest takie jakie powinno, wciąż czegoś temu brakuje, wciąż nie jest zbyt mało ważne. / niechcechciec

Kolejna noc  kolejnych kilka niekończących sie minut..

fluorescentdye dodano: 23 grudnia 2014

Kolejna noc, kolejnych kilka niekończących sie minut..

Marzyciel? Możliwe.. zapragnął czegoś co sie nie zdarza   szczęścia.

fluorescentdye dodano: 23 grudnia 2014

Marzyciel? Możliwe.. zapragnął czegoś co sie nie zdarza - szczęścia.

 Wszystkim Moblowiczom z okazji Bożego Narodzenia życzę optymizmu. Ściskam tych  którzy zamykają trudny rok. Następny będzie piękny.

yezoo dodano: 22 grudnia 2014

"Wszystkim Moblowiczom z okazji Bożego Narodzenia życzę optymizmu. Ściskam tych, którzy zamykają trudny rok. Następny będzie piękny."

kot!

xnienormalnienienormalnax dodano: 22 grudnia 2014

kot!

 Mieć pewność o tym  czego potrzebujesz w łóżku  przy stole  w sercu i w rozumie. W tłumie i sama  potrzebna i niechciana  w czasoprzestrzeni  ja dla Ciebie  ja dla Nas.

wdycham_dym dodano: 22 grudnia 2014

"Mieć pewność o tym, czego potrzebujesz w łóżku, przy stole, w sercu i w rozumie. W tłumie i sama, potrzebna i niechciana, w czasoprzestrzeni, ja dla Ciebie, ja dla Nas."

gdzie jesteś i co robisz? Nie wiem i nie chcę wiedzieć.

xnienormalnienienormalnax dodano: 22 grudnia 2014

gdzie jesteś i co robisz? Nie wiem i nie chcę wiedzieć.

Chce ci dać trochę więcej od reszty.

xnienormalnienienormalnax dodano: 22 grudnia 2014

Chce ci dać trochę więcej od reszty.

A co myślą o nas ci  dla których zawsze byliśmy przykładem?

xnienormalnienienormalnax dodano: 22 grudnia 2014

A co myślą o nas ci, dla których zawsze byliśmy przykładem?

nie chcę już ślepo wierzyć i ślepo ufać   uczę się jak przeżyć i co zrobić by nie upaść.

xnienormalnienienormalnax dodano: 22 grudnia 2014

nie chcę już ślepo wierzyć i ślepo ufać, uczę się jak przeżyć i co zrobić by nie upaść.

Pewien bądź  gdy się staram  dla mnie nie ma żadnych granic.

xnienormalnienienormalnax dodano: 22 grudnia 2014

Pewien bądź, gdy się staram, dla mnie nie ma żadnych granic.

Chciałbym uciec gdzieś daleko od wszystkiego   Zacząć wszystko od początku i wymazać całą przeszlość

xnienormalnienienormalnax dodano: 22 grudnia 2014

Chciałbym uciec gdzieś daleko od wszystkiego, Zacząć wszystko od początku i wymazać całą przeszlość

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć